esus-it.pl

Opinie (215) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1358)

26 maj 2024
Sprawna i profesjonalna obsługa, wzbudzająca zaufanie oraz dobrze działająca strona internetowa. Produkty są dobrze zabezpieczone. Brakowało mi jednak podglądu czasu oczekiwania na produkty, które są kompletowane z zewnętrznego magazynu. Musiałem zaplanować zakup innych części i była to dla mnie kluczowa informacja. Problem udało się jednak rozwiązać poprzez skorzystanie z czatu dostępnego na stronie, a odpowiedź dostałem w około 20 minut. Niemniej, przydatnym byłoby dodanie podglądu, na który produkt się czeka, na jakim etapie jest i jaki jest przewidywany czas dostarczenia.

27 maj 2024
Dzwoniłem pytałem czy dobrze pakują, nawet mówie że dopłacę za super pakowanie - wszystko robimy super. No to kupiłem, przyszło. Pudełko malutkie takie patrze dysk owinięty ze trzy razy folią bombelkową i tak położony w kartonie - wypełniacze były obok. Dotarło jest całe i działa ale folia od producenta przyszła rozerwana - gdyby była zima i wilgoć by weszła to już po dysku mogło by być. Takie pakowanie to żadna ochrona przed rzucaniem paczki przez kuriera. Działa ale drugi raz nie kupie bo się boję.

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

10 sty 2024
Dziękujemy, że znaleźli Państwo czas, aby zostawić nam tak pozytywną recenzję! Jesteśmy wdzięczni za Państwa miłe słowa na temat dostawy, towarów i obsługi klienta, którą zapewniamy. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia z nami i cieszymy się, że tak się stało. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinie - są one dla nas bezcenne!
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pozytywną opinię! Wspaniale jest słyszeć, że podobało się Panu doświadczenie z nami. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w oferowanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Pana opinie są dla nas bardzo cenne i doceniamy je. Jeszcze raz dziękujemy!
10 sty 2024
Dziękujemy za Pani wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta.
13 gru 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana szczerą recenzję! Cieszymy się, że spodobała się Panu nasza dostawa, produkt i obsługa klienta. Naszą misją jest upewnienie się, że każdy klient ma pozytywne doświadczenia z nami, a Pana opinia pomoże nam w osiągnięciu tego celu. Staramy się oferować naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi i będziemy to robić również w przyszłości. Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie tej recenzji.
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pochlebną opinię na temat naszych produktów i obsługi klienta.
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za Pana opinię! Doceniamy Pana wsparcie i cieszymy się, że podobał się Panu produkt, dostawa i obsługa klienta.
10 sty 2024
Dziękujemy, że znaleźli Państwo czas, aby wystawić nam tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. W naszej firmie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów; Państwa opinie potwierdzają, że osiągamy te cele. Dziękujemy za bycie lojalnym klientem i mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal spełniać Państwa oczekiwania w przyszłości.
21 lis 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pozytywną recenzję. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pana oczekiwania. Naprawdę cenimy sobie opinie naszych klientów, takich jak Pan, i dziękujemy za poświęcenie czasu na poinformowanie nas o tym, jak sobie radzimy.
17 lis 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę doświadczeń z naszą firmą. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z dostawy, produktów i obsługi klienta. Państwa opinie są dla nas cenne i pomagają nam ulepszać nasze usługi. W naszej firmie staramy się zapewnić doskonałe doświadczenia wszystkim naszym klientom i doceniamy Państwa wsparcie dla naszych wysiłków. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję!
16 lis 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za miłą recenzję. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z jakości produktu, dostawy i obsługi klienta, którą zapewniliśmy. Wierzymy, że zapewnienie doskonałej obsługi klienta ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni na każdym kroku. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji.
14 lis 2023
14 lis 2023
Dziękujemy za ocenę, pozdrawiamy! :)
21 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę, pozdrawiamy! :)
20 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy! :)
12 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinie, pozdrawiamy! :)
8 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)
5 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy serdecznie! :)
2 paź 2023
29 wrz 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
22 wrz 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy! :)
20 wrz 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy serdecznie! :)