esus-it.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1297)

Ważny od: 20 sie 2013
esus-it.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Fachowa, kulturalna kadra służąca pomocą o każdej sprawie, wysokie standardy jakości, szybka wysyłka, to tylko niektóre cechy tej firmy. Miałem okazję również skorzystać z procesu reklamacyjnego, który przebiegł bez problemów, byłem na bieżąco informowany o stanie reklamacji aż do jej zakończenia

Popracujcie nad czasem dostawy i nie wystawiajcie nic w swoim sklepie z terminem dostawy 1 dzień, jeśli tego fizycznie nie macie na stanie. Z jednego dnia zrobił się tydzień. Poza tym wszystko okej, kontakt wzorowy i sam sprzęt również.

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

RAM

Po kontakcie ze sprzedawcą, który dobrał odpowiednią pamięć RAM do mojego serwera zakupiłem dodatkowa pamięć RAM. Zamontowałem wszystko działa idealnie, serwer znacząco przyspieszył
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że nasz ekspert polecił Panu odpowiednią pamięć RAM dla serwera i że działa on teraz szybciej. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywną recenzją! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
Bardzo fachowa obsługa i pomoc po sprzedaży. Rewelacyjny dostawca. Polecam sklep ESEUS-IT

W pełni polecam

Bezproblemowe zamówienie. Pełna informacja o przebiegu realizacji. Szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za pozytywną opinie dotyczącą procesu zamówienia i wysyłki. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że byliśmy w stanie to dla Państwa zrobić. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)

Plus i minus.

Karta pamięci niezgodna z modelem laptopa niemniej sprawna obsługa reklamacji.
Szybka odpowiedź na zadane pytanie. Doradzona pamięć pasuje.
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za opinie, nasi eksperci służą pomocą zarówno przed jak i po zakupie, pozdrawiamy serdecznie! :)
Szybka odpowiedź na pytanie i wszystko się zgadzało
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za pozytywną opinie, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
2 mar 2024
Wszystko ok. Sprawnie i zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)

Elegancko

Pomoc z dobraniem ramu i sprawna wysylka na 5
Moduł pamięci pasuje, bardzo szybka wysyłka

Szybka, profesjonalna obsługa

Szybko, sprawnie i profesjonalnie
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
Szybkość realizacji zamówienia
szybko bez problemów, towar ok
Szybko, sprawnie z doradztwem.
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że uznali Państwo naszą obsługę za szybką i skuteczną. W naszej firmie dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi i zapewnienia wszystkim klientom przyjemnych doświadczeń. Pozdrawiamy serdecznie! :)
wszystko w należytym porządku
Szybko, sprawnie, bez uwag
Świetna obsługa
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za opinie, nasi eksperci służą pomocą zarówno przed jak i po zakupie. Pozdrawiamy serdecznie! :)
Jest dobrze 🙂
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy! :)
Wszystko OK.
Dziękujemy, pozdrawiamy! :)
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek, pozdrawiamy! :)
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek, pozdrawiamy serdecznie! :)