erozkosz.pl- Logo - Opinie

erozkosz.pl

Opinie (55) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (313)

Ważny od: 20 lip 2021
erozkosz.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Na przesyłce żadnych oznaczeń sugerujących zawartość paczki, towar nowy, nieuszkodzony. Ceny BARDZO przystępne. Oby tak dalej. Na pewno jeszcze zrobię zakupy w tym sklepie.

29 maj 2023
Brak w zamówieniu. Brak odpowiedzi ze strony sklepu

Opinie nt. sklepu erozkosz.pl

13 lip 2023
Bardzo szybka dostawa, to duży plus. I oczywiście wysyłka dociera w badzo dyskretnej formie.
10 sie 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej szybkiej dostawy i dyskretnego opakowania. Dążymy do zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta i miło nam słyszeć, że udało nam się to z Państwem osiągnąć. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć.
6 lip 2023
Sprawna obsługa klienta - 5 Jakość artykułów - 4+
10 sie 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby przekazać nam swoją opinię. Cieszymy się, że miał Pan przyjemne doświadczenia z naszą obsługą klienta i doceniamy ocenę 4+ za jakość naszych produktów. Staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi i jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia się na obu frontach. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję i mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będą Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług.
6 lip 2023
Szybkość dostawy produktu i cena napewno w przyszłości jeszcze skorzystam
10 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkości dostawy i ceny naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą obsługę klienta, dlatego cenimy sobie Państwa pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że będą Państwo nadal korzystać z naszych usług w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
3 lip 2023
szybka i solidna dostawa
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat szybkiej i niezawodnej dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i doświadczenie, i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć w przypadku Pana zamówienia. Cenimy Pana opinię i dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się nią z nami.
27 cze 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z dostawy i produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i chętnie przyjmiemy wszelkie sugestie lub opinie na temat tego, jak możemy poprawić naszą obsługę w przyszłości. Jak zawsze, doceniamy Państwa działalność i cenimy Państwa opinie.
14 cze 2023
Polecam tego sprzedawcę Szybkość i jakość obsługi 5
10 sie 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby ocenić nasze usługi. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkości i jakości naszych usług! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał pozytywne doświadczenia z nami i wspaniale jest widzieć, że był Pan zadowolony. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa.
7 cze 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa miłe słowa! Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo z nami przyjemne doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę klienta i nieustannie dążymy do poprawy. Państwa komentarze pomagają nam upewnić się, że nasze usługi pozostają na najwyższym poziomie, a Państwa zadowolenie jest zawsze naszym priorytetem. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przesłanie recenzji!
1 cze 2023
10 sie 2023
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoją opinią na temat naszych usług. Doceniamy opinie naszych klientów i cenimy sobie Państwa wkład. Cieszymy się, że był Pan zadowolony zarówno z naszej dostawy, jak i produktu, ale rozumiemy, że obsługa klienta mogła być lepsza. W naszej firmie staramy się zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta dla wszystkich naszych klientów i jasne jest, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Dziękujemy, że zwrócił Pan na to naszą uwagę i wykorzystamy tę opinię, aby pomóc nam ulepszyć nasze usługi w przyszłości.
31 maj 2023
10 sie 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że zostało to docenione. Jeszcze raz dziękujemy za umożliwienie nam obsługi Państwa.
29 maj 2023
Brak w zamówieniu. Brak odpowiedzi ze strony sklepu
10 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Państwa opinii. Doceniamy wszelkie opinie, które pomagają nam ulepszać nasze usługi. W naszym sklepie zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i staramy się, aby każdy klient miał z nami pozytywne doświadczenia. Niestety wygląda na to, że w tym przypadku nie spełniliśmy Pana oczekiwań i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Wszystkie opinie traktujemy poważnie i nieustannie ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom satysfakcjonujące doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na tę sprawę.
16 maj 2023
10 sie 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za Pana doskonałą recenzję naszych usług. Cieszymy się, że podobała się Panu dostawa, produkty i obsługa klienta. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą jakość obsługi klienta. Cenimy Pana opinię i doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby się nią z nami podzielić. Jeszcze raz dziękujemy, że jest Pan naszym lojalnym klientem. Z poważaniem, [Business Manager]
15 maj 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. W firmie XYZ staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość we wszystkich aspektach naszej działalności. Doceniamy Pana miłą opinię i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Panu pomocą w przyszłości.
15 maj 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za recenzję i za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii. Cieszymy się, że spodobała się Państwu nasza dostawa, produkt i obsługa klienta! W naszej firmie dążymy do zapewnienia doskonałej jakości produktów i usług, które przekraczają oczekiwania klientów. Doceniamy Państwa lojalność i nieustające wsparcie!
11 maj 2023
Wszystko na jak najlepszym poziomie
10 sie 2023
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasze usługi przypadły Państwu do gustu! Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości doświadczeń dla wszystkich naszych klientów i doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
4 maj 2023
10 sie 2023
Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że zakupy u nas były dla Pani wspaniałym doświadczeniem! Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Dziękujemy za polecenie nas innym. W naszej firmie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Jeszcze raz doceniamy Państwa pozytywną opinię i dziękujemy, że zdecydowali się Państwo na zakupy u nas.