instalator24.pl

Opinie (152) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (213)

Ważny od: 7 paź 2022
instalator24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 lut 2024
Jestem monterem i od kilku lat kotły kupuję od Instalator24 , zawsze dostawa jest na czas w przyzwoitej cenie i do tego jeszcze kody rabatowe na następne zakupy. Polecam

28 sty 2024
W dniu 20.01.br. uszkodzeniu uległa wężownica bojlera 140litrów. Na wskutek różnicy ciśnienia w instalacji co i cwu - poprzez zbiorniczek wyrównawczy - został zalany pokój dzieciaków. Uwzględniając rozstaw króćców wężownicy ( 280mm) w dniu 21 stycznia znalazłem i zamówiłem produkt na stronie internetowej Instalator 24.pl z gwarancją dostawy na wtorek tj. 23.01.br. Do dnia 28 stycznia nie otrzymałem zamówionego towaru. Cały czas ponoszę straty z uciekającą wodą z sieci do kanalizacji. Nigdy więcej. Tadeusz Śleziak

Opinie nt. sklepu instalator24.pl

8 lut 2024
6 lut 2024
9 lut 2024
Otrzymałem uszkodzony zasobnik. Odrzucono reklamację bo nie zdążyłem spisać protokołu z kurierem. Paczka z zewnątrz była cała, po rozpakowaniu czarnej folii okazało się że w karton jest uszkodzony i w zbiorniku jest wgniecenie. Kurier był szybszy niż błyskawica więc nie zdążyłem rozpakować paletowej przesyłki na miejscu.
Proszę nie oszukiwać klientow
18 sty 2024
Regulator prosty w montażu. Estetyczny. Polecam
24 sty 2024
Szybki i bezproblemowy zakup
Wszystko OK
4 sty 2024
9 sty 2024
28 sty 2024

Odradzam zakupy w Instalator 24 w przypadku zaistnienia awarii instalacji co, cwu. Chyba że osobiście zgłosicie się po odbiór zakupionego towaru.

5 sty 2024

Nie polecam tego sprzedawcy

Zakup dokonany 27.12 opłacony przelewem natychmiastowym. Przy zakupie dostępna informacja była informacja WYSYŁKA DZISIAJ. Towar nie został wysłany. 02.01 poprosiłem o informację co się dzieje z zamówieniem. 03.01dostałem informację, że zamówienie zostało anulowane (nie podano żadnej informacji/przyczyny anulowania zamówienia).
24 sty 2024
Sklep celowo wprowadza w błąd klientów , towar w ofercie widnieje jako dostępny po zamówieniu okazuje się że towaru brak. Do tego bardzo opryskliwa obsługa infolinii na pytanie dlaczego nie ma informacji o braku dostępności konsultant odpowiada „ i co z tego”
21 sty 2024
ścianka 9mm, ale liczyłem na więcej, temp. ścianki po ociepleniu spadła tylko o 4-5 stopni.
26 wrz 2023
Szybki zakup, pomimo kilku błędów w ogłoszeniu transakcja szybka i bezproblemowa, kontakt ze sprzedawcą na 5.
2 gru 2023
30 lip 2023
szybka dostawa, bardzo dobra informacja , towar wysokiej jakości, świetnie opakowany - dziękuję
11 paź 2023
Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Jestem zadowolona ze współpracy z Instalqtor24.

Dostawa towaru bardzo szybko i sprawnie.

Dostawa towaru bardzo szybko i sprawnie . Na pewno nie raz jeszcze zrobię tam zakupy.
27 paź 2023

Polecam sklep

Produkty są dobrej jakości zobaczymy jak będą w eksploatacji się zaprawiać