uniformix.pl

Opinie (2162) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8897)

6 lis 2023
Na plus-Szybka dostawa, dobre jakościowo ubrania. Na minus-trochę drogie i trzeba czekać na promocję. Chociaż kupiłam teraz 2 bluzeczki po 168 zł bez promocji i myślę, że cena trochę za wysoka

20 wrz 2023
Żakiet zamówiony idzie już tydzień :( ponieważ kurier, którego Państwo zamówili jest nierzetelny. Przyszedł nie w tych godzinach co miał, nie odbiera telefonu, kolejny raz zostawił paczkę w magazynie. Zobaczymy kiedy w końcu produkt dojedzie. Jeśli nie dotrze do jutra zrezygnuję z zakupu.

Opinie nt. sklepu uniformix.pl

18 lut 2024
28 sty 2024
Za mało spodni z szerokimi nogawkami w asortymencie dla pań
Sukienka bardzo ładna. Ale ze względu,że tkanina nie jest rozciągliwa, wymieniłam na większy rozmiar. Kolor trochę ciemniejszy, ale i tak piękny. Przydałoby się ciut elastanu dla wygody. Polecam
Od ostatniego zakupu minęło trochę czasu, wymiary ok, ale jakość materiału w stosunku do poprzednich rzeczy mi nie odpowiada.
26 sty 2024
BP
beata p.
Łódź
25 cze 2023
dobre rzeczy, ale rozmiarówka nie jest równa tzn 1 model spodni 38 nie pokrywa się z rozmiarem 38 takiego samego fasonu spodni w innym kolorze...dziwne
28 cze 2023
Jeśli chodzi o sprawność realizacji zamówienia to OK ale tabela z rozmiarami nie pokrywa się z zamówieniem rozmiarowka dużo zanizona do swojego rozmiaru trzeba dodać 2 lub nawet 3 rozmiary większe Zamówiłam swój rozm.z tabeli 38 a produkt przyszedł z tabeli 36 nie dało się wcisnąć musiałam zawrócić ale ogólnie materiał może być
15 paź 2023
Kupuję komplety medyczne zazwyczaj w promocji. Niestety często brak rozmiaru jednej z części, spodnie biorę większe i przerabiam we własnym zakresie. Szkoda.
21 sie 2023
Wszystko super, ale niestety materiał w białym scrubsie jest prześwitujący czego nie widać ani na zdjęciach ani w opisie produktu
15 wrz 2023
Ubrania fajnej jakości, jedna bluzka wysłany inny kolor niż zamawiany, przy zamówieniu za 2000 zł przesyłka płatna 17 zł.....
Zamówienie, realizacja super, ale rozmiar żakietu bardzo zanizony Kupiłam rozmiar taki jaki niszę, niestety muszę odesłać.
1 cze 2023
Rozmiar niezgodny z opisem w tabeli rozmiarów. Trzeba robić poprawki krawieckie. Poza tym jest ok. Pozdrawiam.
17 lis 2023
Rozmiary zupełnie nie zgadzają się z podanymi na stronie. Za to dostawa i zwrot w sklepie bez problemu :)
23 paź 2023
Jest bardzo fajny i ładnie się układa ale niestety bardzo się wszystko do niego przykleja
16 sty 2024
Kolor czarny strasznie się "kudłaczy'', po godzinie dyżuru uniform był cały we włosach
Rozmiarówka zawyżona. Niestety będę musiała odesłać. Ale mundurek ładny😊
10 wrz 2023
Zamowienie i wysylka w porzadku, kontakt ze sklepem również. Polecam