fotouslugi.pl

Opinie (633) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1849)

Ważny od: 21 sie 2019
fotouslugi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

5 lip 2023
Katastrofa. Odbitki byly wykonane w tak zlej jakosci, ze nadaja sie do wyrzucenia. Zdjecia z Egiptu ukazywaly na komputerze piekne kolory, np. piasku lub intensywnie kolorowych piktogramow w grobow faraonskich. Na zdjeciach wszystko jest tak blade, ze niestety nie widac nawet, co to jest. Niektore zdjecia byly zrobione podwojnie, choc nie byly tak zamowione. Przesylka doszloa szybko (to pozytywny) aspekt, dziekuje. Niestety jakosc jest tak fatalna, ze zdjecia nie nadaja sie do albumu i do ogladania. Zamowilam ponad 400 zdjec, zaplacilam za usluge ok. 200 zl. To jest naprawde nie do przyjecia. Prosze o kontakt na arogowsk@gmail.com w celu omowienia reklamacji. Dziekuje i pozdrawiam Anna Rogowska

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

0 gwiazdek bo nawet jeszcze ich nie dostałam wiec czemu mnie pytacie o opinie xd
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Uprzejmie informujemy, że po realizacji zlecenia wysłaliśmy e-mail z zaproszeniem po odbiór drugiego dnia roboczego. Status umożliwiający sprawdzenie zamówienia na stronie internetowej również zawiera informację o przewidywanej dacie dostawy. W przypadku wątpliwości nasi konsultanci są codziennie do Pani dyspozycji.
8 wrz 2023
Zamówienie nie przyszło ! I brak jakiejkolwiek informacji w sprawie zamówienia
7 sie 2023
Problemy z dostawą, firma niejasno informuje kiedy można odebrać przesyłkę.
21 wrz 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią. W wysłanym po realizacji zlecenia e-mailu zaprosiliśmy serdecznie po odbiór drugiego dnia roboczego od otrzymania niniejszej wiadomości. Status umożliwiający sprawdzenie zamówienia na stronie internetowej również zawiera informację o przewidywanej dacie dostawy. W przypadku wątpliwości nasi konsultanci są codziennie do dyspozycji.
28 maj 2023

