bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.pl

Opinie (172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3154)

4 wrz 2023
Firma rzetelnie wykonuje oferowane warunki zamówienia. Proponuję poszerzenie oferty o dostawę rowerów wzmocnionych konstrukcyjnie dla osób o zwiększonej wadze własnej . Są np. firmy KALKHOFF rowery z ramą wzmocnioną dla wersji elektrycznego wspomagania . Tego typu ramy opcja unisex nie jest dostępna dla standardu zwykły model

24 kwi 2023
Po raz pierwszy Bikester się nie popisał. Zamówiłem dwie rzeczy z których jedna okazało była jednak niedostępna i całe zamówienie czekało na wyjaśnienie. Niestety Bikester sam ze swej strony nie kontaktował się pierwszy, że jest problem z jedną rzeczą. Po moim meilu wyjaśniliśmy, że ma zostać wysłana jedna ta dostępna. Do tej pory zamówienie nie zostało wysłane. Dalej oczekuje na wysłanie zamówionego towaru. Dodatkowo nie działają kupony rabatowe z Koomot. Kiepsko. Popraw się Bikester.
MP
Mariusz P.
Chrzanów

Opinie nt. sklepu bikester.pl

11 wrz 2023
Przesyłka dotarła cała, lekkie opóźnienie ale na czas. Sztyca jak najbardziej w porządku w super cenie.
10 wrz 2023
Wszystko ok
6 wrz 2023
Szybkosc.
6 wrz 2023
5 wrz 2023
Wybór, dostępność towaru,promocyjne ceny.Ekspresowa wysyłka towaru
5 wrz 2023
Rewelacyjna cena, super towar, szybka dostawa. Perfekcyjna obsługa
Super cena !! Szybka fachowa obsługa
3 wrz 2023
Superb!!!!
2 wrz 2023
Dobra promocja, produkt zgodny z opisem, polecam
1 wrz 2023
Polecam gorąco!
ŁW
Łukasz W.
Wrocław
31 sie 2023
30 sie 2023
Szybka realizacja, informacja ostatusie przesyłki na bieżąco.
W miarę szybko....
29 sie 2023
Szybko, sprawnie, bez kłopotów.
28 sie 2023
Bardzo dobra jakość i cena . 5 gwiazdek
27 sie 2023

Firma nie interesuje się klientem. Opóźnienia w wysyłce.

TL;DR - Nie polecam. Opóźniona wysyłka. Kiepska obsługa klienta. Przepisy obowiązują jedynie klienta, a firma robi co che. Cała historia: Gdy składałem zamówienie (14.06.2023), dostarczenie przesyłki było oferowane na kilka dni przed moim wyjazdem do Turcji. Po złożeniu zamówienia, przez kilka dni towar (buty i czapka) nie został wysłany. Pod koniec dnia 19.06.2023 poprosiłem o anulowanie zamówienia, ponieważ nie było już szansy aby dotarło ono przed moją podróżą. Zostałem poinformowany, że nie ma takiej możliwości. Kilka dni później (21.06.2023), po tygodniu od złożenia zamówienia, wysłano je. Niestety, gdy bylem już poza Polską, moja mama była akurat pod adresem dostawy i odebrała paczkę. Po powrocie z podróży po 6 tygodniach okazało się, że rozmiary nie pasują. Odmówiono mi zwrotu, ponieważ na zwrot jest limit 30 dni.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
29 sie 2023
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Niestety termin zwrotu 30-dniowy mimo Państwa wyjazdu jest terminem obowiązującym wszystkich klientów.