modelmania.com.pl- Logo - Opinie

modelmania.com.plOpinie

ważny od: 5 cze 2013
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep modelmania.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie modelmania.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 cze 2013
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu modelmania.com.pl

3 kwi 2022
Bardzo lubię ten sklep, pomimo iż nawigacja po nim jest dość siermiężna i działa irytująco powoli. Przydało by się też móc odfiltrować produkty już niedostępne w sprzedaży, bo niepotrzebnie generują kolejne strony do przeklikania. Jeśli chodzi o obsługę to wszędzie bym sobie takiej życzył. Pani Dorotka (modele kolejek) jest zawsze miła i zawsze można liczyć na jej profesjonalizm i rozległą wiedzę. Sklep parę razy poszedł mi na rękę, są dość elastyczni i mają naprawdę dobre ceny ze stałymi rabatami dla stałych klientów, z czym u konkurencji bywa różnie. Gorąco polecam!

8 mar 2022
Firma Modelmania Adam Romańczuk od ponad roku unika wywiązania się z tematu zgłoszonej prze ze mnie reklamacji. Zakupiłem modele, które na stronie były podane jako pełnowartościowe bez wad. Po otrzymaniu przesyłek okazało się, że modele są wybrakowane, a dział reklamacyjny od ponad roku unika dostarczenia brakujących elementów lub ewentualnej wymiany na nowe bez wad. Pracownicy tej firmy nie odpisują i nie informują o statusie reklamacji.

Opinie nt. sklepu modelmania.com.pl

Gdy robiłem ostatnie zakupy, to przy kilku pozycjach, które zamawiałem, było napisane, że "czas oczekiwania do ok. 30 dni". A tu proszę; po kilku dniach od daty złożenia zamówienia dotarła do mnie paczka z zamówionymi książkami. Towary oczywiście solidnie zapakowane, dotarły bez jakichkolwiek uszkodzeń jak zwykle na czas, na miejsce i na pewno.:-) Tytuł RZETELNA FIRMA należy się więc jak chłopu ziemia.:-) Tak trzymać.
Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu. Wysłanie potwierdzenia przelewu znacznie przyspiesza otrzymanie opłaconego towaru. Dobrze funkcjonujący system naliczania rabatów dla stałych klientów. Szczerze polecam ten sklep.
31 sie 2022
Dobra informacja z realizacji zamówienia. Dobrze zabezpieczona przesyłka do transportu.
Szybka wysyłka, bezpiecznie zapakowane. Szczerze polecam.
obsługa profesjonalna
13 wrz 2022