conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (507)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

3 lut 2024
W końcu idealnie dobrana bielizna😉
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że nasza bielizna spełnia Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za miłe słowa. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów i do odkrywania kolejnych idealnie dopasowanych produktów.
3 mar 2024
Jak zawsze świetne rajstopy
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze rajstopy nadal spełniają Pani oczekiwania. Zapraszamy do dalszych zakupów w naszym sklepie.
24 lut 2024
Szybka realizacja
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia. Zapraszamy do ponownych zakupów do naszego sklepu.
7 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację! To dla nas wielka radość, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Doceniamy zaufanie i serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie.
3 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z Pani oczekiwaniami. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że wszystko spełniło Pani oczekiwania. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy do ponownych odwiedzin.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
25 lut 2024
8 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Uwielbiam Państwa rajstopy modelujące, uważam, że to najlepsze rajstopy dostępne na rynku. Świetnie modelują sylwetkę i są jednocześnie wygodne. Piorę je w pralce w worku ochronnym i nic się z nimi złego nie dzieje. Polecam wszystkim.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię! Cieszymy się, że nasze rajstopy modelujące spełniają Pani oczekiwania i są tak wygodne. To dla nas ogromna satysfakcja, że mogliśmy przyczynić się do Pani zadowolenia. Dziękujemy za rekomendację oraz zaufanie. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów w naszym sklepie
16 sty 2024
Najlepsze rajstopy jakie kiedykolwiek miałam na nogach. Dostawa bardzo szybka, wszystkim polecam.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za niezwykle pozytywne słowa! Cieszymy się, że nasze rajstopy są dla Pani najlepsze, a dostawa spełniła oczekiwania. Dziękujemy za rekomendację i zaufanie. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
28 sty 2024

Szybko, solidnie.

Szybko, sprawnie, solidnie, bardzo polecam.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.
26 sty 2024
Polecam, najlepszy rajstopy!!!
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za entuzjastyczną rekomendację! Cieszymy się, że nasze rajstopy są dla Pani najlepsze. Dziękujemy za Pani zaufanie i zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
Fantastyczna obsługa klienta
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza obsługa klienta została doceniona. Tworzenie pozytywnych doświadczeń dla naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy ponownie.
28 sty 2024
Najlepsze rajstopy. Polecam
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniają Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu. Zapraszamy ponownie i życzymy udanych zakupów.