conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (507)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

28 sty 2024

Szybko, solidnie.

Szybko, sprawnie, solidnie, bardzo polecam.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.
28 sty 2024
Najlepsze rajstopy. Polecam
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniają Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu. Zapraszamy ponownie i życzymy udanych zakupów.
26 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z Pani oczekiwaniami. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
26 sty 2024
Polecam, najlepszy rajstopy!!!
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za entuzjastyczną rekomendację! Cieszymy się, że nasze rajstopy są dla Pani najlepsze. Dziękujemy za Pani zaufanie i zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
MC
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowny Panie, Dziękujemy za pozytywną ocenę. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych zakupów.
16 sty 2024
Najlepsze rajstopy jakie kiedykolwiek miałam na nogach. Dostawa bardzo szybka, wszystkim polecam.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za niezwykle pozytywne słowa! Cieszymy się, że nasze rajstopy są dla Pani najlepsze, a dostawa spełniła oczekiwania. Dziękujemy za rekomendację i zaufanie. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
4 sty 2024
24 gru 2023
Doskonale, design rajstop jest naprawdę ekstra
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za entuzjastyczne słowa! Cieszymy się, że design naszych rajstop jest dla Pani doskonały. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
24 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowny Panie, Cieszymy się, że wszystko spełniło Pana oczekiwania. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy do ponownych odwiedzin.
22 gru 2023
Всё прекрасно, быстрая доставка,отличные колготки)
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Dear Madam, Thank you for your kind words! We're delighted to hear that everything was in order and that our tights met your expectations. We warmly invite you for more successful shopping experiences.
22 gru 2023
Mimo pomyłki w wysłanym kolorze rajstop sklep niezwłocznie wysłał zamawiany kolor . Bardzo dziękuję. Pokecam
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za zrozumienie i miłe słowa! Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z pomyłką w wysłanym kolorze rajstop. Cieszymy się, że mogliśmy szybko to skorygować i wysłać zamówiony kolor. Dziękujemy za Pani zrozumienie, rekomendację oraz zaufanie. Zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że wszystko spełniło Pani oczekiwania. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy do ponownych odwiedzin.
13 gru 2023
Szybka dostawa, bardzo dobra jakość rajstop
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza szybka dostawa oraz jakość rajstop przyczyniły się do Pani zadowolenia. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
10 gru 2023
Świetne produkty, super obsługa, błyskawiczna wysyłka. Zawsze tu wracam. Wszystkim polecam :)
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty, obsługa i błyskawiczna wysyłka przyczyniły się do Pani satysfakcji. Cieszymy się, że jest Pani naszą stałą Klientką. Dziękujemy za rekomendację i zaufanie. Zapraszamy do naszego sklepu na kolejne udane zakupy.
Przesyłka b.szybko doreczona.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że przesyłka została błyskawicznie dostarczona. Dbamy o szybki i sprawny proces dostawy dla naszych Klientów. Dziękujemy zz wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów.