Studio Make Up Julita Dyszkiewicz

Opinie (9) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9)

Ważny od: 24 sie 2023
Studio Make Up Julita Dyszkiewicz spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

14 wrz 2023
Świetne szkolenia! Dokładnie przedstawione krok po kroku jak wykonać konkretny typ makijaż, omówione używane produkty i akcesoria. Warto zafundować sobie taką dawkę wiedzy od Pani Julity ;) Bardzo mi się podobało to, że szkolenie nie trwało przesadnie długo tylko w optymalnym czasie przekazana konkretna wiedza

23 sie 2023
Make-up postarzyl mnie o 15 lat.nie jestem zadowolona.

Opinie nt. sklepu Studio Make Up Julita Dyszkiewicz

14 wrz 2023
15 wrz 2023
Dziękujemy za opinie:)
27 sie 2023

Genialne!

Świetnie przygotowane szkolenie. Bardzo przydatne informacje, ciekawa forma komunikacji pomiędzy Panią Julitą a modelką. Pani Julita bardzo szczegółowo wyjaśnia, jak wykonać dany makijaż, tak, że przekazaną wiedzę można łatwo praktykować. Szczerze polecam!
23 sie 2023
Wszystko bardzo szczegółowo opisane, pokazane wszystkie użyte kosmetyki i ich działanie. W jednym kursie 2 makijaże, petarda! Kurs nie był ani za krótki, ani za długi, bardzo miło się oglądało. Podane zostały wszystkie najważniejsze informacje w pigułce.
22 paź 2023
23 sie 2023
Make-up postarzyl mnie o 15 lat.nie jestem zadowolona.
23 sie 2023
Pani Maju, Czy opinia dotyczy makijażu w studio? Czy zakupionego kursu online? Prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@julitadyszkiewicz.pl Rozwiążemy sprawę Pozdrawiam
Nie polecam
23 sie 2023
Pani Patrycjo, Jest nam bardzo przykro z tego powodu. co dokładnie nie spełniło Pani oczekiwań? Możemy prosić o więcej informacji aby poprawić się w przyszłości? Nasza gwarancja satysfakcji widoczna na stronie daje możliwość zwrotu do 30 dni od zakupu. Dlaczego Pani nie skorzystała z tej opcji? pozdrawiamy