Certyfikat dla modelmania.com.pl

05.06.2013 r.
04.06.2018 r.

Opinie o modelmania.com.pl

4.90/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 191 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Polecam sklep jak i sprzedawcę :) Wszystko na czas i zgodnie z opisem. Polecam jak najbardziej.

Z wielką przyjemnością mogę polecić wszystkim Modelarzom sklep Modelmania.
Zakupiony model dotarł błyskawicznie i dobrze zabezpieczoną paczką. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością nie raz skorzystam ponownie.
Andrzej Kamiński-Piaseczno

Dobry kontakt i obsługa klienta

Wszystko oceniam pozytywnie.Poczawszy od figurek a skonczywszy na czasie wysylki

To mój pierwszy zakup części do mojej TT-ki poprzednio kupowałem w Sebnitz. Tym razem , ze względu na niską łączną cenę zakupu postanowiłem kupić w Polsce , aby nie płacić porównywalnej ceny za przesyłkę.Przyjazne podejście , chęć" ściągniecia " wszystkich dostępnych elementów , sensowne ceny , jakość zapakowania przesyłki zasługują na najwyższe noty. Szczerze polecam Andrzej Sitek

Jednym słowem - PERFEKCJA.

Szybka obsługa i dostawa, tego co się zamówiło. Czego chcieć więcej :).

Jak zwykle szybko i profesjonalnie. Bardzo polecam

Szybka dostawa, wszystko OK. Polecam.

Nic dodać, nic ująć. Towar jak i realizacja zamówienia pierwsza klasa. Szybko i sprawnie; na czas, na miejsce i na pewno. Sukces nie może czekać.:)

Pełen profesjonalizm.

Wszystko przebiegło wzorowo

Od wielu lat jestem klientem sklepu "Modelmania" - firma na piątkę

Markowe produkty
Szybka dostawa
Nic dodać nic ująć Polecam

Pierwotne zamówienie nie zostało zrealizowane. Po długich oczekiwaniach otrzymałem wiadomość, że firma Electrotren nie nadesłała modelu. Zmiana na produkt Piko zakończyła się sukcesem.

Transakcja przebiegła bardzo pomyślnie. Towar w 100 zgodny z opisem, błyskawiczna wysyłka. Gorąco POLECAM

Witam. Zakupy jak i sama dostawa pierwsza klasa :) Polecam.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

Nic dodać nic ująć

Bardzo dobry kontakt z pracownikami sklepu, profesjonalizm najlepszy ze wszystkich sklepów modelarskich z kolejkami elektrycznymi w Polsce, pozdrawiam przemiłego i pomocnego zawsze Pana Sławka, pełne zadowolenie klienta, chociaż czasami miałem również drobne uszkodzenia które nie wpływają na pozytywne zachowanie się sklepu i pomoc klientowi.

Transakcja zakończona pomyślnie, wszystko zgodne z ofertą. Kontakt z firmą oraz przekazywane informacje-celujący : )

Dostawa po raz kolejny szybciej niż była prognozowana. Solidnie zapakowana, towar zgodny z opisem.

Polecam :)

Zamówienie zrealizowane natychmiast. Towar zgodny z opisem i w niskiej cenie. Nie mam żadnych uwag.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie

Wszystko bardzo sprawnie i szybko
Jacek N.

Jak zawsze wspaniała, cierpliwa i profesjonalna obsługa, towar również jak zawsze bez zastrzeżeń, gorąco polecam sklep modelmania

Jak zwykle, szybko i bez problemów

Miło robić tu zakupy, zawsze profesjonalna obsługa i ekspresowa wysyłka

Po raz pierwszy dokonywałem zakupu w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Produkty i terminy zgodne z deklaracją. Wiele artykułów, których nie uświadczyłem w innych sklepach. Z pewnością tam powrócę. Polecam gorąco Andrzej Głowacki

Szybkie i profesjonalne wyjaśnianie nieporozumień i wątpliwości.

dostawa ok, towar ok , jedyne ale ... to termin realizacji zamówienia łącznie 30 dni - w przyszłości proszę w przypadku niemożliwości zrealizowania zmówienia w terminie skontaktować się z zamawiającym i poinformować go o tym ,ja musiałem sam interweniować u Was .Sądzę że w przyszłości wszystko będzie w porządku,I jeszcze jedno pod rozwagę wysokość kwoty wolnej od opłat 500 zł u konkurencji 300 z

Obecne zamówienie strasznie Państwo przeciągnęli. Nie udzielali Państwo sami informacji o problemach z realizacją. Na maile odpowiedzi albo nie było, albo były po dzwonieniu. Artykuły których nie otrzymam z tą dostawa na stronie sklepu dalej widnieją z terminem realizacji 14 dni. Jeśli maja Państwo informacje o problemach z dostawami uważam, że powinni Państwo zmienić przy nich czas dostawy
Dostateczny

bardzo szybko i sprawnie

Polecam Towar dotarł błyskawicznie w stanie nienaruszonym dzięki "pancernej" paczce. Dziękuję za przepyszny Surströmming

Polecam Uprzejma obsługa, "pancerne" przesyłki i przepyszny Surströmming

Bardzo dobry sklep

Polecam.

Witam
Zakupy w modelmania.com.pl robię od 2010 jak dotąd wszystko super Polecam

modelmania.com.pl

modelmania.com.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.06.2013 r.

Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
poczta@modelmania.com.pl
modelmania.com.pl

Modelmania Adam Romańczuk
Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
Adam Romańczuk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na modelmania.com.pl.