coloray.pl- Logo - Opinie

coloray.pl

Opinie (46) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (189)

Ważny od: 23 paź 2020
coloray.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 paź 2023
Lustro jest bardzo estetyczne, podświetlenie też dobrze do niego pasuje. Mam wątpliwości jedynie do tych mocowań na taśmę dwustronną, po latach wiszenia w wilgotnych warunkach łazienki mogą tego nie wytrzymać.

Zbyt długi okres oczekiwania na dostawę. Deklarowany na stronie termin dostawy 2-3 dni okazał się 8-dniowym. Nie wolno wprowadzać w błąd klientów!!

Opinie nt. sklepu coloray.pl

Towar solidnie zapakowany. Szybko i sprawnie dostarczony. Zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witamy, Jesteśmy szczęśliwi, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania! Dziękujemy za Twój wsparcie i zaufanie. Pozdrawiamy, Zespół Coloray
Dziękuję, super 💯
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witamy, Dziękujemy za pozytywny feedback! To dla nas ogromna motywacja do utrzymania wysokiej jakości obsługi. Pozdrawiamy, Zespół Coloray
6 kwi 2024
31 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witamy, Jesteśmy szczęśliwi, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania! Dziękujemy za wsparcie i zaufanie. Pozdrawiamy, Zespół Coloray
30 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witamy, Dziękujemy za Twój entuzjastyczny komentarz! To dla nas ogromna radość, gdy widzimy, że nasze produkty przynoszą radość klientom. Pozdrawiamy, Zespół Coloray
Obraz jest dużo ciemniejszy niż na zdjęciu. Zdjęcie bez podświetlenia, wtedy było by zgodne z rzeczywistością. Przesyłka szybka.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witamy, Jesteśmy bardzo wdzięczni za miłe słowa! Zachęcają nas one do dalszego doskonalenia naszej oferty. Pozdrawiamy, Zespół Coloray
Bardzo ładne lustro, bardzo dobre opakowanie, bardzo niska cena, wszystko jest w porządku, kupowałem je wiele razy.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witamy, Państwa pozytywna opinia jest dla nas najlepszą nagrodą! Dziękujemy za wyrażenie swojej satysfakcji. Pozdrawiamy, Zespół Coloray
Polecam!
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za polecenie. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią Państwa projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią Państwa projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
Nie za szybko ta ocena? Może jeśli otrzymam zamówienie to dam więcej gwiazdek ;)
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kontaktu w wiadomości prywatnej. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić satysfakcjonujące rozwiązanie. Z wyrazami szacunku, zespół Coloray
Very nice mirror, good quality at low price, very safe packaging. I'm very satisfied with everything.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Hello, We are pleased to hear that you are satisfied with the quality of our product. We do our best to offer the highest quality products to our customers. Greetings, Coloray Team

Ładny obraz

Obraz zgodny z ofertą. W realu bardziej autentyczny niż na stronie www.
6 lut 2024
14 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witamy, Serdecznie dziękujemy za opinię. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy! Pozdrawiamy, Zespół Coloray
14 lut 2024
28 sty 2024
31 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kontaktu w wiadomościach prywatnych. Chętnie poprawimy jakość naszych usług! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray

obraz konia

W kupnie produktów artystyczny najważniejsze są kolory. W tym wypadku ekran komputera pokazał kolory identyczne z realnym przedmiotem. Poza tym obraz jest oprawiony na stabilnej ramie. Jestem zadowolona z zakupu
26 sty 2024
6 sty 2024
Próbki wyglądają solidnie i ciekawie ,pewnie wezmę pod uwagę przy realizacji moich pomysłów.Dziekuje za przesyłkę.
10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray