modelmania.eu- Logo - Opinie

modelmania.eu

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2724)

Ważny od: 5 cze 2013
modelmania.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 wrz 2023
Szczerze mówiąc po odebraniu przesyłki słyszało mnie pół Ostrowa :) Cieszę się że mogłem zamówić do przodu i zapłacić nie martwiąc się później że nie starczy pieniędzy na zakup jak to jest w innych tego typu sklepach, to jest duży plus dla kupującego (dla mnie gdzie miałem za pasem remont mieszkania). Cieszę się ze sklep ściąga towar gdy go nie ma na stanie, większość nawet nie informuje czy dany produkt jest we firmie produkującej. Sklep dla mnie osobiście na duży plus względem innych.

14 lip 2023
Pisać prawdę o posiadanym towarze i czasie jego dostarczenia. Nie może być tak że produkt opisany "Produkt obecnie jest dostępny w hurtowni, możliwy do sprowadzenia. Od złożenia zamówienia potrzebujemy około 3 dni roboczych na sprowadzenie go, oraz dodatkowo 1-2 dni na wysyłkę." jest dostarczany po 30 dniach. Na dwa złożone zamówienia w tym roku, żadne nie zostało dostarczone w terminie. Spóźnienie przekraczało 30 dni ! W przypadku drugiego zamówienia potrzebna była interwencja emailowa - żeby wogóle został wysłany. Tak nie powinien działać sklep, który kiedyś był wzorem.

