modelmania.eu- Logo - Opinie

modelmania.eu

Opinie (269) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2689)

Ważny od: 5 cze 2013
modelmania.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 wrz 2023
Szczerze mówiąc po odebraniu przesyłki słyszało mnie pół Ostrowa :) Cieszę się że mogłem zamówić do przodu i zapłacić nie martwiąc się później że nie starczy pieniędzy na zakup jak to jest w innych tego typu sklepach, to jest duży plus dla kupującego (dla mnie gdzie miałem za pasem remont mieszkania). Cieszę się ze sklep ściąga towar gdy go nie ma na stanie, większość nawet nie informuje czy dany produkt jest we firmie produkującej. Sklep dla mnie osobiście na duży plus względem innych.

14 lip 2023
Pisać prawdę o posiadanym towarze i czasie jego dostarczenia. Nie może być tak że produkt opisany "Produkt obecnie jest dostępny w hurtowni, możliwy do sprowadzenia. Od złożenia zamówienia potrzebujemy około 3 dni roboczych na sprowadzenie go, oraz dodatkowo 1-2 dni na wysyłkę." jest dostarczany po 30 dniach. Na dwa złożone zamówienia w tym roku, żadne nie zostało dostarczone w terminie. Spóźnienie przekraczało 30 dni ! W przypadku drugiego zamówienia potrzebna była interwencja emailowa - żeby wogóle został wysłany. Tak nie powinien działać sklep, który kiedyś był wzorem.

Opinie nt. sklepu modelmania.eu

BL
bogdan l.
warszawa

MODELMANIA - ,,zwrotnica,, w twojej pasji

Profesjonalizm tak w towaroznawstwie i obsłudze klienta. Przemiły personel , a obsługa jeszcze lepsza ,,duży plus,, Zawsze dobre słowo i pomocna dłoń przy wyborze towaru i pełna informacja co ,gdzie ,kiedy . Po zakupie mimo czasu na zamówienie czuję się bardzo zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany.

Super sklep

Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Kupowanie w tym sklepie to podwójna przyjemność, cieszą nie tylko kupione przedmioty ale i głęboka wiedza osób obsługujących.
MZ
Michał Z.
Bardzo dobry sklep modelarski. Świetny i duży wybór modeli kolejowych i akcesoriów do nich. Miła i uczynna obsługa. Polecam jako długoletni klient.:)
MZ
Michał Z.
Bardzo rzetelny i fajny sklep dla modelarzy, z bardzo dużym asortymentem. Miła i pomocna obsługa. Polecam na 100 %
Konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi sklepami. Świetny kontakt z obsługą sklepu. Na pewno jeszcze wrócę 👍

Doskonale:)

Świetny kontakt, doskonała i rzeczowa obsługa klienta, wiedza i zaangażowanie. Dziękuję Pani Doroto:)
Szybka i profesjonalna obsługa. Bezproblemowa realizacja zamówienia.
Pełen profesjonalizm. Szybko sprawnie i bezproblemowo. Polecam.
Profesjonalna obsługa klienta i fachową informację o towarze.
Szybko i sprawnie, dobrze zapakowany towar
MD
Mariusz D.
Komorowo, Wałdowo Szlach.
zdecydowanie polecam, super obsługa
Dostawa zgodna z zamówieniem
3 mar 2024
3 mar 2024

kontakt z klientem

Jakikolwiek kontakt z klientem w trakcie oczekiwania na towar, jeszcze nic.
6 lut 2024

Expresowa dostawa, jakość i dbałość o klienta.

Szybka i mega bezpiecznie zapakowana przesyłka, dotarła w wyznaczonym terminie. Produkt zgadzał się z opisem w sklepie. Z miłą chęcią znów zrobię tam zakupy.