Certyfikat dla GESELLE Jubiler

08.07.2016 r.
07.07.2018 r.

Opinie o GESELLE Jubiler

4.94/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 145 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

polecam

Miła pomoc i fachowa obsługa polecam

Transakcja bez zarzutu. Towar piękny.

Perfekcyjna obsługa, co jest wartością samą w sobie Jakość i wiarygodność

Polecam serdecznie.

Profesjonalny salon.

Solidny jubiler. Profesjonalne doradztwo, szybka dostawa i dopasowanie w cenie. Polecam

super

Zadowolona po dokonaniu zakupu

Ładny produkt. jestem zadowolony.

Wszystko wygląda profesjonalnie :) Może szafir trochę ciemniejszy niż na zdjęciu w Internecie, ale mam nadzieję, że i tak się spodoba :)

Towar nie spelnil moich oczekiwań ale kaske oddali więc git

Poprosiłem , w miare możliwości o szybszą dostawę niz 14 dni i otrzymałem pierscionek 9 dni po złozeniu zamówienia. Dziekuje Serdecznie.

Obsługa i jakość usług na najwyższym możliwym poziomie, gorąco polecam.

Profesjonalna obsługa, szybka wysyłka. Polecam :)

Wszystko zgodne i miła obsługa

Solidna firma

Polecam, miła obsługa, z która można się dogadać i skonfigurować biżuterię pod siebie.
Dziękuje za pomoc :)

Szybka i profesjonalna obslyga

Wielkie zaangażowanie pani ze sklepu w Warszawie Jeszcze raz serdecznie dziękuję

Pozytywnie zaskoczyl mnie termin realizacji - rewelacja

wszystko super

Wszystko ok.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Biżuteria jest starannie wykonana i zgodna z opisem. Kontakt był miły i rzeczowy, a termin dostarczenia, zgodny z deklaracją na stronie. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty tego jubilera.

Jestem zachwycona jak pięknie paczuszka została ozdobiona Spinka świetnej jakości:)

Miła i pomocna obsługa, szybka dostawa i piękne wykonanie. Polecam serdecznie

Szybka sprawna dostawa, bardzo miły personel, gorąco polecam

Szybka realizacja zamówienia, przesyłka dotarła w 3 dni. Paczka świetnie zabezpieczona, sam produkt wygląda dokładnie jak na zdjęciu 10/10. Polecam

Wykonanie na zamówienie mega szybkie Super kontakt, bardzo miła i dobra obsługa on-line. Towar zgodny z opisem a na żywo prezentuje się jeszcze lepiej.
Zdecydowanie polecam jubilera jest o wiele lepszy od tych korporacyjnych :)

Zlecenie zrealizowane bardzo dobrze . Z dostawą żadnych problemów. Wszystko profesjonalnie.

Zakup na 5. Pani konsultantka pomogla w kwestii transakcji. Towar zgodny ze zdjeciem w internecie. Szybko sprawie i życzliwie. Najwazniejsze że powiedziała Takobrączki też będziemy zamawiać z gessle

Wszystko super, oprócz kuriera, który nie zadzwonił, ani nie zostawił awizo. O tym, że w ogóle się u mnie pojawił dowiedziałam się z wiadomości, która w skrzynce mailowej wpadła mi do spamu.

Udany zakup

szybka ,sprawna i miła obsługa

GESELLE Jubiler opinie klientów

GESELLE Jubiler

Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne

GESELLE Jubiler uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 08.07.2016 r.

Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe, biżuteria z brylantami i ponad tysiąc wzorów obrączek ślubnych. Dostawa i grawer gratis – Sprawdź ofertę!

ul. Kołłątaja 21

50-006 Wrocław
Rejestr handlowy
CEIDG REGON: 021908648
Filip Geselle
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z GESELLE Jubiler.