Essensey

Opinie (236) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (236)

Ważny od: 19 paź 2023
Essensey spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Brak kontaktu. Przez pierwsze 3 dni nie dostałem żadnej odpowiedzi. Status zamówienia wisiał niezmieniony. Na telefon nie można było się dodzwonić. Paczka bardzo późno wysłana. Zamówienie było złożone w niedzielę a paczka była przekazana kurierowi dopiero w czwartek a do mnie dotarła w piątek. Z tąd też bardzo długi czas oczekiwania. Na stronie była informacja, że paczka przyjdzie w max 72 godziny a ja dostałem paczkę po 144 godzinach.

15 lis 2023
Produkty spakowane bardzo niechlujnie . Jedno z pudełek było otwarte, a plomba na pudełku zerwana. Ilość produktu wewnątrz pomimo otwartego pudełka była zgodna 120kap. jednak trudno było ocenić zarówno świeżość jak i oryginalność zawartość z uwagi na otwarte opakowanie.

Opinie nt. sklepu Essensey

15 lis 2023