profinamiot.plOpinie

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep profinamiot.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie profinamiot.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

25 sie 2022
Bardzo miły i przede wszystkim szybki kontakt. Zwrotne e-maile z odpowiedziami przychodziły prawie natychmiast. Prosiłam o pilną dostawę towaru i przeszło to moje oczekiwania, towar został zamówiony w poniedziałek a w środę po południu dotarły namioty. Pani Beata - bardzo kompetentny, zorganizowany i przemiły pracownik. Towar dostarczony bez uszkodzeń, jakościowo nie odbiega od oferty. Polecam współpracę z Firmą Profinamiot. Pozdrawiam Urząd Gminy w Żukowie ( Helena A)

2 cze 2022
bardzo słabej jakości plandeki jak na klasę premium ,przy naciąganiu linek pęka plandeka obok otworów z napami

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

3 lis 2022
18 paź 2022
Szybka dostawa, żadnych braków, instrukcja dość jasna. Rurki kątowe konstrukcji noszą ślady niezbyt łagodnego traktowania, jeden z elementów posiadał wadę w postaci fragmentarycznego braku zabezpieczenia antykorozyjnego. Montaż dość prosty. Konstrukcja w miarę stabilna. Materiał pokryciowy mocny, bez uszkodzeń. Ogólny wygląd po złożeniu estetyczny. Polecam.
12 paź 2022
Profesjonalna obsługa klienta, polecam
27 paź 2022
26 paź 2022
17 paź 2022
5 paź 2022
2 wrz 2022
Z namiotu jak i obsługi jestem bardzo zadowolony. Szybko wysłano i montaż był nawet jak dla mnie człowieka starszej daty dość prosty. Polecam.
9 wrz 2022
Szybka realizacja zamówienia Dobry kontakt ze sprzedającym
20 wrz 2022
23 sie 2022
22 sie 2022
10 sie 2022
11 maj 2022
Witam serdecznie, firmę profinamiot znalazłem w google nie mając pojęcia o jakości produktów, zamówiłem namiot garażowy który okazał się idealny pod każdym względem, później kupiłem pawilon ogrodowy forest superior w optyce dębu który jest nie tylko mega mocny lecz również piękny....polecam produkty i daję ocenę 10/10. Dodam jeszcze, że obsługa telefoniczna jest przemiła dzięki Pani Beacie którą serdecznie pozdrawiam
16 lip 2022
Nasza wysoka ocena jest na razie tylko za dostawę i obsługę. Nie mamy teraz możliwości sprawdzić stan i wytrzymałość podczas użytkowania, zwłaszcza w czasie dużych wiatrów. Pozdrawiamy
7 sty 2022
Szanowni Państwo, jest mi bardzo miło, że spotkała mnie w pełni profesjonalna obsługa podczas zakupu drogą e-mailową namiotu garażowego premium 3,3 m x 6m, a także w czasie konsultacji technicznej z Panem Wojciechem Śmigielskim z Państwa Teamu. Bardzo bardzo dziękuję.