borcas.eu- Logo - Opinie

borcas.eu

Opinie (5) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (92)

Ważny od: 2 sty 2020
borcas.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu borcas.eu

Fantastyczne biurko i świetny kontakt! Polecam!

Zamówione biurko otrzymane w terminie. Podczas całego procesu zakupu i dostawy zadbano o osobisty kontakt ze mną, doświadczenie bardzo na plus! Biurko (Vogel M) wykonane idealnie, świetna jakość! Biurko bardzo wygodne, dzięki skośnym szufladom możliwe jest korzystanie z fotela z podłokietnikami, co zwykle przy szufladach nie jest możliwe. Jestem bardzo zadowolona i pewna, że biurko posłuży mi długie lata!
Wysoka jakość produktu, pełna informacja przy obsłudze zamówienia
12 gru 2023
Jakość biurka, natomiast zawiodłem się na braku mchu, który stanowił standardowy dodatek w poprzednim zakupie. Tym razem firma żądała aktywności na FB w zamian za ten element.
Odpowiedź ze sklepu borcas.eu
Bardzo się cieszę, że jest Pan zadowolony z jakości biurka. Higrometr, o którym Pan wspomina był dodawany w momencie premiery biurka i krótko po. Od ok 3 lat nie dodajemy w standardzie higrometru do paczki z biurkiem. Nigdzie tego nie komunikujemy i nie wprowadzamy klienta w błąd, że taki prezent otrzyma. Obecnie za czas, który klient przeznacza na wystawienie opinii o naszych produktach na FB lub google wysyłamy 3 szt. higrometrów. Pozdrawiamy serdecznie
19 wrz 2023
4 wrz 2023