BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami- Logo - Opinie

BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami

Opinie (609) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (892)

Ważny od: 5 sie 2022
BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Witam Po pierwszym zakupie (śliwki suszone kalifornijskie), jestem mile zaskoczony wysoką jakością produktu. Jeżeli cena będzie nadal przystępna, zostanę stałym odbiorcą. Jeżeli chodzi o przesyłkę, to otrzymałem ją dobrze zabezpieczoną i długo nie musiałem na nią czekać. Polecam.

2 paź 2023
Zakupiłem z tej firmy produkty chlorellę i spiruline to produkt z chin ,gdy poprosiłem o certyfikat firma wysłała mi tylko skład ,twierdząc że to jest certyfikat w którym to zawartość metali ciężkich jest ogromna Arsen 2 mg/kg Ołów 2 mg/kg Kadm 2 mg/kg Rtęć 1 mg/kg Nie polecam tych produktów bo zamiast oczyszczać to zatoksyczia nas tymi metalami a dawki są ogromne,na dodatek niema żadnego certyfikatu

Opinie nt. sklepu BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami

Wysłałam pieniądze z konta Revolut za zamówienie ponad tydzień temu. Dostałam wiadomość o tym ze płatność nie została uznana i że zamówienie nie jest opłacone. Zamówienia nie mam. Pieniądze na konto w dalszym ciągu nie wróciły. Szkoda.
Odpowiedź ze sklepu BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami
Witam, zamówienie nie zostało zrealizowane ponieważ nie było opłacone, niestety wielokrotnie słyszymy o problemach przy płaceniu poprzez Revolut. W celu uzyskania zwrotu płatności musi się Pani kontaktować bezpośrednio z serwisem Revolut, tylko oni mogą pomóc w odzyskaniu wpłaconych środków. Proszę o kontakt z naszym Biurem Obsługi klienta przy chęci złożenia kolejnego zamówienia, a spróbujemy znaleźć wspólnie rozwiązanie na powyższy problem z realizacją zamówienia.
18 sty 2024
kłopoty z otrzymaniem faktury
2 paź 2023
5 lip 2023
Srodek, ktory kupilem nie oczyscil mi wody w oczku. Jak byla metna i zielona, tak po zastosowaniu zgodnie z instrukcją stala sie jeszcze bardziej metna i pozostala zielona. Glony pewnie zostaly zlikwidowane, ale woda nie zmienila wygladu. wypompowalem wode z oczka , nalalem nowej i jest teraz klarowna jak w basenie. Na wode wydalem 12 zl a na srodek kilkadziesiąt zł ??????????
15 maj 2023

Niedokładne informacje o składzie produktów

Jestem bardzo rozczarowana produktami .Zostałam oszukana ,zamówiłam olej rycynowy nierafinowany , dostałam rafinowany . Rodzynki nie mają dokładnego składu , nie wiadomo czy są konserwowane dwutlentkiem siarki lub sorbinianem potasu, czy zawierają olej. Poinformowałam o tym znajomych .Ja sama raczej nie skorzystam z tego sklepu .
Nie oszukiwać i nie naciągać klientów ! Do tej pory nie otrzymałem całego zamówienia z które zapłaciłem ! Klient jest zwodzony przez pracowników firmy i musi wielokrotnie interweniować ze skutkiem zerowym ! Reklamy i ewentualne zniżki to bajer i oszustwo !
21 paź 2023