bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Dobra cena, koszt przesyłki w cenie - suuuper! W mirę sprawna dostawa. Do poprawy: warto podać przewoźnikowi (PDP) adres mailowy odbiorcy - umożliwia to zarządzanie przesyłką (np przekierowanie do punku odbioru "pickup". bez adresu email odbiorcy nie jest to możliwe). Po bardzo długich i wielokrotnych probach udało się dodzwonić do PDP ale jedyne co można zrobić to zmienić dzień dostawy przesyłki

Nie polecam. Zamowienie zostało podobno wysłane - wg systemu sklepu - a firma kurierska oczekuje na paczke do wysłania. Typowy sposob na przeciaganie tematu i przytrzymanie klienta, kiedy nie ma się towaru. Żenujące. Testowo zrobiłem male zamowienie. Potwierdza sie to to w innych opiniach. Czyli mozna trafić, ze towaru nie na na stanie trzeba czekać, pomimo, że sklep informuje ze towar ma w magazynie.

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Bardzo długa dostawa
Zamówiony produkt dojechał w idealnym stanie, szybka realizacja ze strony bikester, ale niewątpliwie do poprawy kontakty z przewoźnikami - paczka przez kilka dni była w u przewoźnika :/
Zakres towaru i czasem konkurencyjna cena. Szkoda ze towar idzie spoza polski
Długi termin realizacji zamówienia
Szybka dostawa jako pozytyw ,natomiast negatyw to brak srubek w tarczy hamulcowej z ktorymi jest wystawiona do sprzedazy.
Awful packaging. Just awful. 👎🏼
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
We do apologise most sincerely if the way in which the parcels were packed did not meet your expectations. Our employees always try their best to protect the products in the parcel. If you are unhappy with the way the parcel was packed and the product may have been damaged as a result, please contact us by email: service@bikester.pl
Dzień dobry, dałem 3* za serwis dla klientów, ponieważ nie byłem w stanie się z Państwem skontaktować, pisałem mail, szukałem kontaktu tel i nie dostałem odpowiedzi, a bardzo zależało mi na otrzymaniu faktury. Możliwość otrzymania faktury powinna być generowana na poziomie kiedy dochodzi do wyboru formy płatności i wysyłki na adres a tam czegoś takiego nie ma.
It turned out there's no way to get an invoice with your VAT number on it. I have ordered from bikester multiple times and I always did get an invoice with my VAT number printed. Apparently something has changed and it's not possible any more. I wish I had known that before placing the order, I would have ordered somewhere else.
Przesyłka sama w sobie to jedna wielka niewiadoma. Nie wiadomo gdzie jest towar, kiedy dotrze i czy dotrze. Bikester 5 gwiazdek za pakowanie i przygotowanie przesyłki. Kurier 1... bo dotarła.
Podczas składania zamówienia bardzo powoli działała strona internetowa sklepu. I nie była to wina dostawcy internetu, bo inne strony działały w tym czasie normalnie (szybko).
Główna zaletą jest dostępność części
Jak zawsze, szybko i sprawnie:)
Jest dobrze.