sklepztv.pl- Logo - Opinie

sklepztv.pl

Opinie (146) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (146)

14 lut 2024
Szybka realizacjia zamówienia. Dostawa telewizora w bezpieczny sposób własnym transportem sprrzedawcy. Na moją prośbę kurier beż wąchania wniósł telewizor do domu i sprawdził czy nie towar nie został uszkodzony w transporcie. Gorąco polecam ten sklep.

Zakupiony telewizor (Philips 50 PUS88180) dotarł do mnie z 3-dniowym opóźnieniem, powód opóźnienia był wyjaśniony przez sprzedającego. Sprzęt po podłączeniu sprawuje się na razie bez większych zarzutów. Kontakt e-mailowy na poziomie dostatecznym. Minus - za długi okres oczekiwania na fakturę - dowód zakupu, który w końcu został wysłany na mój adres e-mail. Ogólnie (na podstawie moich z tym sprzedającym doświadczeń) mogę nieśmiało polecić SKLEPZTV.PL.

Opinie nt. sklepu sklepztv.pl

Telewizor Samsung QE65Q80CAT

Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa telewizora. Sprzęt dostarczony przez kuriera z płatnością przy odbiorze. Kurier bardzo miły, pomógł rozpakować, podłączyć i sprawdzić telewizor. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Telewizor użytkuję już trzy tygodnie i jak dotychczas wszystko działa tak jak powinno. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, tym bardziej, że cena była bardzo korzystna. Polecam tego sprzedawcę.
AD
Anna D.
Białystok
Dostawa własnym transportem, i co za tym idzie dobre zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem-kurier cały czas w kontakcie i rzetelna informacja o godzinie przyjazdu .Mimo póżnej pory- dokładne sprawdzenie przez kuriera telewizora i akcesoriów już na miejscu,czy nie uległv uszkodzeniu -uruchomienie odbiornika i ponowne zapakowanie . Dbałość o dobro klienta i sklepu zasługuje na uznanie.
Bardzo pozytywnie oceniam kuriera, pomógł rozpakować duży telewizor, przykręcił nóżki, podłączył , wyszukał kanały i uruchomił mi telewizor sprawnie i szybko. Polecam ten sklep i taką obsługę. Jarek.
KK
Katarzyna K.
Łukawiec
1 kwi 2024
Mimo czytanych opini nie kurywam ze przezylam stres Jednak wszystko okazało sie w jak najlepszym porządku Pan s sprzet rozpakowal razem z nami sprawdził czy wszystko w pora😊 polecam

Polecam zakupy

Zakup (telewizor) dostarczony w sposób perfekcyjny: na czas, własnym transportem, uruchomiony przy kupującym. Bardzo dobra komunikacja ze sklepem. Polecam w 100%
Zachęcam do zakupu nie jestem z rodziny ani znajomym podejście do klienta profesjonalne. Wcześniejszy telefon o której będzie produkt dotarł punktualnie..
Elastyczne godziny dostaw kontakt z kurierem oraz sprawdzenie przy odbiorze działanie sprzętu oraz konkurencyjne ceny 🥰 Polecam

Soundbar HW-Q700C

Dobra cena, dobry kontakt ze sprzedającym, otrzymany towar zgodny z opisem, jednym słowem wszystko na plus, gorąco polecam.
Bardzo dobra komunikacja. Kierowca wniósł towar, rozpakował i sprawdził przy mnie,super
Sprawnie i szybko doskonały kontakt i obsługa.Polecam na 100%,kurier też 100%
Telewizor kupiony, dostarczony, wszystko okej. Płatność przy odbiorze.
Polecam, fachowa obsługa sklepu, szybka realizacja zamówienia.
6 kwi 2024
Cena tewelacyjna, szybka dostawa. Jakość bez zastrzeżeń.

Świetne ceny i kontakt.

Świetne ceny i dobry, życzliwy kontakt. Polecam.

Pięknie zapakowane super 🤩 dziekuje

Pięknie zapakowane super 🤩 dziękuję bardzo

OLEDO

TV przywieziony i wypróbowany, bez zarzutu
Szybko oraz atrakcyjna cena
Na pewno wrócę do zakupu
Solidny dostawca
Wszystko super!