uniformix.pl

Opinie (2162) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8897)

6 lis 2023
Na plus-Szybka dostawa, dobre jakościowo ubrania. Na minus-trochę drogie i trzeba czekać na promocję. Chociaż kupiłam teraz 2 bluzeczki po 168 zł bez promocji i myślę, że cena trochę za wysoka

20 wrz 2023
Żakiet zamówiony idzie już tydzień :( ponieważ kurier, którego Państwo zamówili jest nierzetelny. Przyszedł nie w tych godzinach co miał, nie odbiera telefonu, kolejny raz zostawił paczkę w magazynie. Zobaczymy kiedy w końcu produkt dojedzie. Jeśli nie dotrze do jutra zrezygnuję z zakupu.

Opinie nt. sklepu uniformix.pl

(2020)
Zamówienie szybko zrealizowane.Bardzo ładny fason i kolor bluzy.Wazne ze producent przy projektowaniu pomyślał o zaszewkach na biust.Niby prozaiczna sprawa a nie wszyscy pamiętają, że kobieta ma piersi i nie zawsze miseczkę A.Jesli sprawdzi się w praniu i noszeniu wrócę po kolejne

Szybki zwrot

Zamówiłam kilka kompletów , niestety niektóre mi nie odpowiadały, więc je odesłałam. Zwrot pieniędzy na konto na drugi dzień po doręczeniu zwracanych produktów.
Przesyłka dotarła szybko i bez problemu,mundurek bardzo mi się podoba i z pewnością jeszcze coś zamówię 👍
Wszystko zgodnie z opisem. Jakość bardzo dobra i rozmiar zgodny z podanym przez producenta. POLECAM!
Kolejna bluza medyczna którą zakupiłam, jestem zadowolona, na pewno wrócę po więcej, polecam.
1 maj 2024
Wszystko w najlepszym porządku.Produkty najwyższej jakości,przesyłka szybko i bez problemu
25 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Słuszne wskazówki dotyczące zamawianego rozmiaru.
Dobry jakościowo produkt, w rozsądnej cenie. Szybka i bezpieczna dostawa. Polecam
2 maj 2024

Jak zwykle świetny stosunek jakości do ceny, do tego cudowny morski kolor. Polecam
Rzetelna firma. Bardzo dobry kontakt. Proste i zrozumiałe zasady kupna i zwrotu.
3 maj 2024
Świetny przewiewny i dobrze układający się materiał szycie perfekcyjne dziękuję 😊
30 kwi 2024
Bardzo szybka dostawa,towar gatunkowo Super, jestem b.zadowolona z zakupu
Fartuszek piękny za atrakcyjna cenę:-). Szybka przesyłka:-). Polecam:-)

Asystentka stomatologiczna

Bluza jest bardzo wygodna, dobry leciutki materiał, zgodna rozmiarówka
Świetna firma wysyłka tego samego dnia. Doręczenie na następny dzień!
2 maj 2024

Polecam serdecznie Uniformix

Ciekawy towar, dobre promocje, szybka wysyłka, świetny kontakt
Fajny materiał i ładny kolor, dobrze się go nosi, polecam
Szybka dostawa,dobra jakość towaru,dopasowany rozmiar
27 kwi 2024
Mundurek ok, ale do materiału łatwo przywiera brud.

Zakup

Dobra jakość tkaniny, krótki czas realizacji