Certyfikat dla lux4u.pl

28.10.2013 r.
27.10.2017 r.

Opinie o lux4u.pl

4.56/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 95 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Torebka bardzo ładna,wygodna,profesjonalna informacja,przesłana bardzo szybko-Dziękuję

Jedynka za serwis w związku z tym, że odnośniki do waszych stron podawane w emailach przy próbie otwarcia są blokowane przez programy antywirusowe.

Towar otrzymałam.Obsługa szybka .Polecam

Zamawiając w niedzielę towar wskazałem miejsce i godz. w jakich ma odbyć się dostawa. Ponieważ we wtorek do godz. 17:00 nie otrzymałem jeszcze przesyłki starałem się skontaktować z lux4u, niestety nie można się było dodzwonić. Po wielu moich telefonach dostarczono w środę w zniszczonej kopercie, a w parasol umieszczony był zniszczonej folii. NIE POLECAM
Mierny

lux4u.pl odpowiada: 11.07.2017 r.
Szanowny Panie, telefoniczne Biuro Obsługi Klienta pracuje w godz. 9-16, poza tymi godzinami można się z nami skontaktować za pomocą e-maila. Dokładamy wszelkich starań aby produkty były należycie zabezpieczone na czas transportu, dlatego też małe parasole pakujemy w folię bąbelkową. Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z deklarowanym czasem na karcie produktu. Pozdrawiamy, Zespół LUX4U

transakcja terminowa, zamówiony towar spełnił czekiwania

Szybka dostawa , dobra jakość

Polecam sklep,bardzo szybka wysyłka

długi czas oczekiwania na towar.

lux4u.pl odpowiada: 11.07.2017 r.
Szanowny Panie, nie rozumiemy Pana opinii - zamówienie zostało złożone 2017-05-16 o godzinie 23:54 a wysłane kolejnego dnia roboczego 2017-05-17 o godzinie 19:55. - w najbliższym możliwym terminie. Odebrane 2017-05-18 16:42:23 Szybciej się nie da ;) Pozdrawiamy, Zespół LUX4U.PL

Bardzo rzetelny sprzedawca. Przejrzysta strona, wyczerpujący opis, godny zaufania

Zamówiłam piękna torbę lekarską,bo stara już się zużyła. Towar wyglada bardzo ładnie i elegancko. Lekarz z taką torbą z pewnością wygląda na godnego zaufania profesjonalistę. Polecam.

Wszystko jak najbardziej okay. Dobry towar, zgodny z opisem i szybka wysyłka.

Walizka jest dokladnie taka jak chciałam. Przysłana bardzo szybko.

Dostawa w tempie ekspresowym Towar zgodny z opisem. Sklep godny polecenia

Bez zarzutu

transakcja przebiegła pozytywnie

Bez zastrzeżeń. Polecam.

Towar zgodny z opisem, dostawa szybka. Na razie ok. Zobaczymy jak pokrowiec się spisze w użytkowaniu.

Wszystkie czynności odbyły się sprawnie i jestem zadowolony.

Wszystko szybko i sprawnie. Plecak OK.

Wszystko elegancko.

Towar dostarczony expresowo i w b. dobrym stanie. Polecam

Po wpłacie status "Rozpoczęliśmy realizację zamówienia", jest numer listu przewozowego. Na stronie przewoźnika brak informacji o przesyłce - ta nie została wydana z magazynu.
Kilkukrotnie dzwoniłem do Lux4u.pl - informują, iż przesyłka niebawem wyjdzie. Po 11 dniach wysłałem maila z zapytaniem. Otrzymałem informację od pani Justyny Wiącek, iż przesyłka zgubiona u przewoźnika - kłamstwo.
Niedostateczny

lux4u.pl odpowiada: 21.04.2017 r.
Szanowny Kliencie, najmocniej przepraszamy za powstałe nieprzyjemności związane z realizacją Pani zamówienia. Nasz zespół intensywnie pracuje nad poprawą i ulepszeniem procesów logistycznych. Mamy nadzieję, że pomimo zaistniałej sytuacji zdecyduje się Pan na ponowne zakupy w naszym sklepie. Z poważaniem, zespół LUX4U.PL

Jestem bardzo zadowolona z zamówionego produktu , odpowiada wszystkim moim oczekiwaniom . Obsługa sklepu również niezawodna , polecam .

Towar zgodny z oczekiwaniami.Polecam zakupy na stronie LUX4YOY.PL.

Polecam zakupy w lux4u.pl

Zbyt długo trwała rewalidacja dostawy od dnia zaksięgowania wpłaty.

Szybko ,sprawnie solidnie

Nie miałem okazji korzystać z Serwisu dla klientów, więc nie mogę z czystym sumieniem w tej kategorii dać 5 gwiazdek, zakładam że przyznanie na "ślepo" 4 gwiazdek nie jest błędem.

Towar i obsługa bardzo dobra, a dostawą towaru miałem problemy.

szybko sprawnie bez kłopotów... obsługa bez najmniejszego zarzutu... polecam korzystanie z oferty sklepu lux4you... ja na pewno będę zaglądać

Zrobilam zakupy w sklepie LUX4 kolejny raz. Jestem zadowolona z jakosci towaru. Jestem zadowolona.

Niestety, towar, który otrzymałam nie był przeze mnie zamawiany. Obsługa sklepu wprawdzie szybko zareagowała na monit lecz rozczarowanie pozostało.

lux4u.pl odpowiada: 28.02.2017 r.
Szanowna Klientko, najmocniej przepraszamy za wysłanie Pani nieprawidłowego artykułu. Pragniemy podkreślić, że wymianę zrealizowaliśmy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Zapewniamy, że nasz zespół intensywnie pracuje nad usprawnieniem procesów logistycznych. Z poważaniem, zespół LUX4U.PL

świetny towar szybka dpstawa jestem bardzo zadowolona

polecam wszystkim produkt wysokiej jakości

bardzo dobra obsługa pełna satysfakcja ;)

bez zarzutu, miła obsługa telefoniczna

Towar i usługa na wysokim poziomie

lux4u.pl

lux4u.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 28.10.2013 r.

Artura Grottgera 32/6
44-100 Gliwice
doradca@lux4u.pl
lux4u.pl

Mogeto Sławomir Stachowicz
Artura Grottgera 32/6
44-100 Gliwice
Sławomir Stachowicz
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z lux4u.pl.