bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.pl

Opinie (172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3154)

4 wrz 2023
Firma rzetelnie wykonuje oferowane warunki zamówienia. Proponuję poszerzenie oferty o dostawę rowerów wzmocnionych konstrukcyjnie dla osób o zwiększonej wadze własnej . Są np. firmy KALKHOFF rowery z ramą wzmocnioną dla wersji elektrycznego wspomagania . Tego typu ramy opcja unisex nie jest dostępna dla standardu zwykły model

24 kwi 2023
Po raz pierwszy Bikester się nie popisał. Zamówiłem dwie rzeczy z których jedna okazało była jednak niedostępna i całe zamówienie czekało na wyjaśnienie. Niestety Bikester sam ze swej strony nie kontaktował się pierwszy, że jest problem z jedną rzeczą. Po moim meilu wyjaśniliśmy, że ma zostać wysłana jedna ta dostępna. Do tej pory zamówienie nie zostało wysłane. Dalej oczekuje na wysłanie zamówionego towaru. Dodatkowo nie działają kupony rabatowe z Koomot. Kiepsko. Popraw się Bikester.
MP
Mariusz P.
Chrzanów

Opinie nt. sklepu bikester.pl

27 sie 2023
26 sie 2023
16 sie 2023
Duży wybór rowerów i akcesoriów rowerowych, dobre ceny, szybka obsługa i informowanie nabierzecie o przesyłce
DW
AS
Add S.
Ujście
10 sie 2023
Szybka dostawa i produkty zgodne z opisem. Polecam sprzedawcę.
9 sie 2023
RP
Regina P.
Starogard Gdański
8 sie 2023
Wszystko zgodnie z ofertą. Reklamacja uszkodzonego dzwonka przebiegła błyskawicznie.
4 sie 2023
2 sie 2023

Wszystko ok

Nie było nic co by mi się niepodobało
1 sie 2023
Szybki i sprawny zakup
1 sie 2023
Konkurencyjna oferta cenowa. Bardzo dobra obsługa. Zdecydowanie polecam
MK
31 lip 2023

Wszystko w porządku

Świetna oferta, dobre ceny, szybka wysyłka.
30 lip 2023
Szybko i sprawnie
26 lip 2023
25 lip 2023

Udana transakcja : )

Udana transakcja, wszystko zgodne z opisem dostarczone w bardzo szybkim tempie. Dziękuje i zapraszam do siebie może się odwdzięczę : ) www.frydenberg.pl
24 lip 2023
20 lip 2023
20 lip 2023

status WYSŁANO, a nieWYSŁANO

nie wolno wystawiać statusu zamówienia WYSŁANO, jesli przesyłka nie została odebrana przez przewoźnika. Samo wystawienie etykiety adresowej nie jest wysłaniem
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
21 lip 2023
Widzimy, że paczka doszła do Państwa w ciągu obiecanych 3 dni roboczych. Nasi pracownicy przygotowują paczkę, aby mogła zostać jak najszybciej odebrana przez firmę kurierską i już w momencie jej umieszczenia w magazynie nadawczym udostępniamy link do śledzenia przesyłki. Kurierzy odbierają paczkę zwykle do 12 godzin od tego momentu. Pozdrawiamy, Bikester Team