erozkosz.pl- Logo - Opinie

erozkosz.pl

Opinie (63) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (309)

Ważny od: 20 lip 2021
erozkosz.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Na przesyłce żadnych oznaczeń sugerujących zawartość paczki, towar nowy, nieuszkodzony. Ceny BARDZO przystępne. Oby tak dalej. Na pewno jeszcze zrobię zakupy w tym sklepie.

29 maj 2023
Brak w zamówieniu. Brak odpowiedzi ze strony sklepu

Opinie nt. sklepu erozkosz.pl

Super sklep, super sprzedawca

Super towar, duży wybór, dobre ceny. Łatwy kontakt, profesjonalna obsługa. Szybka wysyłka. Podsumowując: wszystko, czego potrzeba!
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszego asortymentu, cen, obsługi klienta i szybkiej wysyłki. Doceniamy Państwa pozytywne opinie i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom tylko najlepsze usługi i produkty. Dziękujemy za Państwa patronat.
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję i miłe słowa. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za wsparcie i doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi i cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Cenimy naszych klientów i mamy nadzieję, że nadal będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy!
7 lut 2024
Miła, fachowa i pomocna obsługa. W razie problemów z dostępnością zamówionego produktu, fachowo doradza i pomogą wybrać inny. Produkty zawsze są zgodne z opisem, jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej obsługi klienta i dokładności opisów naszych produktów. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim klientom pozytywnych doświadczeń z nami i będziemy nadal dążyć do doskonałości w obsłudze klienta. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
Товар якісний, швидка доставка
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa opinię! Jesteśmy wdzięczni, że uznał Pan produkt za wysokiej jakości, a dostawę za szybką. W naszej firmie staramy się dostarczać doskonałe produkty i usługi i jesteśmy bardzo zadowoleni, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Jesteśmy dumni z zapewniania pozytywnego doświadczenia klienta, a Pana miłe słowa wiele dla nas znaczą. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
20 sty 2024
23 gru 2023

Szybko i profesjonalnie

Polecam sklep. Produkty zgodne z opisem. Napewno tutaj wrócę. Sprzedawca "dorzucił" kilka gratisów, co jest fajną rzeczą.
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszego sklepu i produktów. Cieszymy się, że spełniły one Państwa oczekiwania. Doceniamy również to, że podobały się Państwu bonusowe prezenty od naszego sprzedawcy. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem i cieszymy się, że planują Państwo wrócić do nas ponownie!
8 sty 2024
Szybko. Bezpiecznie.
16 sty 2024
Dziękujemy za przemyślaną recenzję! Miło nam słyszeć, że współpraca z nami przebiegła szybko i bezpiecznie. Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie wszystkim naszym klientom satysfakcjonujących doświadczeń podczas prowadzenia z nami interesów. Naszym celem jest niezawodność i wydajność, więc wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Zawsze doceniamy opinie, więc dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami.
3 sty 2024
Następnym razem proszę o całe zamówienie wysłać a nie połowę
23 lis 2023
Podoba mi się po prostu szybkość wysilania produktów
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa miłą opinię. Cieszymy się, że docenia Pan szybkość, z jaką dostarczamy nasze produkty. W naszej firmie staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że nadal będą Państwo zadowoleni z naszej oferty.
Szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa opinię. Doceniamy Państwa uznanie dla naszej szybkiej dostawy. W naszej firmie dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i priorytetowo traktujemy szybkość i wydajność, jeśli chodzi o dostarczanie towarów. Dziękujemy za przekazanie nam cennej opinii!
7 sie 2023

Zakupy pierwsze, na pewno nie ostatnie

9 sie 2023
Dziękujemy za Państwa miłe słowa. Cieszymy się, że uznał Pan nasze ceny za bardzo przystępne i mamy nadzieję, że zdecyduje się Pan na ponowne zakupy u nas w przyszłości. Staramy się dostarczać towary wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Państwa doświadczeniu. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu pomocą w przyszłości.
2 wrz 2023
Jakość otrzymanych art.,Szybkość otrzymanej przesyłki. Sklep polecam wszystkim. Perfekcyjna obsługa.
5 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z jakości naszych produktów i szybkości dostawy. Doceniamy Państwa rekomendację i staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę za każdym razem. Dziękujemy za podzielenie się z nami Państwa doświadczeniami!
24 wrz 2023
Towar zgodny z opisem. Szybkie skompletowanie i wysyłka zamówienia.
27 wrz 2023
Dziękujemy za informację zwrotną, doceniamy Państwa opinię. Cieszymy się, że produkt był zgodny z opisem i że Pana zamówienie zostało zrealizowane i wysłane szybko. W naszej firmie staramy się zapewnić Państwu wyjątkową obsługę klienta i produkty wysokiej jakości. Cenimy Państwa opinie i dziękujemy za zakup!