uniformix.pl

Opinie (2143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8798)

6 lis 2023
Na plus-Szybka dostawa, dobre jakościowo ubrania. Na minus-trochę drogie i trzeba czekać na promocję. Chociaż kupiłam teraz 2 bluzeczki po 168 zł bez promocji i myślę, że cena trochę za wysoka

20 wrz 2023
Żakiet zamówiony idzie już tydzień :( ponieważ kurier, którego Państwo zamówili jest nierzetelny. Przyszedł nie w tych godzinach co miał, nie odbiera telefonu, kolejny raz zostawił paczkę w magazynie. Zobaczymy kiedy w końcu produkt dojedzie. Jeśli nie dotrze do jutra zrezygnuję z zakupu.

Opinie nt. sklepu uniformix.pl

Rozmiar scrubsow, który kupowałam jest zaniżony w porównaniu do ubrań, które kupowałam rok temu. Być może doszło do zmiany fasonu, być może tolerancja rozmiaru +\- 2 cm to trochę za dużo. Podobnie z butami - kupiłam je w rozmiarze 38, tak jak te, które miałam przez 6 lat studiów - doszło do zmiany fasonu, tak że osoba z tzw szerszym podbiciem musi wybrać buty o 2 rozmiary większe, a i to nie do końca jest dobry wybór. Problem byłby mniejszy gdybym kupowała te rzeczy stacjonarnie. Ale godziny otwarcia sklepu od 9-17 dla młodego lekarza, obciążanego pracą i to jeszcze na drugim końcu miasta w porównaniu do lokalizacji sklepu…to naprawdę trudne wyzwanie, żeby zmieścić się w czasie. Jestem bardzo zdegustowana tym zamówieniem, gdzie wcześniej śmiało polecałam innym państwa sklep. Nie sądzę, abym zdecydowała się na kolejne zakupy w formie online u Państwa. Ponadto, po przyjściu do Państwa sklepu w celu dokupienia wspomnianych spodni w większym rozmiarze (który na dobra sprawę jest mniejszym rozmiarem sprzed roku - bo porównałam z ubraniem z tej samej kolekcji sprzed roku, które mam w domu) usłyszałam, że żadne zmiany w fasonie czy rozmiarówce nie zaszły. Wydaje się to conajmniej zastanawiające. Podsumowując choć udało mi się skompletować ubrania, to całą sytuację odbieram negatywnie.
Towar nie dojechał,nikt się tym nie interesuje,nie odbiera też dział obsługi klienta
14 kwi 2024
Kolory bluzy i spodni są różne, mimo że zamówiłam ten sam
23 mar 2024
Bez uwag krytycznych. Zamówienie bez reklamacji, szybko dostarczone
Materiał jest bardzo sztywny i wszystko prześwituje
Podawać właściwe wymiary.
Bardzo powolna dostawa.
Firma potrąca za transport zwrotu który jest niezgodny z opisem i zdjęciem ! Rozmiary nie mieszczą się w jakichkolwiek tolerancjach. Zakupiłam komplet medyczny w rozmiarze "L" który na zdjęciach ma dopasowane spodnie o niskim stanie. W rzeczywistości to "worek" co najmniej w rozmiarze XXL. Pomimo informacji wysłanej do sklepu, transport zwrotu został mi potrącony.
Materiał jest mega sztywny i nie przepuszcza powietrza, mówiąc szczerze człowiek się w nim mega poci
18 lut 2024
Świetny wybór. Materiał bardzo fajny, wymiary elegancko pasują.
Piękny kolor. Sztywny materiał
17 lut 2024