GESELLE JubilerOpinie

GESELLE Jubiler- Logo - Opinie
GESELLE Jubiler- Logo - Opinie

GESELLE Jubiler - Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne

Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe, biżuteria z brylantami i ponad tysiąc wzorów obrączek ślubnych. Dostawa i grawer gratis – Sprawdź ofertę!
Geselle Jubiler Filip Geselle
ul. Kołłątaja 21
50-006 Wrocław
CEIDG REGON: 021908648
Filip Geselle

Opinie nt. sklepu GESELLE Jubiler

4.98/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu GESELLE Jubiler

Sklep z bardzo bogatą ofertą. Obsługa i realizacja zamówienia - wszystko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam !!!
Szybko i profesjonalnie
Pierścionek bardzo ładny i świetnie wykonany. Przesyłka dobrze zabezpieczona i przepięknie zapakowana. Polecam.
Wszystko sprawnie, przyjemna obsługa, przesyłka dobrze opakowana a pierścionek robi dobre wrażenie. Dziękuję i będę polecać.
Polecam w 100% bardzo miła obsługa, duży wybór pierścionków i obrączek w przystępnych cenach. Posiadają własną pracownię.
Wszystko zgodnie z opisem
Obsługa na 5+. Profesjonalna i przemiła. Zawieszka (stópki) z grawerem - piękna i precyzyjnie wykonanana.Towar ślicznie zapakowany i pachnący. Terminowy czas doręczenia. Żadnych uwag. Serdecznie polecam
Towar zgodny z opisem - urocze pudełko
Szybko, sprawnie, super zapakowana przesyłka. Pierścionek prezentuje się pięknie
Polecam zakupy u tego sprzedawcy. Szybka realizacja zamówienia, towar świetnej jakości
Im happy with this shop. I have got my wedding rings. I was trying to get a bracelet last week but unfortunately it was not available :( But the communication i had with Ewelina Chlipała was great and she dis help me to find alternatives :)
To już mój kolejny zakup w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłam. Świetna obsługa, zawsze mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo. Poprzednie zakupy (pierścionek zaręczynowy i obrączki) noszą się bardzo dobrze, mam nadzieję, że w przypadku tego pierścionka będzie tak samo.
To mój kolejny zakup od Geselle Jubiler, ale pierwszy raz online i kolejny raz nie zawiedli: towar najwyższej jakości, super kontakt z klientem, szybka realizacja zamówienia, miła i profesjonalna obsługa (odbiór był osobisty), a wisienką na torcie było piękne opakowanie dla mojego zakupu:-) Zdecydowanie polecam
Bardzo szybko zrealizowane zlecenie. Pierścionek piękny. Jeszcze nie został wręczony, ale jestem przekonany że zrobi wrażenie :) Jak najbardziej polecam.