modelmania.com.plOpinie

80-288 Gdańsk
Adam Romańczuk

Opinie nt. sklepu modelmania.com.pl

4.92/5.00

Mieszkam w Gdańsku, więc bywałem w Modelmanii wielokrotnie. Jest bez przesady znakomita pod każdym względem. - ładny, obszerny lokal - bardzo duży wybór modeli różnych branż, nie tylko kolejowych! - bogate zaopatrzenie we wszelkie materiały pomocnicze, ile dusza zapragnie, - kompetentna i miła obsługa, - świetna strona komputerowa, Wypada tylko trzymać kciuki, aby firma działała jak najdłuż
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Dostawa bardzo kiepska a zwłaszcza opakowanie przesyłki książka uszkodzona (okładka) nie jestem zadowolony z formy dostawy.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu modelmania.com.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Bardzo mila , profesjonalna i sprawna obsługa. Artykuły dostarczone błyskawicznie. Uważam ze stronka internetowa dla nowego klienta mogla by być bardziej intuicyjna. Brakuje podpowiedzi typu ,,inni kupowali to, albo podobne artykuły.
Nie korzystałem z serwisu.Ogólnie jestem zadowolony z obsługi.Mam tylko jedno pytanie:czy Państwo macie może możliwość sprowadzenia starszych egzemplarzy modeli np.Tamiyi.
Trochę przydługie oczekiwanie na dostawę spowodowane chyba okresem świąteczno-noworocznym. Dobry kontakt ze sprzedawcą. Towar zgodny z opisem. Plolecam tego sprzedawcę.
Polecam. Super obsługa, znający temat pracownicy i jeszcze szybsza dostawa. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
dotychczasowa współpraca wzorowa, szczególnie, gdy mowa o obniżkach dla "dobrych" klientów
Świetna obsługa, błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem. Solidna firma. Polecam!
Solidnie , szybko i pomoc w razie pytań.
Bardzo solidna firma! Polecam!!!
czad.tak trzymac WESOLYCH SWIAT
Wszystko jak zawsze super
super polecam
Sklep i pracownicy SUPER !!! Poważny problem z kurierem UPS, ale to nie wina sklepu, poprosze o złożenie reklamacji. Dostawa - 5 gwiazdek dla sklepu, nie dla kuriera, który nie potrafił dostarczyć przesyłki na dokładny adres, numer domu i lokalu, chyba nic więcej nie trzeba. Kurier istny gbur, żeby uniknąć wulgarnych określeń.
Czas realizacji zamówień w niektórych przypadkach znacznie odbiega od podanego na stronie (mam zamówione dwie takie "wiszące" już dość długo pozycje). W takich przypadkach brak informacji o szansach i orientacyjnym terminie realizacji zamówienia.
Bardzo miła obsługa telefoniczna. Profesjonalne podejście zawsze kiedy mam pytania. Szybka wysyłka i rozmaitość artykółów sprawia, że zawsze zakupy robię w Modelmania.
Model parowozu Ty-2 911 zrealizowany przez sklep Modelmania w najniższej cenie. Lokomotywa bardzo ładna.
Extra sklep, wysokie rabaty dla stałych klientów.
Profesjonalnie, szybko, zgodnie z opisem. Polecam
Pełen profesjonalizm.100% zadowolenia.Polecam!!!
BŁYSKAWICZNA PRZESYŁKAPOLECAM!!!