bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Dobra cena, koszt przesyłki w cenie - suuuper! W mirę sprawna dostawa. Do poprawy: warto podać przewoźnikowi (PDP) adres mailowy odbiorcy - umożliwia to zarządzanie przesyłką (np przekierowanie do punku odbioru "pickup". bez adresu email odbiorcy nie jest to możliwe). Po bardzo długich i wielokrotnych probach udało się dodzwonić do PDP ale jedyne co można zrobić to zmienić dzień dostawy przesyłki

Nie polecam. Zamowienie zostało podobno wysłane - wg systemu sklepu - a firma kurierska oczekuje na paczke do wysłania. Typowy sposob na przeciaganie tematu i przytrzymanie klienta, kiedy nie ma się towaru. Żenujące. Testowo zrobiłem male zamowienie. Potwierdza sie to to w innych opiniach. Czyli mozna trafić, ze towaru nie na na stanie trzeba czekać, pomimo, że sklep informuje ze towar ma w magazynie.

Opinie nt. sklepu bikester.pl

obsługa klienta na nagannym poziomie. Omyłkowo przy zamówieniu podałem swój stary adres. Gdy chciałem przekierować paczkę w DPD, okazało się, że do ... paczki jest przypisany jakiś obcy niemiecki numer telefonu, więc nie mogę przekierować paczki (na numer telefonu przychodzi PIN do przekierowania). Nie polecam, obsługa nie zapewnia żadnego wsparcia.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety nie możemy z naszej strony zmienić adresu dostawy, gdy przesyłka zostanie nadana. Pozdrawiamy, Bikester Team.
Ten sklep to jakaś pomyłka. przestrzegam!
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Najmocniej przepraszamy za negatywne doświadczenia związane z zakupami w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Bikester Team.
Nie otrzymałam towaru. Dodatkowo, mimo zapewnienia o zwrocie środków i upływie deklarowanego terminu wpływu zwracanych środków na moje konto, nadal ich nie otrzymałam.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Informowaliśmy Panią, że zwrot środków został zlecony z naszej strony poprawnie. Prosimy o kontakt ze swoim bankiem. Pozdrawiamy, Bikester Team.
Zostałem oszukany ponieważ nie otrzymałem faktury za zakup. UWAGA ! Przy realizacji zamówienia na formatce do wypełnienia nie ma pól umożliwiających podanie danych firmowych do faktury. Po dokonaniu zakupu otrzymałem rachunek imienny, na moje wielokrotne prośby o wystawienie faktury otrzymuje w kółko informacje, że już nie mogą zrobić korekty, przepraszają i zapraszają do kontaktu. Zgłosiłem sprawę do Urzędu Skarbowego.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Najmocniej przepraszamy za utrudniony proces wystawienia faktury. Aby otrzymać fakturę, muszą Państwo uzupełnić dane w danych rozliczenia. Natomiast w danych dostawy mogą znajdować się Państwa dane osobiste. Nie mamy możliwości edycji już wystawionego dokumentu.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Dostawa Państwa zamówienia została przerwana i paczka zostanie zwrócona do nas przez naszego dostawcę. Prosimy o zrozumienie, że nie jesteśmy w stanie ustalić dokładnej przyczyny zwrotu zamówienia. Nasz zespół magazynowy zapewnia, że wszystkie zamówienia są wysyłane z niezbędną dokumentacją, więc może się zdarzyć, że paczka została uszkodzona w transporcie. Inny powód może być związany z błędem załadunku. Zwrot pieniędzy zostanie przetworzony na konto, z którego dokonano płatności. Proszę zrozumieć, że przychodzące zwroty są oddzielone od przesyłek wychodzących. Dlatego nie jest możliwe ponowne wysłanie zamówienia, gdy zostało ono do nas zwrócone. Monitorujemy sytuację, aby sprawdzić, jak możemy poprawić nasze procesy, aby wyeliminować ten problem w przyszłości. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tą sytuacją.
Zakup dokonany 12dni roboczych temu, deklarowany czas dostawy 3-5 dni, otrzymałem również info o przedłużeniu okresu dostawy o 2 do 3 dni ale roweru dalej nie ma, a nawet nie wyjechał z magazynu sprzedawcy, oczywiście w odpowiedzi napiszą, że przepraszają itp. Omijać szarokim łukiem albo się uzbroić w cierpliwość anielską, nie polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Najmocniej przepraszamy za długi czas dostawy.
I ordered and payed two electric bikes Cube Hybrid. Next day they cancel my order.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Unfortunately, due to a system error, we cannot offer you the ordered goods at the given price. For this reason we had to cancel your order. We are very sorry for this situation.
Brak możliwości otrzymania f-ry VAT jest co najmniej dziwny w obecnych czasach
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Mamy prawo ograniczyć grono klientów sklepu internetowego do konsumentów (tj. wyłączając sprzedaż na rzecz przedsiębiorców). W takiej sytuacji nie dojdzie do sprzedaży na rzecz przedsiębiorcy (podatnika VAT), w związku z czym obowiązek wystawienia faktury VAT na rzecz przedsiębiorcy nie powstanie. Nie wiąże się to z odmową wystawienia faktury na rzecz przedsiębiorcy, ale z odmową sprzedaży na rzecz takiego podmiotu, której konsekwencją będzie brak obowiązku wystawienia faktury.
Zamówienie złożone 29.11, od 01.12 wciąż w transporcie
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Ze względu na wzmożoną ilość zamówień, mamy opóźnienia w wysyłce, za co najmocniej przepraszamy.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Dzień dobry, po sprawdzeniu w naszym systemie informujemy, że Państwa reklamacja związana z zamówieniem BPL268872 została pomyslnie rozwiązana. Przepraszamy za niedogodności spowodowane tą sytuacją i dziękujemy za wyrozumiałość. W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji. Z wyrazami szacunku Bikester Team