auteczka.net- Logo - Opinie

auteczka.net

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (181)

Jakość produktu - rewelacja. Czas realizacji zamówienia - ekspresowy. Profesjonalizm na najwyższym poziome !

23 mar 2024
Zamówienie złożone kilka dni temu i cisza.

Opinie nt. sklepu auteczka.net

Opinie wpisze na google

Udalo sie porozumiec. Dokonalbym zakupu drugi raz.
Autko rewelacja, bardzo duże, super jakość - cena bardzo dobra. Synek bardzo zadowolony (było to jego marzenie) z autkiem się nie rozstaje - ma 5 lat. Wybraliśmy ten model, ponieważ bardzo chciał autko z kluczami. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystamy z innych większych modeli. Autko jeździ po leśnym terenie, radzi sobie bez problemu z górkami, przerosło nasze oczekiwania :)
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
Miło nam czytać tak pochlebne komentarze Pani Ewelino :) Dziękuję za zaufanie i życzę wielu wspaniałych przygód z naszym autkiem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i polecamy się na przyszłość ;)

Brak rejestracji

Dzień dobry, Autko dotarło szybko, ale w wypełnianym formularzu wpisywałam imię na rejestrację, a w zestawie jej nie było.  Prosiłabym o jej dosłanie.
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
Pani Paulino, rejestracje oczywiście dotrą do Pani listem pocztowym. Pozdrawiamy

Zadowolony klient

Szybka wysyłka, autko przetestowane, syn zadowolony. Kontakt ze strony sklepu o wysyłce bardzo się chwali. Polecam
Auto czeka do czerwca na urodziny córki ale ja już widziałam , robi wrażenie ekran kluczyki biegi wykonanie
Auto mega,,,i przede wszystkim szybkie . Zobaczymy jak bedzie w dalszej eksploatacji. Polecam.
Narazie czekam na dostawę ale kontakt z sklepem jest bardzo dobry pozytywny i bardzo miły
Autko zgodne z opisem tylko na tablicach zostało napisane nie to imię co zamawiałam
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
Pani Paulino - Tablice zgodnie z informacją w formularzu dotrą do Pani listem pocztowym do skrzynki na listy (już zostały wysłane). Te ze zdjęcia to domyślne - fabryczne naklejki :)
Kolejna już trzecia zabawka dla synusia kupiona od państwa i wszystko super
Super kontakt ze sprzedającym bardzo szybka dostawa 👍
31 mar 2024
Szybko i sprawnie Autko piękne i wszystko działa
6 kwi 2024

Autko świetne!

Nasz dwulatek bardzo zadowolony. Polecamy!
7 kwi 2024
Super autko szybka dostawa brawo
13 kwi 2024
Super autko zgodne z opisem
Polecam!