bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.pl

Opinie (172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3154)

4 wrz 2023
Firma rzetelnie wykonuje oferowane warunki zamówienia. Proponuję poszerzenie oferty o dostawę rowerów wzmocnionych konstrukcyjnie dla osób o zwiększonej wadze własnej . Są np. firmy KALKHOFF rowery z ramą wzmocnioną dla wersji elektrycznego wspomagania . Tego typu ramy opcja unisex nie jest dostępna dla standardu zwykły model

24 kwi 2023
Po raz pierwszy Bikester się nie popisał. Zamówiłem dwie rzeczy z których jedna okazało była jednak niedostępna i całe zamówienie czekało na wyjaśnienie. Niestety Bikester sam ze swej strony nie kontaktował się pierwszy, że jest problem z jedną rzeczą. Po moim meilu wyjaśniliśmy, że ma zostać wysłana jedna ta dostępna. Do tej pory zamówienie nie zostało wysłane. Dalej oczekuje na wysłanie zamówionego towaru. Dodatkowo nie działają kupony rabatowe z Koomot. Kiepsko. Popraw się Bikester.
MP
Mariusz P.
Chrzanów

Opinie nt. sklepu bikester.pl

20 lip 2023

status WYSŁANO, a nieWYSŁANO

nie wolno wystawiać statusu zamówienia WYSŁANO, jesli przesyłka nie została odebrana przez przewoźnika. Samo wystawienie etykiety adresowej nie jest wysłaniem
21 lip 2023
Widzimy, że paczka doszła do Państwa w ciągu obiecanych 3 dni roboczych. Nasi pracownicy przygotowują paczkę, aby mogła zostać jak najszybciej odebrana przez firmę kurierską i już w momencie jej umieszczenia w magazynie nadawczym udostępniamy link do śledzenia przesyłki. Kurierzy odbierają paczkę zwykle do 12 godzin od tego momentu. Pozdrawiamy, Bikester Team
25 kwi 2023
Rower dojechał lekko uszkodzony w transporcie - nienależycie zabezpieczony. Ostatecznie nie zdecydowałem się na zwrot, bo dziecko zadowolone. Poza tym ok.
26 kwi 2023
Poprosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Poprosimy o przesłanie zdjęć roweru dokumentujących w jakim stanie został on doręczony. Zaproponujemy Państwu rekompensatę w związku z tą niefortunną sytuacją. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane.
1 kwi 2023
Paczka idzie tydzień i jeszcze jej nie otrzymałem
4 kwi 2023
Zamówienie zostało złożone 27.03 o 19 i zostało dostarczone 3.04 o 14. Oznacza to, że wywiązaliśmy się z obiecanego czasu 5 dni roboczych. Pozdrawiamy, Bikester Team