conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (224) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (516)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

JB
Joanna B.
Żelewiec
27 paź 2023

Super sklep

Szybka realizacja zamówienia, dobrej jakości produkty, atrakcyjne ceny i rabaty.
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz sklep spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkiej realizacji zamówienia, jakości produktów oraz atrakcyjnych cen i rabatów. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zachęcamy do dalszych udanych zakupów.
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną ocenę. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych zakupów.
25 paź 2023
Polecam serdecznie, rajstopy najwyższej jakości, a wysyłka sprawna i szybka
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację. Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniły Pani oczekiwania, a dostawa przebiegła sprawnie i szybko. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
24 paź 2023
9 lis 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że wszystko spełniło Pani oczekiwania. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy do ponownych odwiedzin.
23 paź 2023
9 lis 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z Pani oczekiwaniami. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
21 paź 2023
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, na drugi dzień już dostałam przesyłkę. Rajtuzy które zamówiłam, są ładne kolor zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim !!!!!!
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, a rajstopy spełniły Pani oczekiwania pod względem koloru. Doceniamy Pani rekomendację. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
20 paź 2023
Best of best!
9 lis 2023
Dear Madam, Thank you for the accolade "Best of best!" We appreciate your choice of our store and look forward to serving you in future purchases.
20 paź 2023
19 paź 2023
19 paź 2023
16 paź 2023
16 paź 2023
13 paź 2023

Dzisiaj zamówiłam

Dzisiaj zamówiłam - jutro u ciebie. Dziękuję.
9 lis 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić szybką dostawę i że zamówienie dotarło już następnego dnia. Dziękujemy za zaufanie i zakupy w naszym sklepie.
9 lis 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
11 paź 2023
7 paź 2023
Moje ulubione rajstopy, super jakość, ekspresowa wysyłka. Polecam wszystkim.
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze rajstopy stały się Pani ulubionymi i spełniły Pani oczekiwania pod względem jakości. Dziękujemy również za rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.
5 paź 2023
Super good and fast
12 paź 2023
We are glad to hear you had a good experience with the service and products. Thank you for choosing our store, and we invite you to further successful shopping.
MS
Monika S.
Stargard
5 paź 2023
szybka wysyłka, jakość rewelacyjna
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej dostawy i rewelacyjnej jakości produktów. Staramy się zawsze zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zachęcamy do kolejnych udanych zakupów.