uniformix.pl

Opinie (3353) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7943)

29 mar 2023
Odzież, którą zamówiłam była prawie perfekcyjna pod względem designu, jednakże w spodniach można bylo użyć czegoś innego niż gumki w pasie, oraz podać wymiary dokładniej. Spodnie musiałam dać do krawcowej, by gumkę skrócić, ponieważ nie chciałam wymieniać ich na mniejszy rozmiar, ze względu na dobrą długość nogawek, a to naraziło mnie na dodatkowy koszt... Byłoby super, gdyby były dodatkowo zniżki dla studentów 😁

8 lut 2023
Ubrania są b ładne, szczególnie z Cherokee - dobrej jakości materiał, piekniecidszyte, zgodne rozmiary z tabelką itd. Ogromnym minusem jest brak możliwości zwrotu w sklepie. Nie mamy konta na Uniformix, maila udało nam się skasować... Najprościej byłoby oddać w sklepie . Na stronie podany jest kontakt do sklepu w Bazanowicach a pod telefonem w Bazanowicach pani informuje,cze tam jest tylko magazyn.... Ubrania fajne, ale pytanie o Uniformix - czyli słabo. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu uniformix.pl

Pełen profesjonalizm. Informacje zrozumiałe. Produkty zgodne z opisami i zdjęciami. Realizacja w tempie ekspresowym. Dla medyków, zwłaszcza ,,dyzurantów " sprawa bardzo ważna. Ceny do zaalceptowania. Dziękuję.
Polecam współpracę z Firmą, dobre i szybie realizacje zamówień. Oferowane produkty w pełni zaspokoiły oczekiwania. Dziękuję za piękny wygląd Pracowników.
Jakość, realizacja zamówienia. Na 28 zamówionych fartuchów żaden z pracowników nie zgłosił zwrotu ponieważ wymiary są odpowiednio podane w tabeli.
25 lis 2023
Świetna obsługa przesyłka expresowa ale niestety nie trafiłam rozmiarem ale zwrot bez problemu pieniądze szybko trafiły na konto Pozdrawiam
24 lis 2023

Wszystko ok, blyskawiczna wysyłka, jeden komplet zwracałam że względu na źle zamówiony przeze mnie rozmiar, zwrot od razu na koncie.Polecam
Bluza medyczna zgodnie z opisem na stronie. Wygodna i swobodnie można pracować. Pranie i prasowanie łatwe. Polecam zakupy.
Wszystko bez zarzutów. Towar szybciutko dostarczony. Komplet rewelacyjny, pięknie wykonany, materiał jak druga skóra.
17 lis 2023
Rozmiary zupełnie nie zgadzają się z podanymi na stronie. Za to dostawa i zwrot w sklepie bez problemu :)
Polecam sklep. Profesjonalna obsługa, towar dobrej jakości. Przesyłka kurierska bez zarzutu
23 lis 2023
Szybka wysyłka i szybki zwrot pieniędzy za zwrócone rzeczy. Wszystko poszło bardzo sprawnie!
13 lis 2023
Szybka wysyłka w ekologicznym opakowaniu; oferowany towar bardzo dobrej jakości.
Wszystko przebiegło zgodnie z planem , zamówienie i przesyłka szybko i sprawnie!
9 lis 2023

IDEALNIE

poproszę o więcej promocji na medyczne komplety damskie :) , RESZTA IDEALNA
Bardzo profesjonalna obsługa, szybki zwrot pieniędzy za zwrócone produkty
Rozmiarówka zawyżona. Niestety będę musiała odesłać. Ale mundurek ładny😊
Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie.Przemiła pani na infolinii.
Żakiet zgodny z opisem! Szybka i bardzo sprawna obsługa z klientem!
24 lis 2023
Bardzo szybka dostawa a spodnie i bluza medyczna świetna jakościowo.
Bardzo pomocna bezproblemowa i miła obsługa .... Szybka realizacja
Świetne. Szybka obsługa. Przesyłka rzetelnie zapakowana.Polecam.