bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4.02.2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.02.2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Polecam! Towar w doskonałej cenie! Wysokiej jakości! Ciągły kontakt ze sprzedawcą - otrzymywana jest informacja o statusie zamówienia. Towar bardzo dobrze zapakowany, dotarł do mnie dość szybko. Pomimo początkowego stresu związanego z zamówieniem, moje obawy okazały się bezpodstawne. Sklep profesjonalnie podchodzi do realizacji zamówień. Na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie.

Rower w pełni sprawny. Przesyłka dotarła bez uszkodzeń. Niezrozumiały dla mnie jest jednak trudny kontakt z serwisem lub biurem obsługi po złożeniu zamówienia w kluczowych sprawach dotyczących zakresu gwarancji, możliwości wykonania przeglądów gwarancyjnych poza siecią Bikester u innych dystrybutorów Cube. Wysłałem w tej sprawie dwa maile z prośbą o wskazanie postępowania, na które do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Dość długi okres oczekiwania na dostawę jest dla mnie zrozumiały ze względu na panującą pandemię. Stąd tak niska ocena jak na firmę niemiecką. Pozdrawiam, Janusz Rekowski

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Przyznam ze było pare negatywnych opinii o sklepie w sieci..i miałem pewne obawy, ale szybko dostałem części które zamówiłem, nie było żadnych problemów. Z przyjemnością skorzystam z usług sklepu ponownie.
Dobrze zorganizowana strona www która daje dużo informacji o produkcie i umożliwia trafny wybór. Szybka realizacja dostawy. Polecam !
Zachęcam by zaglądać do „Ofert” a także do firmowych akcesoriów „Red Cycling Products” - dobra jakość i atrakcyjne ceny.
Kask Leatt DBX 3.0 Enduro. Bardzo udany zakup i najniższa cena w całej Europie! Na pewno wrócę tu ponownie na zakupy.
To nie pierwszy zakup w tym sklepie. Zawsze wszystko przebiega szybko i sprawnie. Żadnych uwag. Polecam
Mimo wysyłki do innego państwa, zamowienie doszło szybko i w nienaruszonym stanie! Polecam!
Pianka całkowicie zgodna z opisem. Jak zwykle szybka wysyłka - sprawnie i bezproblemowo.
Wszystko Ok , warto zapisać sie do newslettera i poczekać na kob rabatowy
Samo zamówienie przebiegało szybko.Dłużej trwało samo przesłanie paczki
Niska cena, szybka realizacja zamówienia, bardzo dobra jakość produktu 🙂
Mozliwosc zwrotu nietrafionego towaru .Zawsze terminowo i sprawnie
Polecam sklep. Przesyłka dotarła wg oczekiwań. Produkt wg opisu.
Dobre ceny, bezproblemowa realizacja, w miarę szybka dostawa.
Kolejne zakupy i kolejny raz usługa na najwyższym poziomie.
Duzy asortyment dobrych jakościowo towarów, przystępne ceny
Dobry sklep, szeroki asortyment, solidna i szybka obsługa.