Certyfikat dla mybra.pl

13.09.2013 r.
12.09.2018 r.

Opinie o mybra.pl

4.93/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 15 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Bardzo szybka dostawa, produkt bardzo dobrej jakości. Polecam

polecam

Wszystko zgodne z zamówieniem i sprawnie :)

Ja miałam zamówiony rozmiar 90/E otrzymałam 90/F i trochę za duża miseczka.
ale jest OK ja mam taki w kolorze grafitowym i jestem bardzo zadowolona.
Tkanina bardzo trwała bo ja piorę wieczorem a rano ubieram i tak prawie rok,dlatego mam teraz na zmianę:).

wszysko OK

polecam

B.udana transakcja. Polecam

Bielizna jest bardzo dobrej jakości w dość szerokiej rozmiarówce. Dostawa szybka, bezproblemowa, a proces zwrotu/wymiany jest banalnie prosty. Polecam.

Bardzo szybka dostawa, wszystko w porządku.

Wszystko na 5- porada, wysyłka, produkt.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu Panache sport bez fiszbin. doskonale podtrzymuje piersi w trakcie treningu. Polecem.

Zakupy bezproblemowe ekspresowa dostawa towar zgodny z zamówieniem, polecam zakupy w tym sklepie.

Jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z zamówionego towaru.Jest to moje drugie zamówienie w tej firmie.Będę polecala swoim znajomym.Myślę też,że nie będzie ostatnie zamówienie lecz będę zamawiala jeszcze nieraz w mybra.

mybra.pl opinie klientów

mybra.pl

mybra.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 13.09.2013 r.

Wita Stwosza 1-2

50-148 Wrocław
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS: 0000207105
Grzegorz Kempa
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mybra.pl.