skynet.pl- Logo - Opinie

skynet.plOpinie

ważny od: 22 paź 2018
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep skynet.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie skynet.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 22 paź 2018
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu skynet.pl

13 sty 2022
Sklep wybrałem z powodu dobrej reputacji (Gazela Biznesu, opinie klientów) oraz korzystnej ceny. Miło zaskoczyła mnie błyskawiczna dostawa, mimo że mieszkam na prowincji. Przesyłka był do odbioru w paczkomacie następnego dnia po złożeniu zamówienia. Zamówiony produkt przyszedł w idealnym stanie, dobrze zabezpieczony przed możliwym uszkodzeniem w trakcie transportu (zamówilem urządzenie prezyzyjne). Jestez zadowolony z transakcji i polecam sklep SKYNET innym klientom.

20 gru 2021
Inny produkt niż zamawiałem

Opinie nt. sklepu skynet.pl

3 sie 2022
Narazie ok, towar odebralem, dziala, sklep poznajie sie po tym jak reaguja na problemy a narazie takoch nie bylo
15 lip 2022
Szybko, sprawnie i dobry kontakt.
18 lip 2022
Szybka i sprawna obsługa.
18 lip 2022
Szybkość realizacji i dobra cena
25 lip 2022
29 cze 2022
Nie dałem maksymalnej oceny bo w opisie było Windows 11, a musiałem sam zaktualizować.
2 lip 2022
13 sty 2022
1 gru 2021
Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie tempo realizacji zakupu. Zamówienie złożone w środku nocy już następnego dnia przed południem było gotowe do odbioru przez firmę kurierską. Miłym zaskoczeniem był też przyzwoita jakość dołączonego gratisu.
12 gru 2021
Kupiłem kamerkę do smartfona Seek Thermal Pro. Cena najniższa w całym internecie. Wysyłka tego samego dnia i jeszcze z lornetką w gratisie. Nie mogę nie polecić.
26 lis 2021
Bardzo dobrze zapakowana paczka. Nigdy nie widziałem tak porządnie zapakowanego sprzętu. Sam sprzęt okay, nowy, pudełko nie było otwierane.
4 maj 2022
Zawsze sprawnie, zawsze solidnie. Sprzęt bez zarzutu i obsługa klienta bez zarzutu.
14 gru 2021
Dzisiaj zamawiam a jutro towar mam w domu - polecam wszystkim SKYNET
13 paź 2021
Bardzo dobre zabezpieczenie przesyłki.Luneta jest naprawdę świetna.
21 paź 2021
Sprawnie i szybko przygotowali towar do odbioru osobistego. J.C.
10 gru 2021
Profesjonalna i szybka obsługa klienta. Polecam.
24 sty 2022
Szybki i sprawny kontakt oraz wysyłka towaru
5 lis 2021
Bardzo sprawna realizacja zamówienia.
30 lis 2021
Udana i szybka transakcja . Polecam