fotouslugi.pl- Logo - Opinie

fotouslugi.pl

Opinie (601) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1897)

Najistotniejsza pozytywna opinia

19 gru 2023
Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

Najistotniejsza negatywna opinia

21 gru 2023
Dostałam maila, że zdjęcia są do odbioru w rossmanie. Niestety , gdy tam pojechałam okazało się, że ich nie ma. Bardzo miła pani ze sklepu zadzwoniła do Państwa na infolinię i okazało się, że zdjęcia są w sklepie foto joker - ale Pani na infolinii nie wiedziała gdzie - może w Reducie, może w galerii Mlociny a może na Wilenskim . Potrzebuje tych zdjęć na święta i specjalnie zamawiałam je u Was bo dostawa miała być w poniedziałek wtorek. Jest czwartek a ja póki co, nie wiem nawet gdzie są te zdjęcia. Jeśli nie dostanę ich przed świętami to będę zmuszona zrezygnować z odbioru tego zamówienia.

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

Wszystko ok, świetna jakość wydruku. Jedyny minus- brak powiadomienia, gdy zdjęcia są już w miejscu wskazanym do odbioru.
29 cze 2024
Uważam, że termin oczekiwania na realizację zlecenie był dość długi.
22 cze 2024
Brak kolejki. Szybkość i prostota.
NM

30 cze 2024
26 cze 2024
25 cze 2024
24 cze 2024
Zamówienie na 15 zdjęć realizowane tydzień! A teraz jeszcze informacja ze za dwa dni paczka dotrze do punktu odbioru Nigdy więcej
Zdjęcia nie dotarły, nikt z obsługi nie wie kiedy będą, podobno na gminna sytuacja.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie internetowej, w przypadku zamówienia usługi zdjęć natychmiastowych, wydruk zdjęć odbywa się na miejscu, po wpisaniu indywidualnego kodu, który jest udostępniany po wysłaniu zdjęć osobie zamawiającej. W przypadku wątpliwości dotyczących oferty nasze Biuro Obsługi Klienta jest codziennie do Pana dyspozycji.
AG
27 maj 2024
Zdjęcia dobre, ale deklarowany termin dostawy przekroczony.