modelmania.com.pl

Sklep modelarski, modele do sklejania, kolejki

Modelmania Adam Romańczuk
Politechniczna 7/36
80-288Gdańsk
Adam Romańczuk

Opinie nt. sklepu modelmania.com.pl

4.93 / 5.00

Gwiazdki: 3
Gwiazdki: 1

Doświadczenia innych klientów sklepu modelmania.com.pl

dosłownie expres 2 dni

Pełny profesjonalizm. Sklep godny polecenia.

Polecam ''Modelmanię'' każdemu zainteresowanemu ofertą tego sklepu.

Wszystko jest ok tylko czasami trzeba długo czekać na towar. W tym przypadku miesiąc, no ale były święta

1 tydzień temu
Zamówiony towar otrzymałem w terminie sygnalizowanym przez nadawcę. Stan zawartości idealny. Serwis internetowy prosty, nie sprawia trudności użytkownikowi. Dziękuję za realizację zamówienia. Piotr K. z Krakowa

1 tydzień temu
Znakomity kontakt, personalizacja zamówienia, wszystko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam

1 tydzień temu
Błyskawiczna wysyłka, produkty świetnie zabezpieczone w paczce do transportu. Gorąco polecam

2 tygodni(e) temu
Kupowałem książki, ich się nie naprawia (raczej) więc serwisu nie oceniam. Reszta zgodnie z oczekiwaniami

Szybko i dobrze zapakowane

2 tygodni(e) temu
Solidnie i szybko. Kontakt z klientem bardzo dobry. Polecam.

2 tygodni(e) temu
Szybka realizacja zamówienia i szeroki asortyment towarów dla modelarzy kolejowych.

2 tygodni(e) temu
Cz��sto kupuję na miejscu, Bardzo dużo do wyboru , miła obsługa. Strona internetowa czasem bywa ciężka w obsłudze ale to nie żaden problem :)

3 tygodni(e) temu
Witam serdecznie , bardzo serdecznie polecam , świetny kontakt , szybkie wysyłki , dobre ceny i promocje . Pozdrawiam

4 tygodni(e) temu
Niestety z oceny 5 sklep spada na 4.Proponuję poprawić kontakt z klientem.

Pełna satysfakcja

Najlepszy sklep modelarski w Polsce. Wysokie rabaty dla stałych klientów, szybka realizacja i bardzo dobra informacja o stanie zamówień.

Najlepszy sklep modelarski w Polsce

Bezwzględnie polecam wszystkim. Ok

Niema lepszego sklepu niż modelmania miła i szybka obsługa fachowe doradztwo zwłaszcza pani Dorota polecam ten sklep pozdrawiam maciej

Przesyłka dotarła błyskawicznie. Około 16.00 godz dostałem SMS że paczka została wysłana, a na drugi dzień o godz. 10 już ją mam. Dziękuję i pozdrawiam.