coloray.plOpinie

ważny od: 23.10.2020
Sklep coloray.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie coloray.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23.10.2020

Opinie nt. sklepu coloray.pl

Cóż, jeśli ktoś marzy o małej Lizbonie w swoim domu, to nie ma nic lepszego. Łatwo się przykleja i świetny efekt można uzyskać. Moje naklejki są na podłodze (pokój z aneksem), póki co nic się nie dzieje z nimi w użytkowaniu a mieszkanie zmieniło się fantastycznie. Podłoga wygląda jak z dywanem.

Obraz na białym płótnie 140x70. Plotno tak cienkie, że widać poprzeczną ramę. Jeśli firma nie widzi, że taka estetyka obrazu to lipa... To cóż więcej powiedzieć. Obraz zamiast w salonie ląduje w garażu..

Opinie nt. sklepu coloray.pl

Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę. Oczywiście zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Bardzo kiepska jakość wydruku. Drugi raz nie skorzystam z usługi.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za wystawioną ocenę. Nie dostrzegamy żadnego kontaktu z Pana strony. Bardzo prosimy o przesłanie do nas wiadomości mailowej ze zdjęciami reklamacyjnymi otrzymanego zamówienia, byśmy mogli zapoznać się ze stanem faktycznym otrzymanego przez Pana produktu i byśmy mogli jak najszybciej rozwiązać zaistniałą sytuację z korzyścią dla Pana. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
wszystko ok.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę. Oczywiście zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Colory
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Oczywiście w razie potrzeby zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Tapeta została przygotowana z przesłanego pliku JPG. Zanim doszło do realizacji kilkakrotnie kontaktowano się ze mną w celu zrównoważenia jakości i rozmiaru. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie efekt końcowy. Tapeta robi ogromne wrażenie. Dziękuję i Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za docenienie naszego zaangażowania. Cieszymy się, że kontakt z nami oraz produkt spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Obraz został kupiony na zamówienie, a wszystkie szczegóły zostały ustalone bezproblemowo i szybko, w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Przesyłka również była zgodna z ustaleniami. Serdecznie polecam coloray.pl. Obraz wygląda naprawdę pięknie.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo nam miło czytać takie komentarze. Dziękujemy za zaufanie! Mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie skorzystają Państwo z naszej oferty. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Bardzo dobrej jakości wydruk oraz oprawa. Obraz w takiej formie prezentuje się atrakcyjnie i przyciąga uwagę. Szybki czas realizacji oraz dobrze zabezpieczona przesyłka. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za tak miłe słowa. Cieszymy się, że produkt, czas realizacji oraz opakowanie spełniły Państwa oczekiwania. Oczywiście zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Wszystko zgodnie z opisem, transakcja przebiegła bez problemowo, obraz porządnie zapakowany i mimo dużych rozmiarów kurierowi nie udało sie go popsuć xD
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za tak pozytywną opinię. Również się cieszymy, że obraz dotarł do Państwa bez żadnych przeszkód. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Jakość kanwy bardzo niewyraźna, na zdjęciach wyglądały lepiej, ale zostawiłam sobie, ponieważ wyszło to w stylu abstrakcji i pasuje mi do wnętrza.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, jeżeli produkt posiada według Państwa wadę bardzo prosimy o niezwłoczne przesłanie zdjęć reklamacyjnych produktu, byśmy mogli zaistniałą sytuację rozwiązać z korzyścią dla Państwa. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Piękny obraz. Bardzo dobrze zapakowana przesyłka beż ryzyka uszkodzenia. Kontakt z biurem obsługi bardzo życzliwie i pomocnie.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak miłą opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Oczywiście zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Narazie zamówiłam próbki, doszły bardzo sprawnie jest to świetny pomysł ,można na tej podstawie dokonać trafnego wyboru
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za polecanie naszych próbek. Zapraszamy do dokonania zakupu tapety. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Obraz przepiękny, wygląda jakby był malowany co jest dodatkowym plusem. Cudownie prezentuje się na ścianie w sypialni.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat produktu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiam serdecznie, Zespół Coloray
Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług oraz otrzymanego towaru.Na pewno nie będzie to ostatni zakup w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za tak miły komentarz. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Szybki czas realizacji. Super wykonanie. Bardzo dobry kontakt z firmą. Polecam serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za wystawioną ocenę z argumentacją. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i oczywiście zapraszamy ponownie do zakupu w naszym sklepie. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Dziękuję za szybką dostawę. Piękny obraz pasujący do wielu wnętrz. Polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat zamówionego obrazu. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Obraz spełnił moje oczekiwanie. Przesyłka bardzo starannie zapakowana.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie jakości zakupionego obrazu oraz staranności zapakowania zamówienia. Oczywiście zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Świetny produkt. Szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszego zaangażowania. Cieszymy się, że produkt oraz czas dostawy spełniły Państwa oczekiwania. W razie potrzeby zawsze zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Wszystko ok. Jakość bardzo dobra. Troszkę długi czas oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Realizacja zamówienia od początku do końca przebiegła wzorowo.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wysoką ocenę oraz komentarz. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Polecam serdecznie, szybka dostawa, dobrze zapakowana paczka.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywna opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray