uniformix.pl

Opinie (2143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8691)

6 lis 2023
Na plus-Szybka dostawa, dobre jakościowo ubrania. Na minus-trochę drogie i trzeba czekać na promocję. Chociaż kupiłam teraz 2 bluzeczki po 168 zł bez promocji i myślę, że cena trochę za wysoka

Rozmiar scrubsow, który kupowałam jest zaniżony w porównaniu do ubrań, które kupowałam rok temu. Być może doszło do zmiany fasonu, być może tolerancja rozmiaru +\- 2 cm to trochę za dużo. Podobnie z butami - kupiłam je w rozmiarze 38, tak jak te, które miałam przez 6 lat studiów - doszło do zmiany fasonu, tak że osoba z tzw szerszym podbiciem musi wybrać buty o 2 rozmiary większe, a i to nie do końca jest dobry wybór. Problem byłby mniejszy gdybym kupowała te rzeczy stacjonarnie. Ale godziny otwarcia sklepu od 9-17 dla młodego lekarza, obciążanego pracą i to jeszcze na drugim końcu miasta w porównaniu do lokalizacji sklepu…to naprawdę trudne wyzwanie, żeby zmieścić się w czasie. Jestem bardzo zdegustowana tym zamówieniem, gdzie wcześniej śmiało polecałam innym państwa sklep. Nie sądzę, abym zdecydowała się na kolejne zakupy w formie online u Państwa. Ponadto, po przyjściu do Państwa sklepu w celu dokupienia wspomnianych spodni w większym rozmiarze (który na dobra sprawę jest mniejszym rozmiarem sprzed roku - bo porównałam z ubraniem z tej samej kolekcji sprzed roku, które mam w domu) usłyszałam, że żadne zmiany w fasonie czy rozmiarówce nie zaszły. Wydaje się to conajmniej zastanawiające. Podsumowując choć udało mi się skompletować ubrania, to całą sytuację odbieram negatywnie.

Opinie nt. sklepu uniformix.pl

Sprawna szybka dostawa i bezproblemowe zwroty. Szkoda tylko że nie można wymieniać w tej samej cenie zakupionych produktów które nie pasowały. Jeden minus za opłaty za przesyłki zarówno w jedną jak i kolejna za zwrot który i tak kupujący pokrywa ponownie. Jakość produktów najlepsza.
Odzież medyczna spełniła moje oczekiwania. Szybka dostawa do klienta. Zakupiłam u Państwa już kilka mundurków i zapewne jeszcze kupię.

Na pierwszy rzut oka super strój, piękny kolor i materiał wydaje się porządny zobaczymy jak będzie się sprawował w "pracy" ;)
Jest to mój pierwszy zestaw z tej strony ale na pewno tu wrócę:) mega, za tą cenę najlepsza jakoś, aż niewiarygodne:))
AP
Anna P.
Włodawa
Kupiłam dwie sukienki w rozmiarze 38, pasują idealnie . Materiał i szycie dobrej jakości.Dostawa szybka. Polecam !
31 mar 2024

Uniformix

Czytelna strona internetowa. Przejrzysta rozmiarówka. Duży wybór odzieży. Szybka realizacja zamówienia.
Wszystko zgodnie z opisem. Jakość bardzo dobra i rozmiar zgodny z podanym przez producenta. POLECAM!
szybka realizacja zamówienia. Produkty dobrej jakości. To już kolejny raz i nie zawiodłam się.
Bardzo szybka wysyłka, sklep warty polecenia, produkty zgodne z opisem i tabela rozmiarów 👍
24 mar 2024
Odzież super kolejny raz kupiłam jakość bardzo dobra rozmiary zgodne z opisem,polecam!
Produkty zgodne z opisem, dobrej jakości Szybką dostawa. Może trochę ceny za wysokie.
Szybka wysyłka, dobra jakość produktów, które udało mi się kupić w promocyjnej cenie.
Bardzo wygodny i fajny materiał. Kolory mniej intensywne niż na zdjęciach.
Komplet super się układa, jest miękki do tego ten kolor 🥰 bardzo polecam

Asystentka stomatologiczna

Bluza jest bardzo wygodna, dobry leciutki materiał, zgodna rozmiarówka
szybka i profesjonalna obsługa, towar pełnowartościowy, bez zastrzeżeń
Lekkie, wygodne, ładne kolory i fason. Polecam na lato szczególnie :)

Wygodne fartuszki

Piękne wygodne fartuszki , warto mieć rozmiar większy niż się nosi 😊
Ogólnie jakość dobra. Wykończenia mogłyby być lepiej wykonane. ✅
Wszystko super,szybka dostawa,produkty zgodne rozmiarowo.Polecam!