conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (507)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

30 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za ocenę! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych produktów. Staramy się ciągle doskonalić naszą ofertę, więc jeśli ma Pani jakiekolwiek sugestie lub uwagi, które mogą pomóc nam poprawić jakość usług, prosimy o przesłanie ich. Zapraszamy również do dalszych zakupów w naszym sklepie.
25 lut 2024

Biustonosz

Jest OK.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z Pani oczekiwaniami. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
12 lip 2023

Rozmiar 6 świetny dla wysokich!

Przede wszystkim należałoby poprawić dostępność magazynowa ponieważ dość często brakuje towaru, mam na mysli tutaj rajstopy roz 6 - ale jeżeli już otrzymam zamówienie to są to najwspanialsze rajstopy! Wspomniany rozmiar 6 jest wymarzony dla osób + 180cm
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za cenną opinię. Przepraszamy za ewentualne niedogodności związane z dostępnością naszych produktów. Staramy się ciągle doskonalić nasze usługi. Doceniamy sugestię dotyczącą rozmiaru 6 i zapewniamy, że będziemy nad tym pracować. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych zakupów.