Podsumowanie Opinii
Klienci bardzo często chwalą błyskawiczną realizację zamówień i dostawę towaru. Komunikacja z obsługą sklepu jest oceniana jako bardzo dobra, sprawna i bezproblemowa. Klienci doceniają profesjonalizm, uprzejmość i zaangażowanie personelu sklepu. Szeroki asortyment i duży wybór modeli są często wskazywane jako mocna strona sklepu. Atrakcyjne ceny i korzystne promocje są często wymieniane jako zaleta zakupów w sklepie. Klienci bardzo wysoko oceniają staranne i bezpieczne zapakowanie przesyłek. Program lojalnościowy sklepu jest postrzegany jako korzystny i wyróżniający ofertę na tle konkurencji.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpiniemodelmania.eu
(18)
(4)
(5)
(50)
(1270)
Zweryfikowane
Bardzo kompetentny personel. Bardzo dobra współpraca. Duża i różnorodna oferta modelarska.
Jedyny poważny mankament sklepu - bardzo długotrwała i niezrozumiale przewlekła procedura księgowania środków na koncie klienta, pomimo przelewów realizowanych online. Tak samo przelewam do innych odbiorców, środki są natychmiast na ich kontach. Czas do zaksięgowania - powinien być zdecydowanie krótszy
Zweryfikowane
Chciałbym się podzielić aspektami...z…
Chciałbym się podzielić aspektami...z sklepem jestem związany jako kupujący od ponad 10-ciu lat ....kwoty które człowiek zostawia to nowe auto bądź nowy wolno stojący dom ....ale jest ale ....dla stałych klientów powinny być wysłane maile jako do pierwszych osób o promocjach a towar odłożony dla stałych klientów powinien czekać...a nie ze automat skasuje bo minęło 14dni....można przeboleć kiedy towar jest dostępny ale nie gdy zamówiło się ostatnią sztukie ....zawsze można napisać maila czy chce ten Pan model nadal bo mamy kupca albo że automat kasuje i daje drugiej osobie ....jak na stałego klienta jest to dla mnie Masakra...rozumiem sklep ..opłaty utrzymanie wszystkiego ale widząc że Pan x który zostawia u nas w sklepie 30 tyś rocznie ma model do odebrana ale nie odebrał go już 20 dzień można to inaczej załatwić niż go kasować....nie zawsze jest wolna gotówka....pozdrawiam w imieniu swoim i innych ...z pozytywniej opini sklep stara się załatwić każdy model może troszkę trwa ale udaje się....
Zweryfikowane
Odebrałem przesyłkę, paczkę super zapakowaną z parowozem TRIX 25019 BR 19,0 ,
rozpakowałem , wizualnie jest wszystko w porządku postawiłem na tory i będę sprawdzać jazdę i funkcje DCC Sound. Gdyby jeszcze odplatnie specjalista od Was pomalował na biało obręcze kół .
Pozdrawiam Andrzej
Zweryfikowane
Szeroka oferta sklepu. Bardzo dobrze zorientowany w branży modelarskiej i miły personel. Bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta. Towar zawsze dobrze przygotowany, przesyłka bezpiecznie opakowana.
Zweryfikowane
Jestem pod wrażeniem szybkości realizacji - jednego dnia złożyłem zamówienie a już drugiego dnia było wysłane!
Wszystko profesjonalnie, naprawdę jestem zadowolony z zakupów w sklepie Modelmania - tak trzymać!
P.S. Przydałoby się dodanie wydruku zestawieniem poszczególnych funkcji dekodera dźwiękowego w lokomotywie ;)
Zweryfikowane
Bardzo dobry najlepszy w Polsce sklep z modelami, Polecam, zdecydowaną większość modeli kolejowych łącznie z trzema sceneriami makiet NOCH zakupiłem w Modelmani, zakupy robię tu od ponad 15 lat.
Zweryfikowane
Poważne podejście do każdego klienta
Bardzo miła obsługa. Sprawy nawet te z pozoru błache i dotyczące drobnych elementów do modeli kolejowych są traktowane priorytetowo i szybko załatwiane. Nigdy nie zostałem źle potraktowany. Jestem bardzo zadowolony z zakupów w Modelmanii a niejednokrotnie w innych sklepach internetowych o tematyce modelarskiej kolejowej zdarzały się spięcia i to nie z mojej winy. Także od kilku lat kupuje jak tylko to możliwe tutaj i nikt mi nie robi problemów. Polecam szczerze wszystkim.