Opinie nt. sklepu modelmania.eu

Słaby kontakt z klientem
13 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas, aby przekazać nam swoją opinię. W naszej firmie zadowolenie klienta jest zawsze naszym najwyższym priorytetem i staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia. Rozumiemy, że komunikacja jest kluczowa i dziękujemy za podkreślenie tego obszaru do poprawy. Będziemy pracować nad tym, aby wszyscy nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia z nami w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię.
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa opinię i zadowolenie z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta! Cieszymy się, że Państwa doświadczenia z nami były pozytywne. W naszej firmie wierzymy, że zapewnienie doskonałej obsługi klienta ma ogromne znaczenie i staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z poziomu usług, które otrzymują. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię - bardzo ją doceniamy.
Super Sklep !!!!!
13 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat Super Sklepu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów. Jeśli jest coś, co możemy poprawić, proszę nie wahaj się dać nam znać. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
TW
Tadeusz W.
Szczebin
6 wrz 2023
Jest dobrze nic nie zmieniać
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że docenia Pan sposób, w jaki działamy i że nie ma potrzeby wprowadzania zmian. Wierzymy, że najwyższy poziom satysfakcji klienta można osiągnąć, pozostając wiernym naszym wartościom i zapewniając za każdym razem wspaniałe wrażenia. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
KL
2 wrz 2023
Rzetelność
13 wrz 2023
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Doceniamy opinie naszych klientów i traktujemy je bardzo poważnie. W naszej firmie staramy się spełniać najwyższe standardy niezawodności przy każdej świadczonej przez nas usłudze. Cenimy zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci i za każdym razem staramy się dostarczać Państwu wysokiej jakości wyniki. Dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie!
2 wrz 2023
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że spodobała się Panu wygoda naszej dostawy, jakość naszych produktów i obsługa klienta. Pana miłe słowa są dla nas wielką zachętą i będziemy nadal dążyć do lepszej obsługi naszych klientów. W Modelmanii zawsze priorytetowo traktujemy zadowolenie klienta i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu przyjemne doświadczenia za każdym razem, gdy robią Państwo u nas zakupy. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
27 sie 2023
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że nasza dostawa, produkt i obsługa klienta przyniosły Państwu satysfakcję. Państwa opinie są dla nas ważne i zachęcają nas do dążenia do doskonałości we wszystkich aspektach naszej działalności. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy Państwu dobrze służyć w przyszłości.
19 sie 2023
Polecam sklep, zamówienie zostało pomyślnie zrealizowane.
13 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję. Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało pomyślnie zrealizowane. W naszej firmie staramy się zapewnić klientom najlepszą obsługę i produkty wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były realizowane szybko i sprawnie. Bardzo doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć!
👍Polecam
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Doceniamy Pana miłe słowa i cieszymy się, że miał Pan dobre doświadczenia z naszymi usługami. W naszej firmie staramy się zapewnić doskonałą obsługę i produkty, aby zapewnić satysfakcję klienta i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Państwa doświadczeniach. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię - bardzo ją doceniamy!
13 wrz 2023
Szanowny Kliencie, Jesteśmy bardzo zadowoleni i zaszczyceni, że wystawił nam Pan ocenę 5/5 za ogólne zadowolenie, dostawę, produkt i obsługę klienta. Pana opinia znaczy dla nas naprawdę wiele i naprawdę doceniamy Pana miłe słowa. Jako firma zawsze staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę klienta i wspaniale jest słyszeć, że miał Pan z nami pozytywne doświadczenia. Dziękujemy, że jest Pan naszym lojalnym klientem! Z poważaniem, Modelmania
Ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem. Polecam serdecznie 😊
13 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam pozytywnej recenzji! Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało szybko dostarczone i że produkt był zgodny z opisem. W naszej firmie zadowolenie klienta jest zawsze naszym priorytetem i staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
13 wrz 2023
Szanowny Kliencie, Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z dostawy, produktu i obsługi klienta. W naszej firmie staramy się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najlepszych możliwych doświadczeń i cenimy klientów takich jak Pan, którzy pomagają nam stać się jeszcze lepszymi! Dziękujemy za Państwa cenne opinie. Z poważaniem, [Business Manager]
10 sie 2023
13 wrz 2023
Szanowny Panie Krzysztofie, Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam recenzję! Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszym produktem. Doceniamy Pana opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Z poważaniem, [Pana/Pani imię i nazwisko]
9 sie 2023
13 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą firmą. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów, a Państwa opinie są tego dowodem. Szczerze to doceniamy.
9 sie 2023
Bardzo dobry sklep. Duży wybór, personel zawsze doradzi.
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszego sklepu! Miło nam słyszeć, że nasz wybór zrobił na Panu wrażenie, a nasz personel był pomocny w udzieleniu pomocy. W naszym sklepie staramy się zapewnić klientom przyjemne zakupy i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii!
8 sie 2023
POLECAM
13 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na przesłanie swojej recenzji. Cieszymy się, że poleca Pan nas i bardzo cenimy sobie Pana opinię. W Modelmanii dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, a docenienie naszych wysiłków jest dla nas bardzo budujące. Doceniamy Pana konstruktywne opinie i bierzemy je pod uwagę, ponieważ wciąż się rozwijamy i ulepszamy nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Państwa przemyśleniami.
8 sie 2023
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miał Pan ogólnie pozytywne doświadczenia z naszą firmą. W Modelmanii staramy się zapewnić naszym klientom najwyższej jakości usługi i produkty, i wspaniale jest wiedzieć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Będziemy nadal ciężko pracować, aby upewnić się, że wszyscy nasi klienci są zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji!
31 lip 2023
13 wrz 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z dostawy, produktu i obsługi klienta. Państwa opinie są niezwykle cenne i pomagają nam zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia. W naszej firmie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy, że wybrali nas Państwo dla swoich potrzeb i mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal Państwu służyć w przyszłości. Z poważaniem, Modelmania
29 lip 2023
13 wrz 2023
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam recenzję! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. W Super Sklep dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę klienta i dostarczać wyłącznie produkty najwyższej jakości. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię - to wiele dla nas znaczy!
29 lip 2023
Ostatnimi czasy serwis się pogorszył. Komunikacja pracownik- klient pozostawia (ostatnio) wiele do życzenia. Obsówy w terminach (2x). Darmowa przesyłka tylko na terenie Polski. Nowa strona trochę trudna - czasem wymaga kilkukrotnego logowaniaTo jest to co można poprawić. A co mi się podoba? # Duży wybór # Atrakcyjne ceny # Łatwość wyszukiwania (jak już się uda zalogować)
13 wrz 2023
Dziękujemy za Pana recenzję i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami opinią. Doceniamy pozytywną opinię na temat naszego szerokiego wyboru i konkurencyjnych cen, a także Państwa sugestie dotyczące poprawy naszych usług. W Modelmanii cenimy sobie doświadczenie klienta i poważnie podchodzimy do wszystkich Państwa uwag. Rozumiemy, że komunikacja między personelem a klientami jest kluczem do zapewnienia naszym klientom pozytywnego ogólnego doświadczenia. Pracujemy nadal intensywnie nad poprawą naszej nowej strony. Wszystkie uwagi zapisujemy na listę rzeczy do poprawy. Prace ciągle trwają.