Zdjęcia były sklejone i są nierównej długości

Zdjęcia były sklejone, dodatkowo wycięte nierówno, miały różną długość.
9 cze 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią. W celu wyjaśnienia opisanej przez Panią sytuacji prosimy o złożenie reklamacji. Konsultanci w Biurze Obsługi Klienta chętnie zweryfikują Pani zgłoszenie. Serdecznie zapraszamy.
10 sty 2024
W punkcie nie było papieru i nie można było wydrukować. 0 wsparcia.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Wszelkie informacje powodują, że mamy możliwość reakcji, w celu poprawienia błędów. Zapewniamy, że sytuacja w punkcie sprzedaży zostanie wyjaśniona.
29 maj 2023
Dziadowstwo!!! Zamówienie rozpoczęte 20:05.23 do dziś go nie mam.
9 cze 2023
Pragniemy podkreślić, że jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety mimo najszczerszych chęci, w przypadku dostaw wykonywanych przez nas produktów, polegamy na rzetelności firm transportowych. Mamy nadzieję, że podjęta przez nas interwencja wyeliminuje podobne zdarzenia w przyszłości.
14 wrz 2023
Zdjecia z artefaktami. Blad druku. Wszystkie 6 zdjec TAK WYSZLY
21 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Wszystkie sugestie i uwagi są dla nas bardzo ważne. Jest nam niezmiernie przykro, że zdjęcia nie spełniły oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z kierownikiem sklepu, w którym usługa została zrealizowana. Z pewnością zostanie zaproponowane dogodne rozwiązanie zaistniałej sytuacji.
15 sie 2023
Długi czas realizacji plus niemiła obsługa w punkcie odbioru.
17 wrz 2023
Bardzo długi czas oczekiwania a zdjęcia kiepskiej jakości
10 paź 2023
Uprzejmie informujemy, że zdjęcia zamawiane w naszym serwisie internetowym są dostępne zarówno w opcji druku natychmiastowego, jak również z realizacją w laboratorium fotograficznym. W przypadku realizacji przez laboratorium termin wykonania usługi jest dłuższy. Druk natychmiastowy jest natomiast dostępny już po 30 minutach od wysłania zamówienia. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej. Pomocnych informacji udziela również nasze Biuro Obsługi Klienta.
9 paź 2023
Nie dotarło zamówienie. Wprowadzenie w błąd klienta.
11 paź 2023
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. W drodze wyjaśnienia pragniemy poinformować, że Pani zamówienie zostało zrealizowane i doręczone do wybranego punktu odbioru jeszcze przed przewidywanym terminem odbioru. W przypadku wątpliwości nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Konsultanci służą pomocą do godziny 21:00.
9 paź 2023
Nie ma zdjęć do odbioru mimu E-mail z potwierdzenim
10 paź 2023
Uprzejmie informujemy, że zamówienie zostało zrealizowane i doręczone do wybranej drogerii zgodnie z wyznaczonym terminem. Personel potwierdził dostawę przesyłki i serdecznie zaprasza po odbiór.
22 wrz 2023
Brzydka jakość, bardzo duługi czas oczekiwania
11 paź 2023
Dziękujemy za opinie dotyczącą zamówienia. Uprzejme informujemy, że wdrażamy nowoczesne rozwiązania, aby jakość wykonywanych przez nas produktów była na najwyższym poziomie. Dbamy, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania. Jeśli jednak pojawią się przesłanki do niezadowolenia, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
9 paź 2023
Długi czas oczekiwania, brak terminowości
11 paź 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Ze swojej strony przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Zapewniamy, że podejmiemy wszelkie możliwe starania, aby sytuacja się nie powtórzyła. Prosimy o wyrozumiałość.
7 cze 2023
Każde zdjęcie wywołane w innym rozmiarze
26 cze 2023
Podczas zamawiania zdjęć przez nasz serwis internetowy istnieje możliwość określenia czy zdjęcia mają być wykonane w formacie klasycznym, czy zgodnie z oryginalną proporcją, którą stworzył aparat. Nasza infolinia jest codziennie do dyspozycji. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i zaproponujemy dogodne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.
30 gru 2023

obcięte głowy

W kilku zdjęciach były obcięte głowy
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące jakości papieru, a także sposobu kadrowania zdjęć znajdują się na naszej stronie internetowej. W przypadku wątpliwości konsultanci w naszym Biurze Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na każde Pani pytanie. Serdecznie zapraszamy.
nie dostałam smsa z kodem odbioru
29 lis 2023
Uprzejmie informujemy, że odbiór zamówienia fotograficznego jest możliwy na podstawie indywidualnego numeru zlecenia, który otrzymuje Pani w elektronicznym potwierdzeniu zlecenia. Nie wysyłamy wiadomości sms z kodem odbioru.
12 lis 2023
Źle wywołane zdjęcia, ucięty kadr
29 lis 2023
W naszym serwisie internetowym, podczas wybierania zdjęć istnieje możliwość określenia, czy fotografie mają być wykonane w formacie klasycznym, czy zgodnie z oryginalną proporcją obrazu, którą stworzył aparat. Nasza infolinia jest do Pana dyspozycji codziennie. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i zaproponujemy dogodne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.
8 paź 2023
Bardzo długi okres oczekiwania
10 paź 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Zapewniamy, że każdego dnia mocno pracujemy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane w jak najkrótszym terminie. Ze względów technicznych, zredukowanie czasu oczekiwania nie zawsze jest jednak możliwe. Mamy nadzieję, że następne zakupy będą udane!
21 cze 2023
prosze nie obcinać zdjęc-głóów
26 cze 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię odnośnie jakości wykonanych zdjęć. Przykro, że jakość odbitek nie sprostała Pani oczekiwaniom. W naszym serwisie dostępne są dwie opcje zamawiania zdjęć: w proporcji oryginalnej (pełny kadr) oraz klasycznej (zdjęcia są kadrowane). Mamy nadzieję, że w przyszłości te informacje okażą się pomocne.
9 lip 2023
Zepsute urządzenie drukujące