Certyfikat dla modelmania.com.pl

05.06.2013 r.
04.06.2018 r.

Opinie o modelmania.com.pl

4.88/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 194 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Profesjonalna obsługa i super szybka wysyłka

Jak zawsze czyli szybko, sprawnie i sympatycznie

Kurier nie dostarczył przesyłki pod wskazany adres, gdyby nie podpis elektroniczny, nie wiedział bym kto odebrał moją paczkę

Świetnie, szybko, bez problemów. Polecam.

Obsługa profesjonalna , dostawa terminowa , jestem zadowolony
Janek z Koszalina

Mega pozytyw. Nie dość, że szybko wysłaliście zamówienie i to w dobrej cenie, to jeszcze jako chyba ostatni sklep mieliście na stanie Spire of Dawn. Na dodatek dostałem prezent - 3 marinesów. Jako profesjonalny malarz bardzo to doceniam, więc ogromnie Wam dziękuję :) Na pewno zrobię z nich dobry użytek

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie.Kontakt telefoniczny super.Ogólnie polecam sklep

Wszystko OK.

Wielki pozytyw za realizację poszukiwanego produktu. Dzięki prolongacie otrzymałem zamówiony artykuł. Obsuwa z kurierem, ale sklep bardzo polecam. Andrzej Głowacki

Wzorowa transakcja, żadnych problemów. Polecam

Polecam. Kupuje w Modelmani od 2010 roku jak narazie bez problemowo
Pozdrawiam

Kolejne udane zakupy.

wszystko OK

Kolejne udane zakupy, na pewno nie ostatnie.

Miła i fachowa obsługa, towar najwyższej jakości :-)

Gdyby nie długi (19 dniowy)czas oczekiwania za zamówionym towarem wszystko pozostałe byłoby OK.

Najlepszy sklep modelarski

Transakcja została pomyślnie zakończona

sprawdzony sklep polecam

Transakcja przebiegła pomyślnie-polecam.

Polecam.

all ok,

zamówienie nie w pełni zrealizowane połowa mojego zamówienia została sprzedana rozumie że była zmiana lokalizacji i był bałagan ale po raz drugi się to zdarza mimo ,że za wcześniejsze zamówienie zapłaciłem zaliczkę też połowa zamówienia została sprzedana musiałem czekać 3 miesiące na kolejną dostawę ,chyba nie po to zamawiam towar żeby go w między czasie sprzedawać i czekać na kolejne dostawy ?
Dostateczny

Gdy modele w Modelmanii kupujesz nigdy nie żałujesz , wybór opcji dostawy , towary nowe , oraz doradztwo fachowe. Każdy Towar solidnie spakowany i do klienta szybko wysłany.
Polecam wszystkim miłośnikom modelarstwa kolejowego.
M.W.

Kolejny raz tam kupuję i kolejny raz jestem miło zaskoczony :). Tym razem nawet poczta się postarała

witam zamówiłem wagony z naczepą Galliker nr.76750 dostałem wagony z kontenerem czyli na zdjęciu do artykułu jest to naczepa 3 osiowa a tak naprawdę jest to kontener bez podwozia samochodowego wyrób jednak mi się podoba nie ale zdjęcie doradzał bym zmienić bo wprowadza w błąd zamawiających

Wszystko OK

wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z opisem

Rewelacyjna obsługa Klienta. Pełen profesjonalizm. Sympatyczny kontakt. SPokojnie polecam.

Bardzo szybko i sprawnie

Polecam sklep jak i sprzedawcę :) Wszystko na czas i zgodnie z opisem. Polecam jak najbardziej.

Z wielką przyjemnością mogę polecić wszystkim Modelarzom sklep Modelmania.
Zakupiony model dotarł błyskawicznie i dobrze zabezpieczoną paczką. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością nie raz skorzystam ponownie.
Andrzej Kamiński-Piaseczno

Dobry kontakt i obsługa klienta

Wszystko oceniam pozytywnie.Poczawszy od figurek a skonczywszy na czasie wysylki

To mój pierwszy zakup części do mojej TT-ki poprzednio kupowałem w Sebnitz. Tym razem , ze względu na niską łączną cenę zakupu postanowiłem kupić w Polsce , aby nie płacić porównywalnej ceny za przesyłkę.Przyjazne podejście , chęć" ściągniecia " wszystkich dostępnych elementów , sensowne ceny , jakość zapakowania przesyłki zasługują na najwyższe noty. Szczerze polecam Andrzej Sitek

Jednym słowem - PERFEKCJA.

Szybka obsługa i dostawa, tego co się zamówiło. Czego chcieć więcej :).

Jak zwykle szybko i profesjonalnie. Bardzo polecam

Szybka dostawa, wszystko OK. Polecam.

Nic dodać, nic ująć. Towar jak i realizacja zamówienia pierwsza klasa. Szybko i sprawnie; na czas, na miejsce i na pewno. Sukces nie może czekać.:)

modelmania.com.pl

modelmania.com.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.06.2013 r.

Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
poczta@modelmania.com.pl
modelmania.com.pl

Modelmania Adam Romańczuk
Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
Adam Romańczuk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z modelmania.com.pl.