Zweryfikowane
Wszystko jak do tej pory jest w najlepszym wydaniu, jestem klientem sklepu Modelmania od 15 lat a może dłużej, zakupy od wagonów,lokomotyw, ucyfrowiania analogów przez Pana Sławka do zakupu trzech makiet scenerii NOCH ,SUPER SKLEP i kontakt z obsługą , Andrzej ZARY.
Zweryfikowane
Ocena 5* dot. wyłącznie sklepu modelmania, a absolutnie nie dotyczy ubezpieczenia trusted..., które jest ograniczone do 3. tygodni, co nie ma sensu, ponieważ dostawa nastąpi prawdopodobnie po okresie dłuższym niż 3 miesiące, przy czym płatność zostanie dokonana dopiero po informacji z modelmanii, że modele są gotowe do wysyłki. Czy nie można zmienić oprogramowania w trusted..., aby uruchamiało się dopiero w momencie dokonania płatności? Bo dopiero wtedy powinno zacząć działać. Pozdrawiam
Zweryfikowane
Dobra bogata oferta, profesjonalny i zaangażowany personel, szybka dostawa.
Co zrobić lepiej ? - poprawić działanie wyszukiwarki (raz działa, raz nie), przyspieszyć i usprawnić proces księgowania przelewów od klienta.
Zweryfikowane
In plus - zaangażowany personel
In plus - Zaangażowany personel, bardzo dobrze zorientowany w ofercie sklepu. bardzo dobra współpraca z klientem.
In minus - Mam zastrzeżenia do czasu księgowania przelewów na poczet tyt. zamawianych modeli. Korzystam z konta, gdzie z zasady przelewy następują online, do odbiorcy docierają max. po 1-2 dniach - specjalnie dopytywałem w oddziale banku - niemożliwe jest, aby na zaksięgowanie czekać koło tygodnia. Warto coś z tym zrobić
Zweryfikowane
O opinie powinniście prosić po wysłanu modelu i otrzymaniu go przez zamawiającego. Zgodnie z informacją zamówiony przeze mnie model będzie dostępny w maju. Co w tej xhwili mam oceniać? Wszyscy sprzedający są ok gdt się zamawia u nich. Gorzej gdy nie dotrzymują terminu bądź nie dostarczają modelu wcale. Pozdrawiam
Zweryfikowane
Polecam, profesjonalna obsługa
profesjonalna obsługa, pomoc i cierpliwość Pani przy telefonie, zdecydowanie polecam sklep,
tak trzymać
pozdrawiam Waldemar
Zweryfikowane
Wszystko ok. Miły kontakt. Super zabezpieczone przesyłki przed uszkodzeniem. Bardzo dobra polityka informacyjna. Szeroki wybór akcesoriów do makiety w skali 1:87. Tak trzymać.
Zweryfikowane
Wszystko ok. Zgodnie z opisem. Szybka wysyłka , model doskonale zabezpieczony przed uszkodzeniem. Zdjęcia niestety nie wysyłam. Model już zamontowany na makiecie. Pozdrawiam.
Zweryfikowane
Jak zwykle doskonale!
Jak zwykle doskonale. Polecam szczególnie wszystkim którzy szukają poważnego sprzedawcy na wieloletnią relację. Doskonaly program lojalnościowy który powoduje, że ceny w Modelmanii są absolutnie nie do pobicia. Poza tym szybka i doskonale zabezpieczona przesylka. Czego chcieć więcej
Zweryfikowane
Sklep prowadzony na najwyższym poziomie. Wyjątkowo duży asortyment artykułów modelarskich. Bardzo profesjonalna obsługa. Szybka realizacja zamówień. Swoje modelarskie marzenia absolutnie warto realizować właśnie w tym sklepie. Gorąco polecam!!!
Zweryfikowane
Polecam gorąco współpracę
Rewelacyjny kontakt. Na dekoder zostały wgrane dźwięki jakie zostały zlecone. Wszystko działa idealnie. Ekspresowa wysyłka. Polecam gorąco współpracę.
Zweryfikowane
Polecam, bez problemowy kontakt, reakcja na sugestie o co trudno u innych sprzedawców.
Miła obsługa, atrakcyjne ceny
Zweryfikowane
Szybka akcja. Elastyczne formy płatności. Szerokość asortymentu. Podejście do klienta. Program lojalnościowy.
