4swiss.pl

Opinie (123) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (369)

Nieważny

Firma 4swiss.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie 4swiss.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

25 wrz 2023
WYBÓR. Wybrałem markę 4SWISS po zbadaniu rynku (opinie, filmiki YT z testami i porównaniem) z 3 wiodących marek, - teraz wiem, że to była najlepsza decyzja! ZAKUP: Jestem bardzo zadowolony, z procesu zamówienia - skorzystałem, z 5% rabatu na 1 zamówienie, dostawa była ekspresowa, produkt zapakowany elegancko i bezpiecznie! Skorzystałem także z zapłaty ratalnej 20 rat 0% - cały proces to kilkanaście minut z wstępną zgodą (wieczorny zakup około północy), a rano miałem potwierdzenie na mailu. UŻYTKOWANIE. Decyzja o zakupie wolnoobrotowej wyciskarki 4SWISS była genialna, pokochaliśmy ten sprzęt od 1 użycia i codziennie nasze organizmy otrzymują gigantyczną dawkę czystego zdrowia. Sam sprzęt jest wysokiej jakości i wszystko upewnia mnie, że to była właściwa decyzja!

Po zakupie, klient traktowany jest trochę po macoszemu ponieważ kontakt ze sklepem możliwy jest tylko poprzez drogę elektroniczną (mailową), nie ma możliwości rozmowy telefonicznej z konsultantem, co w wielu przypadkach uprościło i przyspieszylo by rozwiazanie pewnych spraw. Przedmiotem takiej rozmowy miała być sprawa wymiany zaupionej frytkownica która niestety posiadała wady fabryczne. Nie chciałem zwrotu pieniedzy za wadliwy produkt a wymiane na produkt wolny od wad. Niestety... Brak reakcji sklepu na zamówiona rozmowę telefoniczną z konsultantem. Jestem bardzo zawiedziony takim postępowaniem z klientem przez 4SWISS. Dzisiejsza sytuacja spowodowała to, że nie będę nikomu polecał zakupów w sklepie 4 SWISS. W tym miejscu pragnę podkreślić, że mam już jeden produkt 4SWISS z którego jestem zadowolony dlatego dałem swój kredyt zaufania na zakup kolejnego urządzenia tej firmy. Niestety zostałem do tego skutecznie przez firme 4 SWISS zniechęcony poprzez jej wyżej opisane praktyki.

Opinie nt. sklepu 4swiss.pl

29 gru 2023
Podoba mi się że woda jest od razu filtrowana i gotowa do spożycia. Światełka dopełniają eleganckiego wyglądu a w nocy są po prostu praktyczne.Dzieci same mogą nalewać sobie wodę. Jestem zadowolona z zakupu.
31 gru 2023
28 gru 2023
25 wrz 2023

4SWISS - Zdecydowanie TAK!

25 wrz 2023
Bardzo przydatny filtr. Od kiedy go mamy nie kupujemy butelkowanej wody. A woda z filtra smakuje jak najlepsza woda butelkowa. Polecam
24 wrz 2023
Super filtr który nie powoduje utraty 3 l wody aby uzyskać 1 l czystej wody jak to jest w odwróconej osmozie o której myślałam wcześniej ładny estetyczny wygląd i dodatkowo możliwość wyboru koloru z dwóch dostępnych.Prosty intuicyjny montaż i nie zajmuje dużo miejsca.Łatwa wymiana filtrów to dodatkowy atut.Super sprzęt który poleciłam mojej siostrze i też go ma.

Firmę 4swiss znam od początku istnienia

Firmę 4Swiss znam od wielu lat. Na początku, kilka lat temu kupiłem ekspres do kawy Roma A10 i wyciskarkę, różne kawy do ekspresu, potem frytkownicę i wreszcie hulajnogi. Ze wszystkich produktów jestem zadowolony, szczególnie, że są do nich części zapasowe. Obsługa miła, zawsze odpowiada na maile. Obniżają ceny przy negocjacjach. Polecam
26 wrz 2023
Polubiłam firmę 4SWiSS Kupiłam domowy system filtrowania wody i frytkownice obydwa urządzenia są doskonałe i wręcz niezbędne w moim domu Planuję zakup expresu do kawy ale na razie finanse mi na to nie pozwalają Może w przyszłości Pozdrawiam
26 lis 2023

Najlepsza wyciskarka jaką miałam. Polecam

Wyciskarka z łatwością wyciska owoce, sitka wystarczy opłukać pod bieżącą wodą- z łatwością można je czyścić, włókna owoców i warzyw nie zapychają otworów.
22 wrz 2023
Jeszcze nie zdążyłem sprawdzić tego urządzenia ponieważ mieszkam za granicą , ale mam nadzieję że będzie działał zgodnie z moimi oczekiwaniami pozdrawiam 👏
14 lis 2023
Ogólnie polecam urządzenie, sprawdza się świetnie. Przygotowałam frytki tosty ser camembert zapiekany i wszystko jest super. Szybko przyrządza potrawy.
25 wrz 2023
Świetny sprzęt , zastępuje piekarnik w szybki i ekonomiczny sposób przyrządzenia potraw , fantastyczny kurczak , chrupiące frytki
18 lis 2023
Polecam z czystym sumieniem gotowanie z frytkownicą Wasza to czysta przyjemność 👍😊 Potrawy są przepyszne chrupiące i soczyste 😊
23 wrz 2023
Polecam airfryer firmy 4swiss. Obiady dla 5 osobowej rodziny w dość krótkim czasie są możliwe. Polecam
15 lis 2023
szybka, miła profesjonalna obsługa
25 wrz 2023
Prosta obsługa i podłączenie do sieci wodociągowej. Powinien być jeszcze wskaźnik zużycia filtra.

POLECAM

Urządzenie jak najbardziej do polecenia. Bardzo fajnie piecze mięso-chrupiąca i złota skórka.
DK
Dariusz K.
25 wrz 2023
Filtr 4Swiss WFF021. Bardzo dobry zakup. Działa bez problemów. Znaczna poprawa jakości wody.
22 wrz 2023
Beztłuszczowe pieczenie to rewelacja Potrawy są aromatyczne i lekkie kurczak chrupiący
22 wrz 2023
Szybkości już nie nadrobicie. Nie musicie. Wszystko w jak najlepszym porządku.