Certyfikat dla modelmania.com.pl

05.06.2013 r.
04.06.2017 r.

Opinie o modelmania.com.pl

4.89/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 207 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Po raz pierwszy dokonywałem zakupu w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Produkty i terminy zgodne z deklaracją. Wiele artykułów, których nie uświadczyłem w innych sklepach. Z pewnością tam powrócę. Polecam gorąco Andrzej Głowacki

Szybkie i profesjonalne wyjaśnianie nieporozumień i wątpliwości.

dostawa ok, towar ok , jedyne ale ... to termin realizacji zamówienia łącznie 30 dni - w przyszłości proszę w przypadku niemożliwości zrealizowania zmówienia w terminie skontaktować się z zamawiającym i poinformować go o tym ,ja musiałem sam interweniować u Was .Sądzę że w przyszłości wszystko będzie w porządku,I jeszcze jedno pod rozwagę wysokość kwoty wolnej od opłat 500 zł u konkurencji 300 z

Obecne zamówienie strasznie Państwo przeciągnęli. Nie udzielali Państwo sami informacji o problemach z realizacją. Na maile odpowiedzi albo nie było, albo były po dzwonieniu. Artykuły których nie otrzymam z tą dostawa na stronie sklepu dalej widnieją z terminem realizacji 14 dni. Jeśli maja Państwo informacje o problemach z dostawami uważam, że powinni Państwo zmienić przy nich czas dostawy
Dostateczny

bardzo szybko i sprawnie

Polecam Towar dotarł błyskawicznie w stanie nienaruszonym dzięki "pancernej" paczce. Dziękuję za przepyszny Surströmming

Polecam Uprzejma obsługa, "pancerne" przesyłki i przepyszny Surströmming

Bardzo dobry sklep

Polecam.

Witam
Zakupy w modelmania.com.pl robię od 2010 jak dotąd wszystko super Polecam

Kolejny zamówiony model dotarł bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Z całym sercem mogę polecić ten sklep :)

Jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie Polecam. Jedyny sklep modelarski w Polsce, który szanuje klienta.

Towar dotarł nieuszkodzony, bardzo dobrze zapakowany, zgodny z zamówieniem. Przesyłka w miarę szybka (zamówiłem towar przed g.12.00, a otrzymałem w poniedziałek przed 9.00). Polecam.

Komunikacja ze sprzedającym bardzo dobra. Model lokomotywy zapakowany w bardzo porządny sposób - ochrona przed uderzeniami bardzo dobra. Sam towar super. Gorąco polecam.

Profesjonalny sklep. Szybka obsługa. Rozsądne ceny.

Witam
Sklep "Modelmania" z Gdańska wart wg mnie jest jak najbardziej polecenia
Pozdrawiam
Janusz Klekot (hoart) z Wrocławia- klient

Genialna obsługa przez telefon, towar zawsze w porządku, jedyny mały minus za wysyłki po godzinie 15:00 - przez co przesyłka wysłana w środy jako Paczka 48 dociera dopiero w poniedziałek. Dlatego jeśli nie chce się długo czekać najlepiej jest nie zamawiać wysyłek w środy i czwartki :) Ale ogólnie i tak gorąco polecam

Błyskawiczna dostawa, sklep godny polecenia. Tomek

Wzorcowy kontakt,szybkie przesyłki.Po prostu konkretny sprzedawca.Polecam

Do sklepu nie mam zastrzeżeń, produkty te co trzeba, realizacja w zasadzie "od ręki". Poczta "załapała" weekend więc było trochę dłużej niż się spodziewałem :).

Nie wiem jak to robią ale po raz kolejny jestem zaskoczony tempem realizacji zamówienia :) Jednym słowem jestem bardzo zadowolony - Dziękuję

Błyskawiczna dostawa towaru , wszystko w jak najlepszym porządku .

Bardzo dobra pomoc przy wyborze konkretnych farb. Szybka wysyłka.

Generalnie z zamówieniami z tego sklepu nie ma problemu - zawsze trafiają do celu.

Proponowałbym kartę gwarancyjną przymocowywać do przesyłanych dóbr - przy rozpakowywaniu przykleiła się do taśmy zewnętrznego opakowania co było skutkiem przedarcia się gwarancji.
Poza powyższym brak uwag.

szybko, sprawnie - jak zawsze

Bardzo kompetentna i solidna firma z bogatym asortymentem zawsze godna polecenia

REWELACJA SZYBKO i SPRAWNIE Zamówienie złożone w piątek koło 14:00, a w sobotę lokomotywa już jest w paczkomacie w Rzeszowie Towar oczywiście zgodny z opisem sklepu Dziękuję i Pozdrawiam

Kontakt, realizacja i,towar, super polecam

Polecam Modelmanię Super towar i ceny.

Sergiusz

Szybko,sprawnie POLECAM

Kolejny zakup w Modelmani. Polecam jako rzetelną firmę.

Polecam zakupy w tym sklepie :) Miło, szybko, sprawnie. Pozdrawiam serdecznie.

Rewelacyjny czas realizacji usługi, a jakość jej wykonania bezkonkurencyjna.

Po raz kolejny profesjonalnie. Polecam wszystkim modelarzom i kolekcjonerom.

Czy jestem zadowolony?Rewelacja,wczoraj zamówione dziś odebraneTelefon kontakt,pełna odpowiedz,super sprawa wszystko na 100 + Mogę powiedzieć Dzięki Bardzo

Współpracuję z tym sklepem od dłuższego czasu. Jest dobrze zaopatrzony, strona jest przejrzysta, aż miło robić w nim zakupy. Obsługa klienta zawsze na najwyższym poziomie. Polecam

Jestem zadowolony z dostawy. Jan z Koszalina

Jak zawsze sprawnie i profesjonalnie. Bardzo polecam ten sklep.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta.

modelmania.com.pl

modelmania.com.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.06.2013 r.

Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
poczta@modelmania.com.pl
modelmania.com.pl

Modelmania Adam Romańczuk
Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
Adam Romańczuk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na modelmania.com.pl.