bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Dobra cena, koszt przesyłki w cenie - suuuper! W mirę sprawna dostawa. Do poprawy: warto podać przewoźnikowi (PDP) adres mailowy odbiorcy - umożliwia to zarządzanie przesyłką (np przekierowanie do punku odbioru "pickup". bez adresu email odbiorcy nie jest to możliwe). Po bardzo długich i wielokrotnych probach udało się dodzwonić do PDP ale jedyne co można zrobić to zmienić dzień dostawy przesyłki

Nie polecam. Zamowienie zostało podobno wysłane - wg systemu sklepu - a firma kurierska oczekuje na paczke do wysłania. Typowy sposob na przeciaganie tematu i przytrzymanie klienta, kiedy nie ma się towaru. Żenujące. Testowo zrobiłem male zamowienie. Potwierdza sie to to w innych opiniach. Czyli mozna trafić, ze towaru nie na na stanie trzeba czekać, pomimo, że sklep informuje ze towar ma w magazynie.

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Długi termin realizacji zamówienia
Zamówiony produkt dojechał w idealnym stanie, szybka realizacja ze strony bikester, ale niewątpliwie do poprawy kontakty z przewoźnikami - paczka przez kilka dni była w u przewoźnika :/
Zakres towaru i czasem konkurencyjna cena. Szkoda ze towar idzie spoza polski
Szybka dostawa jako pozytyw ,natomiast negatyw to brak srubek w tarczy hamulcowej z ktorymi jest wystawiona do sprzedazy.
Dzień dobry, dałem 3* za serwis dla klientów, ponieważ nie byłem w stanie się z Państwem skontaktować, pisałem mail, szukałem kontaktu tel i nie dostałem odpowiedzi, a bardzo zależało mi na otrzymaniu faktury. Możliwość otrzymania faktury powinna być generowana na poziomie kiedy dochodzi do wyboru formy płatności i wysyłki na adres a tam czegoś takiego nie ma.
It turned out there's no way to get an invoice with your VAT number on it. I have ordered from bikester multiple times and I always did get an invoice with my VAT number printed. Apparently something has changed and it's not possible any more. I wish I had known that before placing the order, I would have ordered somewhere else.
Przesyłka sama w sobie to jedna wielka niewiadoma. Nie wiadomo gdzie jest towar, kiedy dotrze i czy dotrze. Bikester 5 gwiazdek za pakowanie i przygotowanie przesyłki. Kurier 1... bo dotarła.
Podczas składania zamówienia bardzo powoli działała strona internetowa sklepu. I nie była to wina dostawcy internetu, bo inne strony działały w tym czasie normalnie (szybko).
Główna zaletą jest dostępność części
Jak zawsze, szybko i sprawnie:)
Jest dobrze.