fotouslugi.pl

Opinie (658) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1840)

Ważny od: 21 sie 2019
fotouslugi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

5 lip 2023
Katastrofa. Odbitki byly wykonane w tak zlej jakosci, ze nadaja sie do wyrzucenia. Zdjecia z Egiptu ukazywaly na komputerze piekne kolory, np. piasku lub intensywnie kolorowych piktogramow w grobow faraonskich. Na zdjeciach wszystko jest tak blade, ze niestety nie widac nawet, co to jest. Niektore zdjecia byly zrobione podwojnie, choc nie byly tak zamowione. Przesylka doszloa szybko (to pozytywny) aspekt, dziekuje. Niestety jakosc jest tak fatalna, ze zdjecia nie nadaja sie do albumu i do ogladania. Zamowilam ponad 400 zdjec, zaplacilam za usluge ok. 200 zl. To jest naprawde nie do przyjecia. Prosze o kontakt na arogowsk@gmail.com w celu omowienia reklamacji. Dziekuje i pozdrawiam Anna Rogowska

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

Termin wykonania. Jakość zdjęć
30 mar 2024
PN
Piotr N.
Lublin
9 mar 2024
Brakuje tylko rzetelnej informacji na samym początku!! na temat czasu odbioru zamówienia…
więcej wyboru czcionek by sie przydało, a podoba mi się jakość wykonania
AC
Anna C.