modelmania.com.plOpinie

80-288 Gdańsk
Adam Romańczuk

Opinie nt. sklepu modelmania.com.pl

4.91/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu modelmania.com.pl

Wczoraj
Polecam ten sklep zarówno w obsłudze internetowej jak i stacjonarnej
M O D E L M A N I A --- To Gwarancja Udanych Zakupöw. Mozna Sie Zawsze Zapytac/Poradzic, Jezeli Nie Mamy Pewnosci, Sä Bardzo Pomocni i Co Bardzo Istotne CIERPLIWI. Polecam Wszystkim i Bardzo Dziekuje.
Kupiłem kolejny raz w sklepie modelmania.com.pl ty razem był to większy zakup , dzięki wyczerpującym odpowiedziom na zadane pytanie dokonałem właściwego wyboru , towar zgodny z oczekiwaniami, towar zapakowany był tak iż dojechał w stanie idealnym, brak wgnieceń na kartonie, w następnych dniach dokonam próby generalnej zakupionego zestawu. Polecam zakupu w sklepie modelmania.com.pl
Polecam wszystkim w 100%. Robię zakupy w tym sklepie od wielu lat, przesyłki dochodzą do Madrytu w jak najlepszym stanie. Pozdrawiam gorąco całą ekipę sklepu Modelmania
Jak Zawsze P E R F E K T. Doskonala Läcznosc Telefoniczna - Ktörä Preferuje - Mila i Profesjonalna Obsluga. Super Asortyment & Expresowa Dostawa w Panzernym Opakowaniu. Jak Najbardziej Polecam Wszystkim i Bardzo Dziekuje.
Podoba mi się fachowa obsługa Pani która jest ciągle pod telefonem. Towar wysłany szybko i sprawnie. Mogę jak najbardziej polecić.
Jak zwykle sprawnie i solidnie. Polecam
Szybka i profesjonalna obsluga
Perfect Service! Package reached me safe and well packaged. Was damaged from the outside, still item was without any damage and in perfect shape. Doskonała obsługa! Paczka dotarła do mnie bezpiecznie i dobrze zapakowana. Został uszkodzony z zewnątrz, nadal przedmiot nie był uszkodzony i był w idealnym stanie.
Super sklep duży wybur dobre ceny za lojalność.
Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobry kontakt, szybki czas realizacji.
Warto ,polecam - kolejny raz.
Kolejny zakup. Miły i konkretny kontakt z Przedstawicielem Firmy.
Świetna i komunikatywna obsługa ,ekipa nie uważa że wie wszystko na temat kolejek i całej reszty, pytasz - odpowiadają ,dzwonisz - odbierają- ceny może nie najniższe ale jeśli się to przełaży na wypłatę dla pracowników to się z chęcią będę dokładał dalej . Polecam .
Szybkie i profesjonalne podejście do klienta.
Wszystko ok. Polecam
Dziękuję za szybką realizacje, towar OK
Dzień dobry. Bardzo solidna firma. Jak obiecują tak też wywiązują się z zadania. Jestem bardzo zadowolony z ich usługi i polecam. Ryszard.