zielinskibags.com

Opinie (507) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (716)

Ważny od: 27 wrz 2022
zielinskibags.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Torebka jest cudna, inna niż wszystkie, bardzo starannie wykonana. To raczej nie jest ostatni mój zakup :-)

10 sie 2023
Jak mogę pozytywnie ocenić, skoro.mija 15 dni roboczych, a ja dalej nie otrzymałam zamówienia

Opinie nt. sklepu zielinskibags.com

Rewelacja

Torebki są cudowne, oryginalne i praktyczne. Na razie mam trzy. Ogromny plus za podejście do klienta! Miałam wyjątkową prośbę i została spełniona. Przemiłe! Polecam!
Design,detale

Pierwsza klasa produkt i obsługa klienta

Dostawa w terminie. Torba top quality!
Plecak z drzewem jest przepiękny i bardzo dobrze wykonany. Polecam
Torba jest super! Podoba mi się wykonanie, rozmieszczenie kieszeni w środku bardzo przemyślane, bardzo pojemna. Wygląda jak na zdjęciach. Dostałam taki produkt jak zamówiłam, cena adekwatna, bardzo cenię sobie to że jest wykonana ręcznie i w Polsce <3 Będę używała jej głównie jako plecaka, mam nadzieję, że posłuży mi na lata ;)
Piękna torba i widać że z sercem szyta , dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie ❤️
Torebka rewelacyjna 💚 Pięknie wykonana, solidna … jej deasing jest przepiękny…. Moja pierwsza torebka u Was i nie ostatnia 💚💚💚
Super kontakt i realizacja
Super oryginalna torebka. Starannie wykonana i wykończona. Zastanawiam się nad jeszcze jedną :-)
AG

Dziękuję bardzo za śliczny plecak… Drzewo szczęścia.

Dziękuję bardzo za śliczny plecak -torba z moim kochanym drzewem szczęścia, a nawet biżuterię mam z tym drzewkiem. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Na pewno nie jest to mój ostatnie zamówienie u Was. Polecam Wszystkim, profesjonalna obsługa mimo mojego błędnego pierwszego zamówienia, wykonanie wspaniale dopracowane. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Torba spełnia moje oczekiwania 🤗 dziękuję
Jakość wykonania, pięknie opakowana przesyłka, oryginalny sposób komunikowania producenta toreb nt. swoich produktów i firmy rodzinnej. Sama torba podoba mi się, choć zdziwił mnie trochę jej rozmiar (myślałam że będzie ciut mniejsza (torba-plecak Marocco) - po założeniu na plecy w wersji plecaka, górne rogi są szersze niż moje plecy - wolałabym by były bardziej zaokrąglone
Torba- już trzecia w posiadaniu, jest piękna, funkcjonalna, detale dopracowane. Przede wszystkim są oryginalne, niepowtarzalne i robione ze smakiem i sercem. Dziękuję