timeforwood.com.pl- Logo - Opinie

timeforwood.com.pl

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (29)

Ważny od: 4 lis 2021
timeforwood.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu timeforwood.com.pl

WOW!

Szybko i sprawnie! A zapakowanie i spersonalizowana, odręcznie napisana karteczka... Sztos! WOW! Pokazywałam znajomym. Nikt nigdy nie został tak miło (to za mało powiedziane) potraktowany. I do tego prezencik. Brawo za pomysł i okazywanie niewymuszonego szacunku dla klienta.
Odpowiedź ze sklepu timeforwood.com.pl
pani Doroto, dziękujemy za pani wyrazy uznania. Poczucie że nasza praca i wysiłek mają sens, jest dla nas bardzo ważne. Mamy nadzieję, że zegar będzie służyć długie lata! Wszystkiego dobrego! :) pozdrawiamy, zespół TimeForWood
Wszystko idealnie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam:)
3 lut 2024
pani Ado, dziękujemy za docenienie naszej obsługi klienta, robimy wszystko, żeby osiągać najwyższe standardy. Mamy nadzieję, że zegar będzie służył długie lata, pozdrawiamy zespół TimeForWood

Świetny produkt!

Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Zegarek wygląda przepięknie, funkcja wywoływania dźwiękiem jest strzałem w 10, ponieważ nie znoszę gdy coś świeci mi po oczach gdy śpię, a jednocześnie gdy syn budzi się w nocy to płaczem uruchamia podświetlenie i mogę sprawdzić godzinę i za chwilę gaśnie. Dodatkowo przesyłka była fajnie spakowana a gratis i liścik sprawiły, że się uśmiechnęłam :) Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu timeforwood.com.pl
pani Karolino, serdecznie dziękujemy za docenienie funkcjonalności naszego zegara, sposobu pakowania i naszego indywidualnego podejścia do klientów. Pani od serca napisana recenzja z pewnością pomoże naszym przyszłym klientom w dokonaniu słusznego wyboru. Mamy nadzieję, że zegar będzie służyć przynajmniej do czasu jak syn skończy podstawówkę, wszystkiego dobrego! zespół TimeForWood
5 sty 2024
5 wrz 2023

Bardzo udane zamówienie i świetna dbałość o klienta

Bardzo udane zamówienie, dużym zaskoczeniem było 100% oddanie idei redukcji odpadów, wszystko pięknie i ekologicznie zapakowane, a przemiły liścik był wisienką na torcie. Na razie zegarek sprawuje się super, bez zastrzeżeń. Miłe zaskoczenie.
13 wrz 2023
pani Doroto, dziękujemy za docenienie naszych starań w byciu jak najbardziej ekologicznym oraz za pozytywną opinię o naszym produkcie. Mamy nadzieję, że będzie służył długie lata! Wszystkiego dobrego!
25 lip 2023

Wspaniała firma

Przede wszystkim piękny, sprawny pendrive, a do tego szybka wysyłka zamówienia. Oby tak dalej, skorzystam na pewno jeszcze nie raz.
29 lip 2023
panie Ilono, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że pendrive się pani podoba. Zapraszamy do ponownych zakupów. Może przypadną pani do gustu również inne nasze drewniane produkty :) pozdrawiamy zespół TimeForWood
TW
Tom W.
Pionki
8 gru 2023
Bardzo ładny zegar, do sypialni pasuje idealnie. Miłym zaskoczeniem, były odręcznie napisane podziękowania zakupu. Polecam gorąco
12 gru 2023
Panie Tomaszu, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z transakcji w naszym sklepie i za docenienie naszego indywidualnego podejścia do naszych klientów. Mamy nadzieję, że zegar będzie służył długie lata, pozdrawiamy.
7 sie 2023
Bardzo sprawnie przeprowadzone zakupy, dobry produkt i indywidualne podejście do klienta :)
9 sie 2023
panie Pawle, dziękujemy za docenienie naszego zegara i podejścia do naszych klientów. Staramy się jak możemy. Mamy nadzieję, że jeszcze pan do nas wróci na zakupy. :) pozdrawiamy zespół TimeForWood
10 paź 2023

Duże brawa za sposób pakowania, towar spełnia moje oczekiwani w 100%
16 paź 2023
panie Robercie, dziękujemy za docenienie naszego ekologicznego podejścia do pakowania naszych zamówień. Cieszymy się, że zegar się podoba, mamy nadzieję, że będzie służyć długie lata, pozdrawiamy zespół TimeForWood
10 gru 2023
Fajny produkt, poki co dzisla bez zarzutu i mily prezent gratis! :)
12 gru 2023
Panie Lechu, dziękujemy za docenienie naszej obsługi klienta. Mamy nadzieje, że zegar będzie służył długie lata, pozdrawiamy.
4 cze 2023
Uwielbiam tą firmę, super pendrive. Ekologia jest ważna
1 lis 2023