sklepztv.pl- Logo - Opinie

sklepztv.pl

Opinie (171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (171)

14 lut 2024
Szybka realizacjia zamówienia. Dostawa telewizora w bezpieczny sposób własnym transportem sprrzedawcy. Na moją prośbę kurier beż wąchania wniósł telewizor do domu i sprawdził czy nie towar nie został uszkodzony w transporcie. Gorąco polecam ten sklep.

20 kwi 2024
Zakupiony telewizor (Philips 50 PUS88180) dotarł do mnie z 3-dniowym opóźnieniem, powód opóźnienia był wyjaśniony przez sprzedającego. Sprzęt po podłączeniu sprawuje się na razie bez większych zarzutów. Kontakt e-mailowy na poziomie dostatecznym. Minus - za długi okres oczekiwania na fakturę - dowód zakupu, który w końcu został wysłany na mój adres e-mail. Ogólnie (na podstawie moich z tym sprzedającym doświadczeń) mogę nieśmiało polecić SKLEPZTV.PL.

Opinie nt. sklepu sklepztv.pl

Telewizor Samsung QE65Q80CAT

Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa telewizora. Sprzęt dostarczony przez kuriera z płatnością przy odbiorze. Kurier bardzo miły, pomógł rozpakować, podłączyć i sprawdzić telewizor. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Telewizor użytkuję już trzy tygodnie i jak dotychczas wszystko działa tak jak powinno. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, tym bardziej, że cena była bardzo korzystna. Polecam tego sprzedawcę.
Po przeczytaniu negatywnych opinii byłem trochę splceltyczny co do zamówienia w tym sklepie. Ale zdecydowałem się z opcją płatności przy dostawie. Telewizor zamówiony w sobotę, we wtorek dostarczony transportem sklepu. Kurier wniósł, rozpakował i podlaczyl tv w celu sprawdzenia działania i ewentualnych uszkodzeń. Wszystko było ok. Faktura za tv przyszła na email po kilku dniach. Także polecam sprzedawcę.

GENERALNIE OK.

Faktycznie trochę trudny kontakt i drobne opóźnienie przy realizacji (dostawie towaru) ale jeśli chodzi o dalszą część czyli wniesienie, podłączenie, zaprogramowanie ostawień oraz ustawienie kompatybilności z innymi urządzeniami (obsługa jednym pilotem) to ok. Bardzo miły Pan wykonywający te operacje.

Zadowolony

Byłem zaskoczony oczywiście pozytywnie , szybkim terminem dostawy jak też bardzo miłą obsługą . Pan który przywiózł telewizor podłączył go sprawdził czy działa i pomógł ustawić . Na pewno nie był to ostatni zakup.
Bardzo pozytywnie oceniam kuriera, pomógł rozpakować duży telewizor, przykręcił nóżki, podłączył , wyszukał kanały i uruchomił mi telewizor sprawnie i szybko. Polecam ten sklep i taką obsługę. Jarek.

Polecam zakupy

Zakup (telewizor) dostarczony w sposób perfekcyjny: na czas, własnym transportem, uruchomiony przy kupującym. Bardzo dobra komunikacja ze sklepem. Polecam w 100%
Zachęcam do zakupu nie jestem z rodziny ani znajomym podejście do klienta profesjonalne. Wcześniejszy telefon o której będzie produkt dotarł punktualnie..
Towar zgodny z zamówieniem, przesyłka na czas. Dobry kontakt z sklepem.Polecam ten sklep choć nieznałem go wcześniej Towar w rozsądnej cenie.
Ekipa w całosci ok ,kontakt oraz realizacja zlecenia tj transport oraz kalibracja tv lg 65 c31na miejscu dostawy na wysokim poziomie,polecam
25 kwi 2024

Soundbar HW-Q700C

Dobra cena, dobry kontakt ze sprzedającym, otrzymany towar zgodny z opisem, jednym słowem wszystko na plus, gorąco polecam.
Bardzo życzliwy kurier, wniósł telewizor i dokonał pierwszego uruchomienia. Polecam SKLEPZTV.
Bardzo dobra komunikacja. Kierowca wniósł towar, rozpakował i sprawdził przy mnie,super
Sprawnie i szybko doskonały kontakt i obsługa.Polecam na 100%,kurier też 100%
26 kwi 2024
Telewizor kupiony, dostarczony, wszystko okej. Płatność przy odbiorze.

Szybko i sprawnie.

Bardzo dobra komunikacja. Towar dostarczony niespodziewanie szybko!!!
Świetny kontakt ze sprzedającym.Bardzo szybka dostawa.Bardzo polecam.
Polecam, fachowa obsługa sklepu, szybka realizacja zamówienia.
Szybko i sprawnie kurier sprawdził czy działa polecam
Wszystko jest tak jak powinno szybko i konkretnie
25 kwi 2024

Pięknie zapakowane super 🤩 dziekuje

Pięknie zapakowane super 🤩 dziękuję bardzo