coloray.pl- Logo - Opinie

coloray.pl

Opinie (48) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (193)

Ważny od: 23 paź 2020
coloray.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 paź 2023
Lustro jest bardzo estetyczne, podświetlenie też dobrze do niego pasuje. Mam wątpliwości jedynie do tych mocowań na taśmę dwustronną, po latach wiszenia w wilgotnych warunkach łazienki mogą tego nie wytrzymać.

Zbyt długi okres oczekiwania na dostawę. Deklarowany na stronie termin dostawy 2-3 dni okazał się 8-dniowym. Nie wolno wprowadzać w błąd klientów!!

Opinie nt. sklepu coloray.pl

17 sie 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za polecenie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
12 sie 2023
Podkładka pod krzesło inna niż wszystkie. Piękny wzór. Bardzo dobra jakość wykonania. Elastyczny materiał.
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
10 sie 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
13 lip 2023
Solidnie , estetycznie zapakowana przesyłka, towar zgodny z oczekiwaniami , estetyczny , perfekcyjnie " dopieszczony" POLECAM
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
7 lip 2023
3 lip 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszej firmy. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
30 maj 2023
21 maj 2023