bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.pl

Opinie (172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3154)

4 wrz 2023
Firma rzetelnie wykonuje oferowane warunki zamówienia. Proponuję poszerzenie oferty o dostawę rowerów wzmocnionych konstrukcyjnie dla osób o zwiększonej wadze własnej . Są np. firmy KALKHOFF rowery z ramą wzmocnioną dla wersji elektrycznego wspomagania . Tego typu ramy opcja unisex nie jest dostępna dla standardu zwykły model

24 kwi 2023
Po raz pierwszy Bikester się nie popisał. Zamówiłem dwie rzeczy z których jedna okazało była jednak niedostępna i całe zamówienie czekało na wyjaśnienie. Niestety Bikester sam ze swej strony nie kontaktował się pierwszy, że jest problem z jedną rzeczą. Po moim meilu wyjaśniliśmy, że ma zostać wysłana jedna ta dostępna. Do tej pory zamówienie nie zostało wysłane. Dalej oczekuje na wysłanie zamówionego towaru. Dodatkowo nie działają kupony rabatowe z Koomot. Kiepsko. Popraw się Bikester.
MP
Mariusz P.
Chrzanów

Opinie nt. sklepu bikester.pl

LG
28 sty 2024
21 sty 2024
Polecam ,super sklep,super jakość asortymentu.
dostawa zgodnie z zapowiedzią, produkt zgodny z zamówieniem i właściwie zabezpieczony na czas transportu, opakowanie nienaruszone
8 sty 2024
17 gru 2023

,,pro’’

Szybka dostawa produkty najwyższej jakości
25 lis 2023
Polecam, szybka dostawa
25 lis 2023

Tragedia

Zamówiłem rower i pedały, doszły same pedały, roweru nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Kontakt z firmą jest absolutnie zerowy, nie można się z nimi skontaktować ani dogadać. Na zamówienie czekam już ponad miesiąc więc już nawet nie wierzę że coś się wydarzy.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
29 lis 2023
Obecnie znajdujemy się pod zarządem upadłościowym, co ma wpływ na nasze procesy wysyłkowe. W rezultacie niektórzy dostawcy usług spedycyjnych tymczasowo zawiesili współpracę i wstrzymują wysyłki. Z powodzeniem przywróciliśmy już współpracę z większością dostawców usług, aby kontynuować wysyłkę zamówień. Nadal jednak prowadzimy negocjacje z usługodawcą odpowiedzialnym za dostawę zamówienia. Na tym etapie nie jesteśmy w stanie podać dokładnego czasu dostawy. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać ten problem i dostarczyć zamówienie.
2 lis 2023
nie przyjmuja zwrotów
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
3 lis 2023
Przepraszamy, że nie byliśmy jeszcze w stanie odpowiedzieć lub pomóc. W ciągu najbliższych kilku dni mogą wystąpić pewne ograniczenia, ale spodziewamy się, że wszystkie nasze usługi będą wkrótce ponownie dostępne. W międzyczasie, - niektóre zamówienia będą opóźnione, - tymczasowo nie będziemy w stanie rozpatrywać reklamacji i zwrotów, - tymczasowo nie możemy wysyłać voucherów. Nadal ciężko pracujemy nad Państwa sprawą, przepraszamy, jeśli odpowiedź zajmie nam trochę więcej czasu. Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o cierpliwość.
24 paź 2023
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie
23 paź 2023
Wszystko OK
15 paź 2023
szybka dostawa oryginalne produkty i świetne ceny
ŁP
MP
Marcin P.
Skierniewice
13 paź 2023
Szybko i profesjonalnie. Polecam.
11 paź 2023
Perfekcyjnie i szybko. A do tego pomoc w finalizacji zamówienia.
11 paź 2023
Wszystko zawsze w najlepszym porządku ☺️
10 paź 2023