dedicante.pl

Opinie (1039) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1993)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

Na prawdę urocze

Jeszcze nigdy nie widziałam tak przepięknej formy zapakowania towaru, wszystko jest takie urocze i ciekawe, sama bransoletka również piękna!😊 Rozpakowywanie tego prezentu daje tyle frajdy ile sam prezent 🥰
Bardzo szybka i sprawna obsługa i szybka wysyłka.Produkty zgodne z opisem wykonane starannie.Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep internetowy moim znajomym.
Samo zamówienie i szybkość dostawy wporzadku. Natomiast problem z kurierem który palił w aucie i śmierdziało opakowanie dymem
HP
Halina P.
Katowice
13 kwi 2024
Bardzo ładny identyfikator dla psa z wyraźnym grawerem liter i cyfr, dobrej jakości. Uroku dodaje łapka na zawieszce.

Key chain

I've ordered personalized key chain. Little to say that I was speechless when I've received it. The best memory.

Wspaniała bransoletka

Pięknie wykonana bransoletka. Szybka realizacja. Jestem zachwycona. Gorąco polecam!!!!
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękuję bardzo za tę miłą recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się bransoletka . W biżuterii Dedicante staramy się, aby każdy element był wyjątkowy - mamy nadzieję, że pokochasz go tak samo jak my! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie.
MW
Breloczki spełniły moje oczekiwania. Bardzo ładnie zapakowane. Fajny na prezent.
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękuję bardzo za twoją piękną recenzję! Cieszymy się, że nasza biżuteria przekroczyła Twoje oczekiwania i była świetnym prezentem. Dostarczanie najwyższej jakości opakowań i produktów jest dla nas przyjemnością i najwyższym priorytetem. Dziękujemy, że nas wybrałeś!
Pięknie wykonany i zapakowany prześlicznie , bardzo polecam na prezent
13 kwi 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku. Prezent śliczny! Polecam!!!
Szybkie wykonanie, możliwość personalizacji. Piękne wykonanie.
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że szybko otrzymałeś biżuterię i że spodobała Ci się personalizacja i wykonanie. To jest to, do czego dążymy w naszej firmie, więc wspaniale jest otrzymywać od ciebie pozytywne opinie. Jeszcze raz dzięki!
Bronsoletka z grawerem oraz sposób zapakowania :) Pozdrawiam
26 kwi 2024
Piękny łańcuszek z imieniem Ola. Cudowny. Córka zachwycona 😍
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Zawsze jesteśmy bardzo podekscytowani, gdy słyszymy, że nasi klienci uwielbiają nasze produkty. To wiele dla nas znaczy. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję - naprawdę to doceniamy!
Bardzo pomocny zespół, jestem wyjątkowo zadowolona 😊
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. W naszym sklepie stawiamy na doskonałą obsługę klienta i dostarczanie wysokiej jakości produktów, które sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią!
Ekspresowa przesyłka, produkty świetnej jakości
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za pozostawienie tak wspaniałej recenzji! Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że nasze produkty przypadły Ci do gustu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych produktów był wykonany wyłącznie z najlepszych materiałów, więc cieszymy się, że jakość była zgodna z Twoimi standardami. Jeszcze raz dziękujemy za bycie lojalnym klientem!
Bardzo ładne wykonanie i ślicznie zapakowane ❤️
Pięknie zapakowany produkt. Bardzo polecam
21 kwi 2024
Bardzo ładnie wykonane i szybka wysyłka
23 kwi 2024
Bardzo ładne wykonanie i grawer także
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Uwielbiamy, gdy nasze produkty łączą w sobie piękny design i wysoką jakość wykonania. Polecamy się na przyszłość .
21 kwi 2024
Jest przepiękny taki jak na zdjęciu!
GF
Pięknie się prezentuje