profinamiot.plOpinie

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep profinamiot.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie profinamiot.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

25 sie 2022
Bardzo miły i przede wszystkim szybki kontakt. Zwrotne e-maile z odpowiedziami przychodziły prawie natychmiast. Prosiłam o pilną dostawę towaru i przeszło to moje oczekiwania, towar został zamówiony w poniedziałek a w środę po południu dotarły namioty. Pani Beata - bardzo kompetentny, zorganizowany i przemiły pracownik. Towar dostarczony bez uszkodzeń, jakościowo nie odbiega od oferty. Polecam współpracę z Firmą Profinamiot. Pozdrawiam Urząd Gminy w Żukowie ( Helena A)

2 cze 2022
bardzo słabej jakości plandeki jak na klasę premium ,przy naciąganiu linek pęka plandeka obok otworów z napami

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

1 wrz 2022
Zamówiliśmy 2 namioty, w jednym brakowało elementów, bez których nie dało się rozstawić jednego namiotu. W ciągu 2 dni dotarły i jest wszystko w porządku. Atuty firmy to dobry kontakt z klientem i bardzo szybka dostawa. Jakość namiotów również dobra. Byłoby idealnie, gdyby zamówienie przyszło kompletne.
30 mar 2022
Ogólnie sklep bardzo dobry, jest solidny kontakt oraz informacje na temat złożonego zamówienia. Niestety nie mogę dać wszystkich gwiazdek ponieważ były problemy z płatnościami co kosztowało mnie trochę stresu. Finalnie okazało się ze to jakiś błąd w ich systemie co wydłużyło cały proces realizacji. Nie zostałem jednak z problemem sam, miałem kontakt ze strony sprzedawcy sklepu, która informowała mnie o statusie płatności oraz wysyłce zamówionego pawilonu. Towar finalnie dojechał do mnie i jest już zamontowany. Jestem zadowolony z jakości. Paczka była w nienaruszonym stanie i nie było żadnych problemów z montażem. Montaż oczywiście zleciłem osobie profesjonalnej, która składała altanę około 8 godzin.
7 maj 2022
23 maj 2022