zielinskibags.com

Opinie (464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (665)

Ważny od: 27 wrz 2022
zielinskibags.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Torebka jest cudna, inna niż wszystkie, bardzo starannie wykonana. To raczej nie jest ostatni mój zakup :-)

10 sie 2023
Jak mogę pozytywnie ocenić, skoro.mija 15 dni roboczych, a ja dalej nie otrzymałam zamówienia

Opinie nt. sklepu zielinskibags.com

Gorąco polecam. Plecak tak piękny, jak na zdjęciu. Wnętrze przemyślane w najmniejszym szczególe, a przede wszystkim inny niż wszystkie.
Torba jest piękna! W realu jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach. Wykonana perfekcyjnie . Wspaniała! Polecam

Pełne zadowolenie

Na swoją nerkę musiałam trochę poczekać, ale było warto! Jest wykonana z niesamowitą dbałością o każdy szczegół, pojemna - wygląda tak, jak na zamieszczonych zdjęciach, choć w rzeczywistości jeszcze ładniej. Dwa paski w zestawie umożliwiają noszenie na różne sposoby. Jeżeli jeszcze kiedyś będę potrzebowała podobnej nerki (bo ich nigdy za dużo), to wiem, gdzie się udać!

Piękna torebka

Torebka piękna, warto było czekać! Można by nieco ulepszyć pakowanie, np. owinąć torebką folią bąbelkową, albo sztywniejszym papierem - w transporcie kurier najwyraźniej wygiął pudełko tak mocno, że aż rozerwał się czarny papier, którym torebka była owinięta, na szczęście torebce nic się nie stało.
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko - na czym mi bardzo zależało. Nerka jest świetnie uszyta, starannie, nosi się ją bosko. Rozmiar jest idealny, materiał bardzo dobrej jakości. Polecam bardzo!
Torebka super. Mega pojemna, bardzo ładna i wygodna. Jedyne co to nie odpowiada mi jej zapach. Dodała bym też w środku przegródkę. Ale i tak wszystko na duży plus.
7 kwi 2024
Torebka ładnie i starannie wykonana, widać dbałość o szczegóły. Zbyt krótko użytkuje aby wyrazić opinie co do trwałości ale myślę że będzie się dobrze nosić

Torebka circle ginger - polecam :)

Torebka bardzo ładna, oryginalna, zupełnie jak na zdjęciach inna niż wszystkie, a takiej szukałam. Szybki termin realizacji. Polecam serdecznie :)
Obsługa klienta! doskonała komunikacja i odpowiedzi na wszelkie pytania. Nerka piękna, lekka i wygodna w użytkowaniu. Brawo ZB !
Torebka przepiękna. Perfekcyjne wykonanie, piękne żywe kolory. To mój pierwszy zakup ale na pewno nie ostatni !!
Piękna torebka, ślicznie zapakowana, przesyłka dobrze zabezpieczona, termin dostawy zgodny z deklarowanym.
Super kontakt w sprawie wcześniejszej wysyłki. Torebka doszła na czas. Jest piękna, pojemna i wygodna ♥️
NM
Rzetelnie wykonana usługa, wysoka jakość wykonania, świetny fason torby.

Jesteście the best

Wspaniale rzemiosło, doskonała jakość i indywidualne podejście.
Torby są piękne, praktyczne i trwałe. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na wysyłkę.
Ciekawe innowacyjne wzornictwo, bardzo dobre wykonanie torebki.

100% super

Wszystko wykonane na 100 % praktyczna i wygodna torba. Dzięki 🙂
Świetna torebka idealnie się sprawdza. O takiej marzyłam :)
Cudowny produkt. Co zrobić lepiej? Szybsza wysyłka :)
Piękna i funkcjonalna torba , dobrze uszyta