Certyfikat dla modelmania.com.pl

05.06.2013 r.
04.06.2018 r.

Opinie o modelmania.com.pl

4.88/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 189 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Bardzo szybka przesyłka.Towar zgodny z opisem.Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.Gorąco polecam zakupy w tym sklepie.

Wszystko super. Bardzo szybka przesyłka, dobrze zapakowana.

Wszystko super

Bardzo polecam ten sklep. Wywiązują się wzorowo. Kontakt ze sklepem w każdej formie na pięć. Zapytałem przy swoim zamówieniu, czy jest możliwość zamówienia modeli których nie maja w ofercie. Zadzwonili do mnie i prosili o przysłanie listy rzeczy które chciałbym. Sklep z Chorzowa pobrał pieniądze za model. Czekałem 2 miesiące i nic. Ponoć był niedostępny. Zadzwoniłem do Modelmani 14 dni i przysłali

Paczka dobrze zapakowana, wszystko zgodnie z zamówieniem.

Naprawdę profesjonalny sklep modelarski polecam.

Generalnie wszystko OK, ale dobrze by było, aby modele były lepiej pakowane. Pudełka na modele mają wypraskę, ale z jednej strony jest delikatna plastikowa szybka, która powinna zostać ZABEZPIECZONA. Opakowanie wewnętrzne było uszkodzone /prawdopodobnie przez rzucanie paczką przez kurierów/, na szczęście uszkodzenie nie doszło do modelu. Na szczęście model kupowałem dla siebie, a nie na prezent...

Wszystko super :)

Modelmania Gdańsk jest sklepem w którym kupuję modele kolejowe,
korzystałem również z porad serwisowych.
Uprzejma, na wysokim poziomie profesjonalna obsługa sprawia, że chętnie robi się tutaj zakupy.
Polecam wszystkim sklep Modelmania Gdańsk

Andrzej Cichocki

wszystko ok

Wszystko jak zawsze super

sprawdzony sprzedawca: bez problemów

Bardzo solidny sklep, uprzejma obsługa, rzetelna informacja o towarze - polecam

Świetny sklep jedyny mankament to dostępność w sklepie produktów Ale to do wybaczenia

Wzorowa transakcja, żadnych problemów. Polecam

Wszystko w porządku. Dostawa bez zarzutu. polecam

Towar szybko sprowadzony i wysłany, gorąco polecam

Jak zwykle zero problemów

obsługują nawet w niedziele

Super sklep i profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa i super szybka wysyłka

Jak zawsze czyli szybko, sprawnie i sympatycznie

Kurier nie dostarczył przesyłki pod wskazany adres, gdyby nie podpis elektroniczny, nie wiedział bym kto odebrał moją paczkę

Świetnie, szybko, bez problemów. Polecam.

Obsługa profesjonalna , dostawa terminowa , jestem zadowolony
Janek z Koszalina

Mega pozytyw. Nie dość, że szybko wysłaliście zamówienie i to w dobrej cenie, to jeszcze jako chyba ostatni sklep mieliście na stanie Spire of Dawn. Na dodatek dostałem prezent - 3 marinesów. Jako profesjonalny malarz bardzo to doceniam, więc ogromnie Wam dziękuję :) Na pewno zrobię z nich dobry użytek

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie.Kontakt telefoniczny super.Ogólnie polecam sklep

Wszystko OK.

Wielki pozytyw za realizację poszukiwanego produktu. Dzięki prolongacie otrzymałem zamówiony artykuł. Obsuwa z kurierem, ale sklep bardzo polecam. Andrzej Głowacki

Wzorowa transakcja, żadnych problemów. Polecam

Polecam. Kupuje w Modelmani od 2010 roku jak narazie bez problemowo
Pozdrawiam

Kolejne udane zakupy.

wszystko OK

Kolejne udane zakupy, na pewno nie ostatnie.

Miła i fachowa obsługa, towar najwyższej jakości :-)

Gdyby nie długi (19 dniowy)czas oczekiwania za zamówionym towarem wszystko pozostałe byłoby OK.

Najlepszy sklep modelarski

Transakcja została pomyślnie zakończona

sprawdzony sklep polecam

Transakcja przebiegła pomyślnie-polecam.

modelmania.com.pl opinie klientów

modelmania.com.pl

Sklep modelarski, modele do sklejania, kolejki

modelmania.com.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.06.2013 r.

Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
poczta@modelmania.com.pl
modelmania.com.pl

Modelmania Adam Romańczuk
Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
Adam Romańczuk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z modelmania.com.pl.