activlab.pl- Logo - Opinie

activlab.pl

Opinie (317) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (717)

Ważny od: 5 paź 2021
activlab.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lis 2023
Kontakt z klientem na bardzo wysokim poziomie, krótki czas oczekiwania na wysłanie zamówionego towaru, zakup bez problemów, jedyne zastrzeżenie do firmy InPost, bardziej do jej kurierów która klientów traktuje z góry, kurier bardzo nie przyjemny, po zadzwonienia do kuriera odpowiedział że nie ma czasu że mną gadać a przyjedzie kiedy będzie czas

5 sty 2024
Witam. Dnia 2 stycznia złożyłam zamówienie, opłaciłam, po czym dostałam informację o prowadzonej przez was inwentaryzacji sklepu w dniach 1-10 stycznia i sklep będzie nieczynny. Uważam że taka informacja powinna znajdować się na stronie głównej, ewentualnie tuż przed płatnością. Uważam że wasza polityka w tej sprawie jest karygodna i pozostawia klienta na dłuższy okres czasu bez potrzebnych suplementów. W Polsce jestem tylko przejazdem, więc nie zdążę odebrać i zabrać swojej paczki..... Majka Pastuszka

Opinie nt. sklepu activlab.pl

zmienić przewoźnika, nie mogę otworzyć Orlen paczka, kod nie ten. Kurier cyfry pomylił????
Zamawiam u Państwa dużo i często i proszę zawsze o jakieś próbki nowych produktów, żebym mogła wypróbować i zakupić. Lecz nigdy nie otrzymuję. Troszkę słabo.
Odpowiedź ze sklepu activlab.pl
Dzień dobry, w żadnym miejscu nie deklarujemy, że dodajemy próbki produktów do zamówień. Oczywiście zrozumielibyśmy niezadowolenie, jeśli wobec naszych deklaracji nie dotrzymalibyśmy słowa. Jeśli zamawia Pani często w naszym sklepie, za każdy zakup otrzymuje Pani punkty lojalnościowe, za które może Pani wymieniać produkty w ramach zakupów - za przysłowiowy 1 grosz. Prosimy o zweryfikowanie ilości punktów na koncie i gdy Pani zechce, wykorzystania ich przy kolejnych zakupach. Pozdrawiamy serdecznie!
ZU

Zły status

Napisaliście, że paczka została wysłana 29 lutego. Wypisałam numer paczki na Orlen Paczka i status jest dalej: "Twoja paczka jest w trakcie przygotowania przez nadawcę". Oczekuję, że przekażecie paczkę ASAP.
Dramat. Za pierwszym razem dostarczone błędne zamówienie. Po kontakcie z infolinią, zwróceniu paczki i zapewnieniu że jeszcze tego samego dnia zostanie wysłane poprawne w dniu dzisiejszym odebrałem znowu błędnie spakowane zamówienie. To prawdopodobnie ostatni zakup. Odradzam.
Zacznijcie lepiej pakować przesyłki. Perfumy Dody przyszły zniszczone, luzem „latające” po kartonie. Żenada.
Długi czas wysyłki, więcej nie skorzystam
5 sty 2024

Brak Informacji o inwentaryzacji przed zakupem.

6 wrz 2023

Brak reakcji

Dostałam maila informującego o opóźnieniu w wysyłce wiec poprosiłam o anulowanie zamówienia. Odpowiedzi na prośbę o anulowanie nie otrzymałam, a paczka mimo tego została wysłana.
12 maj 2023
Brak dostawy zagranicę co bardzo mi utrudnia zamówienie...niektórzy wolą dopłacić za przesyłkę więcej ale mieć ją bez problemu :)
3 paź 2023
Możecie dostarczać zamówienia !!!
19 wrz 2023
8 sie 2023