zielinskibags.com

Opinie (507) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (716)

Ważny od: 27 wrz 2022
zielinskibags.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Torebka jest cudna, inna niż wszystkie, bardzo starannie wykonana. To raczej nie jest ostatni mój zakup :-)

10 sie 2023
Jak mogę pozytywnie ocenić, skoro.mija 15 dni roboczych, a ja dalej nie otrzymałam zamówienia

Opinie nt. sklepu zielinskibags.com

Dziękuję bardzo za śliczny plecak… Drzewo szczęścia.

Dziękuję bardzo za śliczny plecak -torba z moim kochanym drzewem szczęścia, a nawet biżuterię mam z tym drzewkiem. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Na pewno nie jest to mój ostatnie zamówienie u Was. Polecam Wszystkim, profesjonalna obsługa mimo mojego błędnego pierwszego zamówienia, wykonanie wspaniale dopracowane. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Torba spełnia moje oczekiwania 🤗 dziękuję
Jakość wykonania, pięknie opakowana przesyłka, oryginalny sposób komunikowania producenta toreb nt. swoich produktów i firmy rodzinnej. Sama torba podoba mi się, choć zdziwił mnie trochę jej rozmiar (myślałam że będzie ciut mniejsza (torba-plecak Marocco) - po założeniu na plecy w wersji plecaka, górne rogi są szersze niż moje plecy - wolałabym by były bardziej zaokrąglone
Torba- już trzecia w posiadaniu, jest piękna, funkcjonalna, detale dopracowane. Przede wszystkim są oryginalne, niepowtarzalne i robione ze smakiem i sercem. Dziękuję

Ładna

Ładna, estetyczna, solidnie uszyta, użytecza torba na wszelkie wyjazdy i nie tylko. Polecam produkt!
Uwielbiam torebki od Zielińskiego. Są mega wygodne i dopracowane. Przydałaby się jednak kieszonka " normalna " z tyłu a nie ta ""boczna "
5 maj 2024
Najwyższa jakość manufaktury. Idealnie skrojone, zszyte, zaplanowane. Mam ich nerki, małe torebki, okrągłe torebki, duże torebki i plecak. Od lat tylko ta firma, bo są po prostu najlepsi.
4 maj 2024
Torba ekstra :). Jak zawsze super wykonanie.
Podoba mi się
3 maj 2024
3 maj 2024
Wszystko jest super. Budzi zainteresowanie innych
2 maj 2024

Świetne wykonana torba

Polecam! Świetnie wygląda, rewelacyjna jakość
AZ
Anna Z.
1 maj 2024
Torebko plecak efektowny ,bardzo pakowny, praktyczne kieszenie zew i wew, staranne wykończenie całości, szeroki , wygodny pasek na ramie. Krótkie rączki zbyt blisko wszyte przy suwaku głównym, niekiedy zagięte się klinują się pomiędzy ząbki suwaka. To jedyna zauważona niedogodność przy użytkowaniu.