zielinskibags.com

Opinie (507) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (716)

Ważny od: 27 wrz 2022
zielinskibags.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Torebka jest cudna, inna niż wszystkie, bardzo starannie wykonana. To raczej nie jest ostatni mój zakup :-)

10 sie 2023
Jak mogę pozytywnie ocenić, skoro.mija 15 dni roboczych, a ja dalej nie otrzymałam zamówienia

Opinie nt. sklepu zielinskibags.com

28 lip 2023
To juz moja 3 torba. Solidnie wykonane, kolory intensywne i nasycone. Podszewka zawsze pieknym elementem torby, az milo zajrzec do srodka i przeszukiwac regularny balagan :) No kocham. Opis na stronie precyzyjny a wysylka w obiecanym terminie. Jedyne czego mi brakuje to waga poszczegolnych modeli🤔 To dla mnie wazna informacja przy zakupie i bylabym wdzieczna za jej umieszczanie w przyszlosci. Tak czy owak bardzo polecam!
28 lip 2023

Rewelacja

Wykonanie nerki pierwsza klasa 🤩
25 lip 2023

Polecam!

Śliczna torba
24 lip 2023
Profesjonalna obsługa, pomimo braku towaru na stanie udało się dopiąć terminy i tak szybko wysłać towar, że mogłem torbą uszczęśliwić żonę w dniu jej urodzin. Polecam Gorąco.
24 lip 2023
Długa realizacja zamówienia, brak kontaktu, wciąż nie otrzymałam przesyłki.
AR
23 lip 2023
realizacja zamówienia 6/6, bardzo dobra i sympatyczna obsługa
23 lip 2023
Rewelacja! jak zawsze super szycie i design. Kolekcja moich "zielińskich" i mojej córki powiększona. Na pewno wrócimy po więcej. Dziękujemy i pozdrawiamy
22 lip 2023
21 lip 2023
21 lip 2023
Jakość wykonania
20 lip 2023
19 lip 2023

Jakość wykonania: super ekstra

Jakość wykonania. Profesjonalna obsługa. Fantastyczna i oryginalna torebka. Polecam. Polskie rękodzieło na najwyższym poziomie ❤️
19 lip 2023
Mozaika owocowych, letnich kolorów, świetny pomysł na paski i wykonanie. Jedyną wadą są "nienasmarowane zamki". Posmarowałam świecą i pomogło. Pozdrawiam, polecam. Jestem baaardzo zadowolona. Beata

Wyjątkowa!

Kupiłam Circle Geometric. Torebka ma bardzo oryginalny wygląd, na żywo prezentuje się rewelacyjnie (zdjęcia nie kłamią!). Świetne wykonanie, praktyczne kieszonki. Jestem bardzo zadowolona :)

Świetna jakość, piękny design

Niesamowicie solidna, funkcjonalna i starannie uszyta torba.

Moja pierwsza Zielińska

Piękna torebka, wykonanie i obsługa na medal 🏅
14 lip 2023

Wyjątkowa!

Torebka wyjątkowa, jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu, co można zrobić lepiej? Nie da się!