auteczka.net- Logo - Opinie

auteczka.net

Opinie (250) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (250)

Jakość produktu - rewelacja. Czas realizacji zamówienia - ekspresowy. Profesjonalizm na najwyższym poziome !

Dokonałem zakupu Keyboarda. 1) kupionego instrumentu nie było na stanie, otrzymałem inny (za moja zgodą), 2) musiałem prosić powtórnie o Fakturę VAT, 3) prosiłem i nie otrzymałem żadnej instrukcji obsługi, ani gwarancji, 4) przed zakupem był b.dobry kontakt, a po zakupie pomimo moich próśb i pytań nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

Opinie nt. sklepu auteczka.net

Samochód super, dzieci bardzo zadowolone, cena autka jak za jego jakość może i trochę wysoka lecz szczęście dzieci nie ma ceny. Jeśli chodzi o sam sklep to wszystko w jak najlepszym porządku. 4 gwiazdki jedynie za kapkę przestarzałą już szatę graficzną i sam system funkcjonowania sklepu. Kontakt z właścicielem na wysokim poziomie, doradził które autko wybrać. Nawet doradził tańsze co było dużym, pozytywnym zaskoczeniem. PS. regulamin też do aktualizacji :) Z pozdrowieniami !
Kontakt bezproblemowo nawet w wekeend. Fakt auto dotarło później jak było deklarowane, ale Pani wyjaśniła a dodatkowo coś zyskałem :) co możecie zrobić jeszcze?? Dalej dbać o klienta, dalej być w kontakcie z klientem bynajmniej tak jak w moim przypadku a na pewno zyskacie bo już mnie ludzie pytają skąd gdzie więc podaje linki dalej :)
16 maj 2024

Jestem bardzo zadowolony

Bardzo sprawna realizacja zamówienia oraz dostawa. Autko super! Fajne bajery typu wgrana muzyczka, możliwość podłączenia swojej, światła czy dźwięk przy uruchomieniu. Do tego w zestawie 2 plastikowe klucze do przykręcenia kół. Dużo detali i całkiem niezła jakość wykonania. Zdecydowanie polecam.
Bardzo szybka i bezproblemowa wysyłka autka. Usiłowałam się dodzwonić, jak również pisałam email , ale pozostały bez odpowiedzi. Niemniej jednak firma błyskawicznie wysłała auto, przyszło przed czasem i ogólnie jestem bardzo zadowolona. dziękuję ❤️

Mercedes AMG GTR

Autko trochę późno kupione bo dla 2 letniej córki, ale nie jest to problemem. Mała bardzo zadowolona, wszystko działa jak należy. Za te pieniądze nie ma się co zastanawiać...

super

Autko bardzo ładne. prosty montaż. Szybka dostawa. Zobaczymy jak będzie się sprawowało. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona. Polecam sprzedawcę.

Przepiękny mercedes 😍

Autko jest przepiękne, dotarło bardzo szybko, łatwe w montażu, z pewnością kupimy później większe jak synek będzie starszy. Polecam!
15 maj 2024
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Nawet po zakupie po gwarancji doradzi co się popsuło i pomoże.
13 maj 2024

Autko Buggy

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, szybka wysyłka, świetny towar😁 i zadowolony mały klient. Polecam
Szybka dostawa, dbałość o klientów, dobry kontakt
szybka dostawa ,autko super w stosunku do ceny
15 maj 2024
Wszystko spodobało się. 🤩Super.😍Polecam.
jak najbardziej wszystko ok.
19 maj 2024
Bardzo polecam. Pozdrawiam