bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4.02.2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.02.2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Polecam! Towar w doskonałej cenie! Wysokiej jakości! Ciągły kontakt ze sprzedawcą - otrzymywana jest informacja o statusie zamówienia. Towar bardzo dobrze zapakowany, dotarł do mnie dość szybko. Pomimo początkowego stresu związanego z zamówieniem, moje obawy okazały się bezpodstawne. Sklep profesjonalnie podchodzi do realizacji zamówień. Na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie.

Rower w pełni sprawny. Przesyłka dotarła bez uszkodzeń. Niezrozumiały dla mnie jest jednak trudny kontakt z serwisem lub biurem obsługi po złożeniu zamówienia w kluczowych sprawach dotyczących zakresu gwarancji, możliwości wykonania przeglądów gwarancyjnych poza siecią Bikester u innych dystrybutorów Cube. Wysłałem w tej sprawie dwa maile z prośbą o wskazanie postępowania, na które do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Dość długi okres oczekiwania na dostawę jest dla mnie zrozumiały ze względu na panującą pandemię. Stąd tak niska ocena jak na firmę niemiecką. Pozdrawiam, Janusz Rekowski

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Awful packaging. Just awful. 👎🏼
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
We do apologise most sincerely if the way in which the parcels were packed did not meet your expectations. Our employees always try their best to protect the products in the parcel. If you are unhappy with the way the parcel was packed and the product may have been damaged as a result, please contact us by email: service@bikester.pl
Rzeczy zgodne z zamówieniem. Wymiana ochraniaczy (na większy rozmiar) przeszła sprawnie i szybko. Obsługa klienta bardzo pomocna - nie wiem czy trafiłam na człowieka czy na robota, ważne ze szybko odpisali, wyjaśnili i odpowiedzieli na pytania.
Bardzo udany zakup! Super kask z możliwością odpięcia szczęki, co czyni go bardziej wszechstronnym. Wysyłka do Polski błyskawiczna i zacnych problemów z dostawą. POLECAM zakupy w sklepie Bikster.pl
Super kontakt ze sprzedającym (miałem problem z dokończeniem transakcji), przesyłka bardzo szybka, info o statusie ciagle aktualizowane. Polecam i bardzo dziękuje. Do zobaczenia na szosie.