GESELLE JubilerOpinie

GESELLE Jubiler - Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne

Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe, biżuteria z brylantami i ponad tysiąc wzorów obrączek ślubnych. Dostawa i grawer gratis – Sprawdź ofertę!
Geselle Jubiler Filip Geselle
ul. Kołłątaja 21
50-006 Wrocław
CEIDG REGON: 021908648
Filip Geselle

Opinie nt. sklepu GESELLE Jubiler

4.98/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu GESELLE Jubiler

Polecam w 100% bardzo miła obsługa, duży wybór pierścionków i obrączek w przystępnych cenach. Posiadają własną pracownię.

Wszystko zgodnie z opisem

Obsługa na 5+. Profesjonalna i przemiła. Zawieszka (stópki) z grawerem - piękna i precyzyjnie wykonanana.Towar ślicznie zapakowany i pachnący. Terminowy czas doręczenia. Żadnych uwag. Serdecznie polecam

Towar zgodny z opisem - urocze pudełko

Szybko, sprawnie, super zapakowana przesyłka. Pierścionek prezentuje się pięknie

Polecam zakupy u tego sprzedawcy. Szybka realizacja zamówienia, towar świetnej jakości

Im happy with this shop. I have got my wedding rings. I was trying to get a bracelet last week but unfortunately it was not available :( But the communication i had with Ewelina Chlipała was great and she dis help me to find alternatives :)

To już mój kolejny zakup w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłam. Świetna obsługa, zawsze mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo. Poprzednie zakupy (pierścionek zaręczynowy i obrączki) noszą się bardzo dobrze, mam nadzieję, że w przypadku tego pierścionka będzie tak samo.

To mój kolejny zakup od Geselle Jubiler, ale pierwszy raz online i kolejny raz nie zawiedli: towar najwyższej jakości, super kontakt z klientem, szybka realizacja zamówienia, miła i profesjonalna obsługa (odbiór był osobisty), a wisienką na torcie było piękne opakowanie dla mojego zakupu:-) Zdecydowanie polecam

Bardzo szybko zrealizowane zlecenie. Pierścionek piękny. Jeszcze nie został wręczony, ale jestem przekonany że zrobi wrażenie :) Jak najbardziej polecam.

Szybko i bez problemów zrealizowane zamówienie, dostawa odbyła się przez kuriera bez kłopotów. Zamówiona biżuteria zgodna z zamówieniem, bardzo solidnie zabezpieczona. Polecam z całego serca.

Wszystkiego w jak najlepszym porządku jakość produktu bardzo dobra polecam wszystkim tego jubilera

Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam

Spełnia wszelkie oczekiwania. Godny polecenia. Ceny dostępne. Dziękuję.

Jestem zadowolony,oby wybranka też taka była po otrzymaniu pierścionka;)

Pierścionek na żywo okazał się bardzo piękny więc jakość i wygląd jak najbardziej na duży plus tylko jeszcze czekam na rozmiar czy dobry

Wszystko świetnie i profesjonalnie

Realizacja, towar, wygląd wszystko super Polecam

Profesjonalna obsługa, pomoc online przez email. Pachnąca przesyłka, wszystko pachnące.